Planet Golob

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.360
6.128
113
Fides se vedno stavka, se vedno zahteva, da se ga vkljuci v pripravo zakonov in uveljavljanje sprememb. Se vedno in od zacetka, ampak to gre in je šlo vedno mimo. Javnost se s tem ne ukvarja, ker je vse zreducirano samo na plače, kot da je to vse, kar spada v pogoje dela.

Zbornica opozarja, ampak Beovićeve ne maramo, ker... Spet neke paranoicne fore, ki diskreditirajo na osebni ravni. Medtem ko stroka jo izvoli za predsednico. (To se najbrz ve, da je predsednik zdravniske zbornice voljena funkcija, ki jo izvolijo zgolj in samo člani in ni politicno nastavljena funkcija?)

Startamo iz pozicije, da nam sigurno nekdo nekaj slabega hoce na nek nacin in mešamo to paranojo za intelekt. Definitivno pa so zdravniki prvi, ki si zelijo delujocega javnega zdravstva, ker vedo, kaj pomeni biti bolan in koliko to lahko stane. Financno, socialno, časovno - bolezen terja na vseh aspektih, mi pa sistematično unicujemo support na vseh nivojih. In se zavedajo, da nihce ni nad tem, vključno z njimi in njihovimi. Folk pa verjame, da če dela kontra, kar recejo, da se jih bo zjebal. Sami sebe najprej...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.039
977
113
Zato je pa treba plačat še kakšno dodatno zavarovanje privat zavarovalnicam.
"Triažni" pregled, napototev in storitev v 10 dneh. In to dejanskih 10 dni, ne tistih 30, kot je FaTa obljubljala pred volitvami.

Je pa zanimovo, da imajo vse privat zavarovalnice z dodatnimi zavarovanji "svoje" zdravnike in same opravljajo triažo in posvete in potem napototve.
Le "državni" Triglav za posvet, triažo in napotnico uporablja "javno" zdravstvo. Na Triglavu ti rečejo "pojdite do svojega zdravnika in si zrihtajte napotnico, potem pa pridite k nam". Torej Triglav brezplačno uporablja "javne" storitve.
 

