Planet Golob

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.483
5.663
113
Saj po svoje vas razumem. Po vaše je vse kar ni z JJ levo.

Se mi zdi, da boste prvo pri sebi morali razčistiti par stvari, preden pametujete drugim.
Pa kaj je z vami levaki. A vas je sram da ste volili golobnjak, sedaj bi pa kar desni radi ppstali? Pač z izjemo da niste simatizer JJ ampak ste pa desni.

Dajte nehat pavljice pisat no. Dobro vas poznamo in velikokrat ste pokazali, kaj ste in kam spadate.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.483
5.663
113

Zdaj bomo pa diktatorčka nazaj vlačli na Brdo, da se bodo ob skledi mišelinskega kaviarja lahko tam njemu klanjali v pozdrav.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-215
113

Zdaj bomo pa diktatorčka nazaj vlačli na Brdo, da se bodo ob skledi mišelinskega kaviarja lahko tam njemu klanjali v pozdrav.

mogoce je pa namen spomin in v opomin.

mi je pa cudno, da imate tok proti diktatorckom, medtem ko ima vas vodja precej diktatorski nacin vladanja.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in jonny77

B81

22. jul 2007
36.310
10.131
113
mogoce je pa namen spomin in v opomin.

mi je pa cudno, da imate tok proti diktatorckom, medtem ko ima vas vodja precej diktatorski nacin vladanja.
A daj no, pa povej samo en diktstorski način. A to, da so seje in sestanki vlade nadnevnem redu? To, da se ne vzame par mesecev počitnic letno? To, da so pošpricali ljudi, ki so že itak bli nelegalno na ulicah? Protest je naša pravica, ampak prijavljen in zavarovan, preden se spotakneš.

Nobene sile nam ni blo (ne tebi ne meni), ti pa o neki diktaturi daj no...bodi vsaj realen.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.219
1.040
113
Pa kaj je z vami levaki. A vas je sram da ste volili golobnjak, sedaj bi pa kar desni radi ppstali? Pač z izjemo da niste simatizer JJ ampak ste pa desni.

Dajte nehat pavljice pisat no. Dobro vas poznamo in velikokrat ste pokazali, kaj ste in kam spadate.
Itak. Volimo bivše komuniste, imamo novega Tita v podobi JJ.... Delimo bone in smo tolk dobri da jih še cigani dobijo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-215
113
A daj no, pa povej samo en diktstorski način. A to, da so seje in sestanki vlade nadnevnem redu? To, da se ne vzame par mesecev počitnic letno? To, da so pošpricali ljudi, ki so že itak bli nelegalno na ulicah? Protest je naša pravica, ampak prijavljen in zavarovan, preden se spotakneš.

Nobene sile nam ni blo (ne tebi ne meni), ti pa o neki diktaturi daj no...bodi vsaj realen.

no ja, nekaj indicov je bilo... veckrat je pokazal, da je edini prav samo njegov. njegovi podlozniki so vsi sklonjenih glav okoli njega in kimajo. bohnedej, da javno podvomis v njegove odlocitve, je takoj povratna reakcija.

pa kot, da se samo preko protestov kaze diktatura?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.483
5.663
113
mogoce je pa namen spomin in v opomin.

mi je pa cudno, da imate tok proti diktatorckom, medtem ko ima vas vodja precej diktatorski nacin vladanja.
Daj ne no s takimi izgovori. Spomin in opomin. Asta je zagrizena lewičarka in ona bi ga postavila za opomin. A si lahko še bolj naiven?

Če kam spada tak kip je v muzej, ali pa v talilen kotel. Nikamor drugam.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.483
5.663
113
ona naj ga v spomin, drugim bo pa v opomin.
To delo odlično opravlja v Pivki, muzeju vojaške zgodovine. Ne da ni potrebe da se seli, ne sme se seliti, ker gre za poveličevanje totalitarnega sistema. Kaj za enga kurca zagovarjaš ta idiotizem. Bodi realen in reči; baba zmešana je oprana do konca in se dela norca iz Slovencev in na sploh davkoplačevalcev. Priznaj, ne pa da se sprenevedaš.