Planet Golob

jello

Guru
22. sep 2008
10.009
3.760
113
Sprevračanje besed ti gre odlično, za razliko od spomina, ki je bolj luknjav. Nihče ni trdil, da bi opica, korito, truplo, kandelaber ali karkoli že bolje vodil državo. Je pa (precej žalostno) dejstvo, da bi proti vsem naštetim še n-krat izgubil volitve. Kar ne pove prav nič o opicah, truplih in kandelabrih.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.279
15.208
113
Sprevračanje besed ti gre odlično, za razliko od spomina, ki je bolj luknjav. Nihče ni trdil, da bi opica, korito, truplo, kandelaber ali karkoli že bolje vodil državo. Je pa (precej žalostno) dejstvo, da bi proti vsem naštetim še n-krat izgubil volitve. Kar ne pove prav nič o opicah, truplih in kandelabrih.
Ahahaha, se mi je zdelo, da je glede na debato velika šansa, da se boš še ti oglasil, če ti le uspe pomešati vse skupaj in bravo, točno to ti je tudi uspelo. Uporabnik Sonny zdaj trdi točno to kar ti praviš da se ne trdi in sicer da obstaja opcija, da opica bolje vodi državo od JJa z dodatkom da vedeti pa tega kao ne moremo tega enostavno zato, ker opica še ni bila na poziciji PVja. Tvoje trditve, da pa lahko na volitvah praktično kdorkoli ali karkoli premaga Janšo pa so nekaj čisto drugega in z izjemo izposoje tistega korita (ne nujno celega) neuporabljene v tej debati. Preberi moje in sonnyjeve poste še enkrat pa boš videl.
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.651
-436
83
Ahahaha, se mi je zdelo, da je glede na debato velika šansa, da se boš še ti oglasil, če ti le uspe pomešati vse skupaj oin bravo, točno to ti je tudi uspelo. Uporabnik Sonny zdaj trdi točno to kar ti praviš da se ne trdi in sicer da obstaja opcija, da opica bolje vodi državo od JJa z dodatkom da vedeti pa tega kao ne moremo tega enostavno zato, ker opica še ni bila na poziciji PVja. Tvoje trditve, da pa lahko na volitvah praktično kdorkoli ali karkoli premaga Janšo pa so nekaj čisto drugega in z izjemo izposoje tistega korita (ne nujno celega) neuporabljene v tej debati. Preberi moje in sonnyjeve poste še enkrat pa boš videl.
Custva so je.........:valjamse::valjamse::valjamse:
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Matey

jello

Guru
22. sep 2008
10.009
3.760
113
Zakaj sploh debatiraš če vse že vnaprej veš kaj bo kdo povedal. Tole kar sem gor napisal mogoče ni letelo toliko na tale zadnji špetir, ampak na čase iz katerih vedno znova vlečete ven korita in kandelabre.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

B81

22. jul 2007
36.122
9.998
113
En izned golobovih dosežkov je ta, da je dandanes levičarjem nerodno priznat, da so levičarji. Nismo ne bu ne mu, ne desno ne levo ne janše ne goloba ne tonina ne alenke nič... :evil:

"prej pa robi gor pa robi dol"
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.442
2.898
113
Mogoče bi pa jello lahko prilimal kakšen članek iz medijev, kjer novinarji sveto zatrjujejo, da PV Golob vlado vodi bolje kot opica, vsi ostali pa bi zagotovo izgubili volitve proti njej...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.279
15.208
113
Zakaj sploh debatiraš če vse že vnaprej veš kaj bo kdo povedal.
Predvidevati, da se bo nekdo zaradi nečesa oglasil ni niti približno enako vedeti kaj bo kdo povedal. In zato še vedno debatiram, predvidevanja so lahko tudi napačna.