B81

22. jul 2007
36.109
9.995
113
Uf, tu si me pa dobil... V delezu res ne vem, so pa definitivno najbolj glasni in preglasijo vse ostale, ki rahlo v obupu cakamo, kaj se bo izcimilo iz vsega tega. Jaz se prvic sprasujem, kam bom sla, če se meni ali mojim kaj zgodi...
Pa menda je vecina ljudi bolj "pri pravi", da se zaveda, da zdravnika rabis,0)9 kakorkoli obrnes.. ce ne ti, pa druzina..in ne vem, kaj razmisljajo tile najbolj glasni, ko bo Golob prisel Loredanu na menjavo kolka..
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.802
1.503
113
Notranjska
Čaki mal mojster, še tri sekunde nazaj si trdil da promoviram enoumje, zdaj pa me kar sam pozivaš naj to počnem? Kaj zdaj?
Boš našel link, mojega ali kateregakoli, ki širi resnico drugačno od enoumja z bizarnih in obskurnih strankarskih trobil in gnojišč s katerim dnevno gnojite alter?
Se mi je zdelo da ne. Vosu.
Kaj pa je RTV kot strankarsko enoumje? Vosu.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.802
1.503
113
Notranjska
Tole Dr. Robert Golob si pa v meglo brcnu. Polovico mostov kar jih je postavljenih je izposojenih MONTAŽNIH in ne zgrajenih. To je pa velikanska razliga. Za nekoga,ki je Dr. bi moral to razlociti.
Nevem v čem vam je fora plačevati najemnino za montažni most,ne delajo se pa niti predpriprave za betonskega. Pa je več kot leto naokoli (Domžale,Dol pri Lj,Stranje.....pa še bi lahko našteval). Dejansko če potegnemo črto,niste 1% dela opravili. Pasje ute kaj šele hiše niti 1 niste postavili. Nevem če bi se na vašem mestu hvalil.
Seveda slikat k hiši,h kateri ni bilo prispevanega ni 0.00001€ državnega denarje se pa greste hitr slikat. Še dobr da nisem volil GS,ker bi vas nekam steru,zaradi zavajanja in obljub.
Ne botite tako kritični do prvega tiča v državi no! Alter viri pravijo da tega po FB sploh ne piše on!
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.802
1.503
113
Notranjska
Še stotič, na "nehaj gnojit" je tvoj odgovor naj gnojim še sam in da me moti samo gnoj z desne. Jaz pa pravim da najdi enega samega norca, fena druge strani, ki bi vsakodnevno sral alter z linkanjem gnoja z druge strani. In ker ga ne najdeš, me pozivaš naj to počnem jaz. Kdo je tukaj norec, odgovor najdeš v kopalnici nad umivalnikom. Bi ti rekel vosu, pa se baje ne spodobi trikrat.
Kdo bi tebe razumel. Tema je Planet Golob, malce svobode človeka kateri je odprl temo vendar vsi vemo kaj naj bi to pomenilo. Zdaj debata je tu kaj Golob dela, govori da bo delal in kaj ne dela, debata je pač na nivoju kakršnem je vsak posameznik sposoben producirati misli in koliko je osebno vpleten v posamezno politično sfero. Jaz zahajam sem kadar mi je malce dolgčas, pada vse sorte komentarjev vsi pa so taki da je no go jih jemati preresno. Glede na tvoje komentarje in obkladanje ljudi z živalskimi imeni bi ti pa predlagal, preprosto rešitev. Ignoriraš temo in tvoj problem z "gnojem" je rešen. Ni za vsakogar gnoj, kar je gnoj zate, posploševanje ni ok, pa tudi sam gnoj je vse prej kot slaba stvar. Osli (vosli) so in so bili zelo pomembne živali. Včasih se mi zdi da je enačiti nekatere ljudi z njimi žalitev za živali.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.004
3.770
113
Kdo bi tebe razumel. Tema je Planet Golob, malce svobode človeka kateri je odprl temo vendar vsi vemo kaj naj bi to pomenilo. Zdaj debata je tu kaj Golob dela, govori da bo delal in kaj ne dela, debata je pač na nivoju kakršnem je vsak posameznik sposoben producirati misli in koliko je osebno vpleten v posamezno politično sfero. Jaz zahajam sem kadar mi je malce dolgčas, pada vse sorte komentarjev vsi pa so taki da je no go jih jemati preresno. Glede na tvoje komentarje in obkladanje ljudi z živalskimi imeni bi ti pa predlagal, preprosto rešitev. Ignoriraš temo in tvoj problem z "gnojem" je rešen. Ni za vsakogar gnoj, kar je gnoj zate, posploševanje ni ok, pa tudi sam gnoj je vse prej kot slaba stvar. Osli (vosli) so in so bili zelo pomembne živali. Včasih se mi zdi da je enačiti nekatere ljudi z njimi žalitev za živali.
Hvala za čudovito predavanje in modre nasvete, najlažje je po treh dneh iz celega špetira potegnit tri izjave in bit pameten. Še naprej bom, kot do zdaj, vsaki deseti driski, ki skoči name rekel driska. Vmesnih devet pa izpustil (mednje sodi tudi tvoje brihtoliranje o rtvslo zgoraj, čeprav ga nikjer nisem omenjal).
 
  • Objave ne odobravam
  • Haha
Reactions: delter333 in tomi

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.283
9.323
113
A Necenzurinano so pa dobrodelneži? :valjamse:
Sem to napisal? Tist je nora24/Požarči v kontra?
Mi pa recimo mal zanimivo rata, ko začnejo trobila citirat Eriko, ki je bila še nedavno vse drugo samo človek ne. Kaj to govori o njeni integriteti in kaj jo loči od Požarja pa dajem v razmislek. Mogoče je ona svetlobno leto bližje novinarju kot Požar?
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.802
1.503
113
Notranjska
Sem to napisal? Tist je nora24/Požarči v kontra?
Mi pa recimo mal zanimivo rata, ko začnejo trobila citirat Eriko, ki je bila še nedavno vse drugo samo človek ne. Kaj to govori o njeni integriteti in kaj jo loči od Požarja pa dajem v razmislek. Mogoče je ona svetlobno leto bližje novinarju kot Požar?
Nisi je pa tako da je pri medijih vedno financer kralj, če to nimaš pošlihtano tvoj problem. Še RTV smuča in vijuga po vladnih notah, če ne pa uravnotežijo s kadri.