Planet Golob

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.058
6.865
113
sm malo študiral pa majkemi da maš prav. Nedolgo nazaj so na podoben način vlačili dr. Štrancarja po medijih (prav tak kazni, pa kako naj bi nekaj mutil, itd) skratka desni/ farški/čprni/..name it/..so pač po levo rak rana družbe in razn tega da delajo kakor njm paše od njih ni nič

samo po drugi strani šef propadlega Studia Moderna in visok član SD ja pa začuda, kljub vsemu kar se je dogajalo in zgodilo, ostal brez takih obisko, nihče od teh ki jih skrbi narodov blagor se ni oglasil pri njemu....

čudno, čudno

žal, morm potrditi tvojo tezo in teorijo. Oboje drži kot pribito
Baba je za zapret. Nc slabega tebi ampak baba je za zapret.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in jest5

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
Mimogrede, govoril sem z nšpektorico o tem. Kazen se pač plača brez težav, enako pri polžjem mazilu ali glukozaminu...težava bi se enostavno odpravila s kaznimi po 100 000 eur za ponavljajoče... ampak je verjetno od prodaje teh zadev več davka v blagajni.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.820
10.501
113
kod Džej-Zija
zakaj? ona prodaja isto kot mic mengeš al pa sensilab al pa medex al pa dr natura al pa ...name it... je pa res da se povsod reklamira. Samo to je pa druga pesem
Ker je njeno reklamiranje najmanj neetično.

Približno kot tisti bullshit, ko so neko bioresonančno sranje prodajali s štempljem "testirano na IJS". Pozabili pa omeniti, da je IJS dokazal popolno neučinkovitost robe.
 
Ker je njeno reklamiranje najmanj neetično.

Približno kot tisti bullshit, ko so neko bioresonančno sranje prodajali s štempljem "testirano na IJS". Pozabili pa omeniti, da je IJS dokazal popolno neučinkovitost robe.

recim to kar si navedel je zloraba inštituta, v tem primeru IJSja in le-ta predvidevam da je le-ta sprožil kako tožbo. V njenem primeru bi zagotovo (če je isti bulšit) lahko dotični, katerega ugled je omadeževan zaradi nje, od nje terjal odškodnidno, opravičilo itd...

ostalo glede etičnosti ne bi, ker že cedevita, oraketa, pa še kaj bi se našlo, se oglašujejo kot da se pije sadni sok, ki zmore čudeže. Reala je pa nekje drugje
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.058
6.865
113
recim to kar si navedel je zloraba inštituta, v tem primeru IJSja in le-ta predvidevam da je le-ta sprožil kako tožbo. V njenem primeru bi zagotovo (če je isti bulšit) lahko dotični, katerega ugled je omadeževan zaradi nje, od nje terjal odškodnidno, opravičilo itd...

ostalo glede etičnosti ne bi, ker že cedevita, oraketa, pa še kaj bi se našlo, se oglašujejo kot da se pije sadni sok, ki zmore čudeže. Reala je pa nekje drugje
Model. Herta je nateg. Lahko te futra, nic narobe, sam je nateg. Preboli in pojdi dalje
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur
Model. Herta je nateg. Lahko te futra, nic narobe, sam je nateg. Preboli in pojdi dalje
mejbi, sam potem je nateg praktično vse od cedevite naprej. Konc koncev to so zgolj dopolnila ne zdravila. Me pa preseneča kako popularno je to področje, ker recimo celo Sanolabor ima svoj brand...pa DM ma neke nemške zadeve (sicer gledali zadnjič da stoji kitajc zadi).... torej ni ravno vse nateg kaj misliš?
 
  • Haha
Reactions: jest5

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.499
6.235
113
Pa, saj ne vem... Glede na klimo bomo mogli en hard reset naredit pa pac pustit eno generacijo, da gre skozi mazače, da se zadeva spet postavi.

Vodike, kremice, bajlice, polaganje rok, en model tlele v okolici Kranj kar preko Vibra... Imamo mi fantasticen frazem za tole situacijo - popapcali bomo grenko pilulo...