Tole kar sem gor napisal mogoče ni letelo toliko na tale zadnji špetir, ampak na čase iz katerih vedno znova vlečete ven korita in kandelabre.
Dobre ali pa bolje rečeno bolj posebne (na tak ali drugačen način) izjave se velikokrat obuja in ponovno uporablja, nikar si ne ženi tega k srcu. In tisto s koritom (ne nujno celim) je definitivno ena takih pa še dobre (realne) temelje ima saj lahko Janšo zaradi njegovega načina delovanja ter sovraštva s strani tako velikega dela volilnega telesa dejansko premaga marsikdo oz. - če se spet navežem na tvoje izjave - marsikaj. Ampak to, da pa (kot dela naš Sonny) ignoriraš znanje, ki ga človek ima o primatih ter trditi, da bi primat bolje vodil vlado/državo od Janše samo da tega pač ne moremo vedeti, ker se tega še ni preizkusilo v praksi je pa dosežek na povsem novem nivoju.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.791
5.606
113
Cerkev smo ze pted casom locili od drzave tako, da se nima kaj vtikat v prehrano. Hindujci ne bodo govedine, zidje in muslinani svinjine, katoliki pa ne brsticnega ohrovta.


S5 te lačni otroci....

Iz slovenske islamske skupnosti so sporočili, da dopis poznajo in da je tudi že bolj ali manj jasno, da ni bil napisan v Zavodu Petka, pač pa v tamkajšnjih šolah. Zato je po njihovem mnenju še bolj sporen, saj »kaže na odklonilen odnos pedagoškega osebja do manjšin«. Dodajajo, da je »razlika med jedilniki, ki sledijo potrebam otrok, in onimi, ki jim ne, v le nekaj dobre volje« in da nikakor ne drži trditev, da tudi druge šole ne prilagajajo jedilnikov glede na verska prepričanja učencev: »Večina osnovnih šol jedilnike prilagaja potrebam otrok, ki pripadajo večinski religiji v Sloveniji. Peščica pa je šol, ki spoštujejo tudi potrebe otrok drugih veroizpovedi. Želeli bi si, da bi bilo teh šol več in z njimi manj otrok, ki so med poukom lačni.«
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.009
3.760
113
Mogoče bi pa jello lahko prilimal kakšen članek iz medijev, kjer novinarji sveto zatrjujejo, da PV Golob vlado vodi bolje kot opica, vsi ostali pa bi zagotovo izgubili volitve proti njej...
Mogoče pa bi ti lahko enkrat nehal s pozivi naj gnojim alter z nevemčimže. Samo zato, ker sem si upal napisat da gnojite alter z iztrebki strankarskih gnojišč. Toliko čustvenih odzivov, izlivov in prstkov že dolgo ne, in to s strani ravno tistih, ki se ob vsaki priložnosti samorazglašajo za glas razuma.

Še enkrat, najdi en sam samcat post, kjer sem napisal karkoli golobu v prid. Ravno nasprotno, na zadnjih volitvah bi zmagalo tudi truplo. In je zmagalo truplo. In goloba bo ob prvi priložnosti zamenjal random nejanša. To je kdorkoli, tudi truplo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba
2. okt 2007
3.739
2.195
113
Predvidevati, da se bo nekdo zaradi nečesa oglasil ni niti približno enako vedeti kaj bo kdo povedal. In zato še vedno debatiram, predvidevanja so lahko tudi napačna.


Dobre ali pa bolje rečeno bolj posebne (na tak ali drugačen način) izjave se velikokrat obuja in ponovno uporablja, nikar si ne ženi tega k srcu. In tisto s koritom (ne nujno celim) je definitivno ena takih pa še dobre (realne) temelje ima saj lahko Janšo zaradi njegovega načina delovanja ter sovraštva s strani tako velikega dela volilnega telesa dejansko premaga marsikdo oz. - če se spet navežem na tvoje izjave - marsikaj. Ampak to, da pa (kot dela naš Sonny) ignoriraš znanje, ki ga človek ima o primatih ter trditi, da bi primat bolje vodil vlado/državo od Janše samo da tega pač ne moremo vedeti, ker se tega še ni preizkusilo v praksi je pa dosežek na povsem novem nivoju.

