Planet Golob

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.558
9.426
113
Kar si nastel, je repa. Pisi stvari, ki zadevajo vecino ljudi, oz. razlozi ekstremni mimosun cernaceve uredbe in prikazi na realnih primerih.

Sam ves, da desna vlada dela bolje od leve, pa ti tvoj osebni ponos ne dovoli, da ne bi kontriral.
"Nezahtevni objekti so tisti objekti, ki imajo tlorisno dimenzijo približno 30m2, najjači mimosun, ki je bil preprečen ampak ne brez groženj z odpustitvijo in podobnih. Kaj pa to pomeni na realnih primerih si pa sam ustvari mnenje. Sem ti že rekel, da nisva v šoli. Čaki, a zdravstvo se ne tiče večine ljudi? Pa šolstvo? Pa pokojninska reforma?

Glede boljšega dela leve in desne vlade pa odvisno od katere leve vlade se pogovarjava (in ne, ne bom ti našteval). Od te vlade ni težko biti biti boljši, tko da ja, desna je bila boljša.
 

B81

22. jul 2007
36.567
10.265
113
"Nezahtevni objekti so tisti objekti, ki imajo tlorisno dimenzijo približno 30m2, najjači mimosun, ki je bil preprečen ampak ne brez groženj z odpustitvijo in podobnih. Kaj pa to pomeni na realnih primerih si pa sam ustvari mnenje. Sem ti že rekel, da nisva v šoli. Čaki, a zdravstvo se ne tiče večine ljudi? Pa šolstvo? Pa pokojninska reforma?

Glede boljšega dela leve in desne vlade pa odvisno od katere leve vlade se pogovarjava (in ne, ne bom ti našteval). Od te vlade ni težko biti biti boljši, tko da ja, desna je bila boljša.
Pravzaprav je med 20 in 60 m2, GD je kratko GD (skica, opis), namen je bil pa ohranjanje normalnosti v okolju in onemogocanje siritve ciganije po drzavi..edino odmik od meje je mene motil.

In danes rabis nadzornika.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.534
15.542
113
sej a ni namen zamenjave to, da potem nov dela tako kot ti hočeš?
Tole je tvoj komentar na zahteve Goloba, da naj Bobnarjeva odpušča ljudi po njegovem nareku ne zaradi kakšne njihove (kritične) napake in zaradi katere so lahko odpuščeni v skladu z zakonodajo oz. predpisi ampak, ker je on tako rekel kot PV? Daj reci, da si se tole pa malo pohecal, lepo prosim...
 

B81

22. jul 2007
36.567
10.265
113
Ze zamenjas ljudi, da ste kompatibilni v zasledovnju skupnih ciljev, ampak NE V POLICIJI, SODSTVU, TOZILSTVU... tu ni skupnih ciljev (no razen da zjebemo janso :evil: ).