Planet Golob

koliko

Guru
21. avg 2007
4.297
2.231
113
SV SLO
1724950039095.png


To so verjetno zaposlili problematičen Rome. Dve muhi na en mah.... Niso tako pametni.....
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.615
1.302
113
O jej, 130 na novo zaposlit za reševanje nečesa kar je rešljivo s trenutno zaposlenimi.

Sploh ni potrebno veliko dela, samo malo spremeniti 101. člen Zakona o izvršbi in zavarovanju (ZIZ). Pravniki bi to znali lepo zapakirat, da bi se cd-romom (prejemnikom socialnih transferjev) lahko delale izvržbe.
Verjetno bi se potem tudi oni malo zamislili, ko ne bi bilo več socialnih prejemkov, ker bi šlo takoj dol z računa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.297
6.065
113
1. - 6. razred in en OŠ otrok
in če zdele ne bodo raztalani, se vidi kako daleč smo zavozili. Folk nima nič, ne zasluži nič, parazitira levo desno, pa viha nos... računalniki ostajajo

pri 2 otrocih recimo in 6. razred pa folk najbrž že malo pomiga čez dan in na plačilki vidi, koliko mu trgajo, da so te kompjuterje nabavili in bi vzel tudi zase enega. Upam, lahko pa, da tudi za njih ne bo dober. In čakam dalje na razpis - kdor dvigne roko. takrat se pa javim in z veseljem vzamem.
 

B81

22. jul 2007
35.957
9.898
113
in če zdele ne bodo raztalani, se vidi kako daleč smo zavozili. Folk nima nič, ne zasluži nič, parazitira levo desno, pa viha nos... računalniki ostajajo

pri 2 otrocih recimo in 6. razred pa folk najbrž že malo pomiga čez dan in na plačilki vidi, koliko mu trgajo, da so te kompjuterje nabavili in bi vzel tudi zase enega. Upam, lahko pa, da tudi za njih ne bo dober. In čakam dalje na razpis - kdor dvigne roko. takrat se pa javim in z veseljem vzamem.
Po moje je ovira "najem"...morali bi ga dat kot dajo kaksno izredno pomoc itd., pa jih vec ne bi blo v skladiscu.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.615
1.302
113
Računalniško opremo dobi vlagatelj, ki izpolnjuje pogoje, v izposojo. Ko bo knjigovodska vrednost računalnikov enaka nič, bo sklad izdal nove odločbe in bodo računalniki prešli vlagateljem v trajno last.

blobid0.png
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.297
6.065
113
Točno tak. Sem ze prej napisala enkrat do veckrat. Po dveh letih zamortiziran in noben vec ne bo vprasal kje so...