Planet Golob

B81

22. jul 2007
36.309
10.128
113
prej smo dobili pa sranje direkt v faco pa se okol uses za zihr.
3 primere, ko smo najebali?
pa sej poznas moje mnenje - vsi v politiki so le preracunljivi prasci, ki se le mastijo ob koritu. jansa je pa pac rad edini glavni - to je dejstvo in vsak, ki ga malo spremlja, poslusa, bi to ze moral spoznat. pac tak je. sej nihce ni popoln. in tudi ne trdim, da kdo drug ni enak - mogoce je, verjetno je.

kaksna zlahta?
To je res, ampak osebno imam raje, da je tam JJ&Co., kot Glas ljudstva, Tina, Nika in Jarčovka...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
3 primere, ko smo najebali?

To je res, ampak osebno imam raje, da je tam JJ&Co., kot Glas ljudstva, Tina, Nika in Jarčovka...
Nika je v NY
GXcsc-BWEAA9QgB.jpg
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.847
5.627
113
Sicer pa če sem imel kdaj občutek da živim v diktaturi je to bilo pred osamosvojitvijo in sedaj pod Golobom.

Še nikoli se ni na nobenem portalu izbrisalo toliko komentarjev in mnenj proti vladi, sploh pa proti kakim izmečkom tipa LGBT in ciganom, kot ravno pod vodstvom pod Golobom. Da ne omenimo da smo lično zaradi tega izgubili podforum politika. Da ne omenimo, kako so nam začeli diktirat kaj lahko jemo in kaj ne. Skratka. Driktatura v polnem zamahu.

Zbrisan je bil jtfc ......antiwoke prispevki...

erikson pa tudi že 2+tedna ni na spregled....vladi nastavljal ogledalo....
 

B81

22. jul 2007
36.309
10.128
113
aja to...ja lej za tino ni dvakrat za rečt... dejstvo, da je kmetijska ministrica šla zaradi nutrij...pa še kaj bi se našlo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

B81

22. jul 2007
36.309
10.128
113
Daj malo širše razmišljaj... ne da bo ona PM ampak ima že zdaj moč nad golobom...kot ostale naštete...nika je v neke strateškem svetu, jarčovka je za nagrado dobila sekretarsko mesto v EU, oni cotl tam pa se itak pase od 2020 naprej...ja, dejansko imajo moč, mi niti ne vemo.