Planet Golob

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.742
6.172
113
mejbi, sam potem je nateg praktično vse od cedevite naprej. Konc koncev to so zgolj dopolnila ne zdravila. Me pa preseneča kako popularno je to področje, ker recimo celo Sanolabor ima svoj brand...pa DM ma neke nemške zadeve (sicer gledali zadnjič da stoji kitajc zadi).... torej ni ravno vse nateg kaj misliš?

Šef Cedevite ne hodi na TV razglabljati kako je to razvito po receptu dr. Mehota, in kako vse to blagodejno vpliva na zdravje. TV reklame se posnete kot pogovorna oddaja, kjer seveda Herta pametuje kot, da ima dvojni magisterij. In zabiti boomerji porabijo tudi po celo penzijo za te njene natege. Mož umira, žena pa vrgla Hertino številko, ker mu menda kolagena zmanjkuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.462
2.935
113
Saj lepo piše, da je Herta po izobrazbi ekonomistka, pred tem pa se je ukvarjala z multi level marketing prodajo istih zadev. Strokovno pač.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.742
6.172
113
Ti ne razumeš, SvoboDA je doživela zmago! Če preštejemo vse glasove, je leva-sredina zbrala več glasov kot desni spekter. Zmagali so na referendumih, zmagali so po volilni udeležbi!
 
  • Haha
Reactions: brane_new

mr_

Guru
20. sep 2007
9.282
2.671
113
Ti ne razumeš, SvoboDA je doživela zmago! Če preštejemo vse glasove, je leva-sredina zbrala več glasov kot desni spekter. Zmagali so na referendumih, zmagali so po volilni udeležbi!
Dokler tinca ne sešteje glasov v storiju in pokaže superiornost pidžija, ne verjamem.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.677
113
40
Fitnes skupina opravilno nesposobnih idiotov, znana tudi pod imenom svoboda, je doživela epski poraz. Ali ima ptičja kuga dovolj zametkov hrbtenice, kot tudi opravilno nesposoben makaron in odstopi? Seveda ne
Če še komu do zdaj ni blo jasno, upam da je včeraj spregledal.
Človek se shizofrenično reži in govori, kak so zmagali in da zdaj bodo pa res delali...
Tole ni diht!
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.877
2.174
113
Fitnes skupina opravilno nesposobnih idiotov, znana tudi pod imenom svoboda, je doživela epski poraz. Ali ima ptičja kuga dovolj zametkov hrbtenice, kot tudi opravilno nesposoben makaron in odstopi? Seveda ne
o čem ti govoriš??? sončni kralj pravi, da je leva sredina dobila več kot desnica
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.463
2.780
113
v lokalni ostariji
Tole me spomni na une Hondase ki tudi če so izgubili so bili najhitrejši.

Dejansko sta močno večino dobila samo trava v medicinske namene in perferencni glas. Vse ostalo je bilo razdeljeno. Kot je razdeljen narod. Ampak pri strankah je pa sds zmagal z naskokom. Zanimivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.742
6.172
113

Tak odstrel pa spet ni bil pri nas:

1718032867352.png