in kaj bo Janša naredil, da bo to sovraštvo zmanjšal? ker drugače lahko on trobi za predčasne volitve vsake tri mesece in med 25~, mogoče max 30% bo komaj dobil. Na drugi strani pa lahko ga premaga vsak fikus, totalno nesposoben.
Torej, na eni strani imamo nesposobne fikuse, ki ne naredijo ni, na drugi strani pa egota, ki ne more iz svoje kože, pa smo žal v začaranem krogu.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.442
2.898
113
Mogoče pa bi ti lahko enkrat nehal s pozivi naj gnojim alter z nevemčimže. Samo zato, ker sem si upal napisat da gnojite alter z iztrebki strankarskih gnojišč. Toliko čustvenih odzivov, izlivov in prstkov že dolgo ne, in to s strani ravno tistih, ki se ob vsaki priložnosti samorazglašajo za glas razuma.

Še enkrat, najdi en sam samcat post, kjer sem napisal karkoli golobu v prid. Ravno nasprotno, na zadnjih volitvah bi zmagalo tudi truplo. In je zmagalo truplo. In goloba bo ob prvi priložnosti zamenjal random nejanša. To je kdorkoli, tudi truplo.
Patetičen si. Jasno je znano kakšen medij spada kam in, da se izvaja mehka cenzura v glavnih medijih. Ne rabiš napisati ničesar, ni pa normalno, da se pizdiš, če tukaj debatiramo o stvareh, ki jih v odobrenih medijih ne boš prebral, ker to pomeni zgolj to, da ti je všeč mehka, pa tudi trda cenzura. Če tebi to stanje ustreza pač zadrži to zase in pusti ostalim, da debatiramo o problematičnih stvareh.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in Kamele0N

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.442
2.898
113
IMHO - nič. Če bi mu bilo to v interesu, bi že storil kaj v to smer. Možno je tudi, da mu pozicija kot jo ima povsem odgovarja.
Ravno to je problem te države. Kaj sploh izbirati. Enkrat sem se že pustil speljati na led s Šarcem in sedaj precej pozorno spremljam neke ideje o koaliciji Logar - Prebilič. Instant premierji, ki radi plešejo in so kar naenkrat najboljša stvar po narezanem kruhu v medijih mi pač ne ležijo najbolj. Edina stvar, ki gre janši v prid je zgolj to, da nekako vsi vemo, kaj lahko pričakujemo, je pa tudi res, da mediji vse napake njegove vlade potencirajo na 10. Če se samo spomnim kakšen pogrom je bil nad Pivčevo, sedaj se pa z denarjem razmetava, kot, da pada iz drevesa, pa nobenega problema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
10.009
3.760
113
Vsakič, ko napišem, da prilimaj ali stfu naserješ nov čustven izliv in fantaziranje kaj vse da sem. Si spet pozabil, da si ti tisti, ki se je vžgal in skočil.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5 in Kamele0N

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.442
2.898
113
Seveda, ker si se ti vžgal na objave iz medijev, ki ti niso po volji. Ali se nisi, s klorom v očeh? Aja, skrbi te za dobrobit vseh članov alterja, zato morajo biti objavljene zgolj bolj kontrolirane novice...
 
in kaj bo Janša naredil, da bo to sovraštvo zmanjšal? ker drugače lahko on trobi za predčasne volitve vsake tri mesece in med 25~, mogoče max 30% bo komaj dobil. Na drugi strani pa lahko ga premaga vsak fikus, totalno nesposoben.
Torej, na eni strani imamo nesposobne fikuse, ki ne naredijo ni, na drugi strani pa egota, ki ne more iz svoje kože, pa smo žal v začaranem krogu.
pepko, kaj recim če janšo nadomestiš z janezom, lojzetom, franjotom, itd.....to sovraštvo je v prvi vrsti proti janezu, sledi desna opcija, cerkev itd... Skratka vrha (desne) piramide je janez pod njim pa vse drugo. In večina ljudi bo takoj sovraštvo preklopila na tisto pod njim, čim se umakne. Fakt je da je folk zaverovan da kar ni levo, oz kar je desno in podobno,kar diši po desni opciji, je že potrebno sovražiti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N