Planet Golob

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.910
4.178
113
Robi pravi da mu je uspel zgodovinski met..
1726569528281.png

Torej prva naloga Kosovo v EU....
 
  • Haha
Reactions: koliko

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.157
113
Včeraj zvečer je Nemec jokal kako pomembni resorji nas čakajo oh in sploh in ah. Dobili smo pa širitev EU na Kosovo, na grbi pa šiptarje in albance. Toliko o tem kako vas-nas fopajo. Marš pokvarjenci.
Sej ne rabi Kosovo v EU. Pol prebivalstva Kosova je itak pri nas, mi smo pa v EU.
Ni hudič da fajonka vsem zrihta državljanstvo do konca mandata.

Jaz sem obupal, živim med bebci.
Po dveh letih te vlade folk se vedno verjame rtvslo in misli da je v državi kar ok.
A vse gre v tripm
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.733
6.163
113

Ob tem je podpredsednik vlade Matej Arčon sporočil, da je minister za izobraževanje Darjo Felda podal ustno odstopno izjavo. Premier Golob bo za novega ministra predlagal dolgoletnega direktorja zavoda za šolstvo Vinka Logaja.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.395
15.355
113
Duh bi pa tudi počasi že lahko odstrelili. Večjo nesposobnost je še z lučjo težko najti.
No, no, brzdaj se malo, glej ta uspeh :fredi: :p

V tretjem pozivu veliko zanimanje za izposojo računalnikov. Zanimanje je preseglo ponudbo.​

V tretjem pozivu za dodelitev računalniške opreme v izposojo v letu 2024, s katerim se je razširil krog upravičencev, štipendijski sklad zaznava precejšnje zanimanje za računalnike. Samo v tretjem pozivu so prejeli 11.000 vlog, na voljo pa jih je 10.000.
Potem ko v okviru prvega in drugega poziva ni bilo pretiranega zanimanja za računalnike, so na skladu samo v tretjem pozivu prejeli več kot 11.000 vlog. Ob tem so poudarili, da vloge še prihajajo, saj je poziv odprt do 30. septembra. Kot so pojasnili, trenutno prejmejo več kot 150 vlog na dan.
V vseh treh pozivih so skupaj do zdaj prejeli 15.800 vlog. Skupaj je izdanih 2246 pozitivnih odločb, s katerimi se je dodelila računalniška oprema, od tega je bilo v drugem pozivu izdanih 1110 pozitivnih odločb. Prvi poziv je zaključen, odločanje v okviru drugega je v procesu zaključevanja, so navedli.
 
  • Haha
Reactions: koliko

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.902
2.505
113
Povečan interes za računalnike.
Pogoje so tako spremenili, da jih sedaj lahko dobijo pismeni in tisti, ki imajo el.
Drugič: Stojemova je pred vhodom v politiko imela S.p. za računalništvo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko