Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.299
9
113
Vemo da ne za JU. Ne vemo pa za kaj so sploh bili, zato se sedaj tukaj kregamo. Ampak trenutno so še vedno v državni lasti in ker se nabira prah jih, pa jih dajmo koristno uporabit. Če ne druga za JU. A nebi šlo?

Kako se ne ve, za koga so? sej so v razpisu jasna določila. Razpisi prihajajo ven, tako da stvar je še vedno aktualna...

JU bo zadnja opcija verjetno.

Druga stvar, prenosnike se "izposoja". Pričakovano je, da se jih vrne v istem stanju kot dobi, da te ne slučajno upalijo z penali.

haha, me zanima, kdo ga bo vrnil. Verjetno je izposoja zaradi kakšne zakonske omejitve... vsi pa vemo, da se jih ne bo nikoli vračalo, ker ni smisla, da bi se vračalo 5 let stare laptope, zjahane z vseh strani.
 

B81

22. jul 2007
35.952
9.897
113
Po amortizaciji postanejo last najemnika...to je brezveze, mar bi jih podarili pa basta.
 
2. okt 2007
3.721
2.177
113

me zelo čudi, da je na Planet TV to cenzurirano, kar bi lahko bolj obremenilo Čeferina in goloba. Ker tam je odgovorni urednik Urbanija, ki je ultra desni kader. Torej je moral dobiti komando od nekoga višje (JJ,....)

To nekaj ne štima, ali pa je ta človek preveč razkril, ki bi še koga na desni "umazalo". Tudi NovaTV nikjer ne omenja tega, še bolj sumljivo, ker tam se v vsako "govorico" o Golobu, Čeferinu spotaknejo.

Ta Novi24 pa bo ponovitev intervjuja od Tomašiča pred časom, ne tega s Požarjem.

1725008841182.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5
2. okt 2007
3.721
2.177
113
prvo kako so vedeli, kaj se snema in kakšna je vsebina oddaje. Drugače pa dvomim, da ne bi Urbanija takoj naznanil, da je zaradi grožnje s tožbo moral umaknit oddajo. Tu je nekaj drugega.
 
2. okt 2007
3.721
2.177
113
....vsi skup so se vsrali, požar, urbanija in še tomašič. Tožbe verjeto res ni vredno, ampak...

to dvomim, da bi se vsrali, ker če bi povedali, da zaradi pristiskov od zunaj niso objavili, dvomim, da je to osnova za tožbo. To je bila neka druga "komanda", očitno je ta Miloš bil marsikje zraven in marsikaj bi/je povedal
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.403
2.707
113
v lokalni ostariji
Msenjur izgovor da zaradi Rusov kupujemo orožje ni glih ok. Kupujemo zato da se lahko branimo. A bo mir se nadaljnjih 100 let ali ne ve samo Blaž.

Urbanija je naredil kot so mu naročili lastniki. Vsak ima nekoga nad seboj. Ni tukaj jj. Zagotovo pa je Miloš udaril z vsemi topovi dan pred odhodom v zapor. Žalostno samo, da se razne Urške robiji 8.marci in ostali taglasni ne začnejo dret da je svoboda da ni več zatiranja itd itd itd
 
2. okt 2007
3.721
2.177
113
tukaj bi pričakoval, da bi se JJ drl, če bi res lastniki ali kdo drug tako pritisnil. JJ se ne boji tožb, nima lastnikov,.... mogoče pa so tudi njega "stisnili" z nečim. Vsak je nekje ranljiv
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

B81

22. jul 2007
35.952
9.897
113
to dvomim, da bi se vsrali, ker če bi povedali, da zaradi pristiskov od zunaj niso objavili, dvomim, da je to osnova za tožbo. To je bila neka druga "komanda", očitno je ta Miloš bil marsikje zraven in marsikaj bi/je povedal
Sklepam, da je izračunal, da gre za obrekovanjer in je vsakemu akterju povedal, da bo vložil tožbe....tega pa nihče noče.