Planet Golob

B81

22. jul 2007
34.567
9.004
113
Sem mislil, da sta bila klekej in kloshar največja "komika" na tem in predhodnem forumu, pa se je izkazalo, da sta jih ti in Matey precej presegla.
Hec ali pa žalostno je samo v tem, da sta bila onadva takrat mulca, vidva sta pa že krepko v zrelih letih.

Alex
V tem casu je komedija vse, kar ti preostane, odkar je opozarjanje na nepostenje postalo "kaznivo".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Gavran

Steve

Guru
13. avg 2007
9.684
1.602
113
Mah sej se ponavljam, ampak naj bo. Tale golobova vlada je katastrofa in imam občutek, da je v resnici na oblasti levica. Zadnjič sem gledal Tonina, ki je kar lepo povzel problem na desnici - Janša. Pač v 30 letih se nabere veliko prtljage. Jaz sem prepričan, če Logar ustanovi stranko in okoli sebe nabere nekaj sposobnega kadra zmaga naslednje volitve. Slovenci smo pomoje bolj na desno usmerjeni, ampak te Janševe zablode, vlečenje v ospredje kučana, partizanov,… tega večino folka ne zanima več. Spodbujat gospodarstvo, socialo zmanjšat za vse delomrzneže in migrante, mejo zapret. Evo, napisan zmagovalni program za novo stranko!

Dobro povedano, to so tudi moja opažanja. Če sds skine čelavega in 3 top gnoje zraven, zmaga gladko vsake volitve.
In ravno to, da je čelavi še zdaj tukaj je omogočilo kupu petja z rdečim priveskom naskok na preostol.
Ker raja je tega imebcila res sita. Jaz ga sicer organsko ne prebavljam, ampak sem ga volil, ker za razliko od večine nisem šel na volišče z erekcijo v gatah in namenom, da se maščujem Janši, ampak sem vedel že takrat, kaj nam bo ta kup perja prinesel.
Rajši poslušam o partizanih in uničevanju rtv, kot pa da me kup delomrznežev okrade
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.350
113
V tem casu je komedija vse, kar ti preostane, odkar je opozarjanje na nepostenje postalo "kaznivo".
V času svobode dejansko ni toliko svobode, kot bi človek pričakoval glede na to kaj zagovarjajo in žal marsikaj povsem preveč omejujejo/prepovedujejo.

Medtem pa na Portalu24 kot izjava dneva:
Ne želim in ne dovolim, da mi kdorkoli krati svobodo, posebej svobodo, da mislim, in svobodo, da govorim.
[Urška Klakočar Zupančič, v pogovoru za RTV Slovenija]
Vir

#SvobodaGvora #NiVsakoNekomuNevšečnoMnenjeSovražniGovorPotrebenOmejevanja
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.003
5.218
113
V času svobode dejansko ni toliko svobode, kot bi človek pričakoval glede na to kaj zagovarjajo in žal marsikaj povsem preveč omejujejo/prepovedujejo.

Medtem pa na Portalu24 kot izjava dneva:

Vir

#SvobodaGvora #NiVsakoNekomuNevšečnoMnenjeSovražniGovorPotrebenOmejevanja

Ona bo že govorila kar hoče:

UKZ, nov/2020: "veliki diktator, Janša... virus je dal polet zafrustriranim osebkom s kriminalno preteklostjo in željo po zatiranju vsega, kar jim stoji na poti."
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
V tem casu je komedija vse, kar ti preostane, odkar je opozarjanje na nepostenje postalo "kaznivo".
Potem pravis, da je glede na prejsnjo vlado kar znosno, posebej zato, ker si lahko takrat za "opozarjenje" na razmere dobil po glavi s tonfo, porcijo solzilca, ce si pa bil med "srecnezi" pa samo enormno denarno globo oz. kazen..

Alex
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Plešite
1679315760077.png
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.869
3.389
113
40
Lj
Vlada dviguje najvišje plače za javne uslužbence za nekje 50%, iz prejšnjih ~5500€ bruto na novih rekordnih 8500€ bruto. In to brez kakih protestov ali podobnega.