Planet Golob

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.678
6.085
113
blizu močvirne prestolnice
Tud tvoje sorte desnake se hitr zadovolji. Pedri, lezbike, mal udbe in povojnih pobojev, pa vam prihaja. In se vrtimo v krogu že 30 let.
Zakaj lažeš? Če kdo potem vleče kosti in nam še sedaj krade tvoja rdeča banda. Koliko je še gošarjev in koliko pokradejo njihovi svojci?
Glih zadnjič sem rekel takemu, kako je lahko šef gošarjev, če je star šestdeset.
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in jest5

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.678
6.085
113
blizu močvirne prestolnice
sej se bo prej al slej najdu kašn pedofil med politiki, pa boš lohk tud ti volu
Vosu, take imaš sedaj na oblasti, še ministrica in dva ministra imamo ,kjer so svoj čas uživali pri določenih stvareh v nekem pajzlu. Ne oni niso za mene, prej pašejo nekateri drugi k njim, sploh tisti, ki radi hodijo v take pajze in v dražgoše.
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in jest5

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.137
4.002
113
Ja denar ljudem in ne državi, ker ljudje hitro zavrtijo denar in se ga del vrne preko DDV ja.
Tajkuni pa ga parkirajo v tujino (Boštjančič finančni minister je nam vzor kako to gre na tropske otoke)
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.910
921
113
v 6 min je povedal več ko celotna rdeča kamarila v celem mandatu
Kaj ima Akrapovič s Kamalo?
Akrapovič je gospodarstvenik, Kamala je političarka,.....kaj se zgodi ko gospodarstveniki vodijo državo vidite trenutno v SLO, ker država pač ni firma.
ŽE videno v Slo tudi kako se politiki(odsluženi) pasejo po državnih firmah.
Zadeve so pač slabo kompatibilne.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in msenjur

B81

22. jul 2007
36.585
10.273
113
Kaj ima Akrapovič s Kamalo?
Akrapovič je gospodarstvenik, Kamala je političarka,.....kaj se zgodi ko gospodarstveniki vodijo državo vidite trenutno v SLO, ker država pač ni firma.
ŽE videno v Slo tudi kako se politiki(odsluženi) pasejo po državnih firmah.
Zadeve so pač slabo kompatibilne.
Akrapovic nima nic skupnega s kamalo. S kamalo ima kaj skupnega kvecjemu sukiceva.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.503
2.971
113
Kaj ima Akrapovič s Kamalo?
Akrapovič je gospodarstvenik, Kamala je političarka,.....kaj se zgodi ko gospodarstveniki vodijo državo vidite trenutno v SLO, ker država pač ni firma.
ŽE videno v Slo tudi kako se politiki(odsluženi) pasejo po državnih firmah.
Zadeve so pač slabo kompatibilne.
Golob ni gospodarstvenik. Vnaprej prodajati elektriko iz državne elektrarne je zelo daleč od kakršnegakoli gospodarstva.
 
2. jul 2020
4.883
6.393
113
Še vedno ima pod palcem več kot bote vi alter poslovneži kadarkoli imeli. Pa še z miss Havana tropic dejta. Druži se z Dončićem, na morje z letalom...

Sama foušija teče iz vas. Meni je prav vseeno kaj je on prej delal.
 
  • Haha
Reactions: sixpower