Planet Golob

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.035
10.423
113
plan do 2050 jek2, prej 2060 ali pa še dalj... 5 let se bodo samo menli, to kar direktno reče celo.... ergo, s takim odnosom JEK2 never.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.181
1.350
113
Sem šel izračunat. Letno porabo elektrike imamo nižjo od 4MWh (3.833kWh). Jaz ne bom Sonnentanz. SV ogrevam izključno na elektriko. Hišo okoli 70% z monoblokom ocenjujem. Otroka rasteta, če bi v kratkem dvignil porabo na 6MWh letno in že včeraj vozil električni avto, bi mogoče nekako spravil SE v kalkulacijo. I'll pass.

Koliko je poloznica mesecno?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.401
3.793
113
davorinm.wordpress.com
Naj nekdo preveri da mu ne bomo krivice delali...


Če v MSM še ni nič za prebrati, potem bo nekaj na tem.

Ekipa pripravlja dober PR spin, da mu ne bo potrebno odstopiti. Če je tole res, bi v normalni demokratični državi tole ne šlo čez brez odstopa. Povečevanje davkov, predavanja o varovanju okolja in privat zelo dragi poleti na državne stroške. Huh. Nekatere so odnesle precej manjše stvari.

Dajmo napovedati PR spin: "Tajnica je uporabila napačno kartico, Golob ni vedel, da leti na državne stroške. Obljubil, da bo poravnal vse stroške iz svojega žepa za privat lete. Obljubil bo, da bo jedel še manj mesa, da obvaruje okolje, ker je bilo toliko CO2 izpustov".
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.401
3.793
113
davorinm.wordpress.com
2 tedna se je pisalo samo o Pivčevi, naslovnice vseh MSM medijev. 24ur, rtvslo, izjave, gosti v oddajah ni da ni. Šlo so še pogledati kje živi doma, ali plačuje najemnino, kdo ji plačuje, kako si privošči to. Politični umor, sponzoriran s strani medijev. Pravi vladarji Slovenije so mediji. Ko se bodo odločili menjati Goloba in bo odpisan, ga bodo začeli objektivno obravnavati - delati novinarsko delo. To se bo opazilo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.377
9.723
113
40
MB
2 tedna se je pisalo samo o Pivčevi, naslovnice vseh MSM medijev. 24ur, rtvslo, izjave, gosti v oddajah ni da ni. Šlo so še pogledati kje živi doma, ali plačuje najemnino, kdo ji plačuje, kako si privošči to. Politični umor, sponzoriran s strani medijev. Pravi vladarji Slovenije so mediji. Ko se bodo odločili menjati Goloba in bo odpisan, ga bodo začeli objektivno obravnavati - delati novinarsko delo. To se bo opazilo.

zakaj objektivno, saj pa jim bodo javili kdo je novi novi novi obraz iz leve.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.072
3.819
113
Pa drugič se bo peljal z kočijo z nutrijami v upregi :valjamse:


Se spomnete kaj je bilo z Pivčevo. Saj je svinjarija, da se je sprenevedala, ampak znesek ni bil niti ranga jurja.
Ne razumem te logike. Če drugi kradejo bolje in več ni njena svinjarija nič manjša. Enaka logika kot na RTV, da bolj kot je martič nesposoben in debilen, lepša in bolj sposobna sta wtfuck in politkomisar.

Če prav razumem je zdaj drama in presenečenje ker sponzoruša preveč stane. Kot je bila drama in presenečenje da se flodra po jahtah. Ah ja.
 
19. jul 2007
2.823
1.538
113
Ne razumem te logike. Če drugi kradejo bolje in več ni njena svinjarija nič manjša. Enaka logika kot na RTV, da bolj kot je martič nesposoben in debilen, lepša in bolj sposobna sta wtfuck in politkomisar.

Če prav razumem je zdaj drama in presenečenje ker sponzoruša preveč stane. Kot je bila drama in presenečenje da se flodra po jahtah. Ah ja.
jello: beseda, ki jo iščeš je sorazmernost
Precej pomemben koncept, tako pomemben, da ga vključuje tako slovenska ustava, kot tudi Pogodba o Evropski uniji (seveda v ustreznem, pravnem kontekstu).

Nasprotje sorazmernosti pa je črno/belo, naši/vaši, ...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Ne razumem te logike. Če drugi kradejo bolje in več ni njena svinjarija nič manjša. Enaka logika kot na RTV, da bolj kot je martič nesposoben in debilen, lepša in bolj sposobna sta wtfuck in politkomisar.

Če prav razumem je zdaj drama in presenečenje ker sponzoruša preveč stane. Kot je bila drama in presenečenje da se flodra po jahtah. Ah ja.
Ti marsikaj ne razumes.

In btw, martić, ce se ze trudis za ene prav napisat priimke medtem ko se delas da so vsi isti
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.950
4.225
113
Paneli brez baterijskega sklopa je brezveze, to pa stane. Potem so še drugi dejavniki, kot precej dražje zavarovanje hiše in naravni elementi...

Ne vem koliko se res splača. Če še nehajo odkupovati elektriko bo konec...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.422
1.038
113
Tale hype se srednjeročno izide le težkim porabnikom, vsega drugega je konec pri tretji vrstici računanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.950
4.225
113
Tale hype se srednjeročno izide le težkim porabnikom, vsega drugega je konec pri tretji vrstici računanja.
Točno to. Sicer mi imamo položnico cca 184€ na mesec, still se nam ne splača. Trenutni izračuni so še vedno ti da tebi odkupujejo štrom in ga daješ vsega v omrežje....

Druga stran bi bila da bi ti imel hišo brez javnega omrežja, kjer si odvisen od solarne energije, takrat pa rabiš še sklop baterij in nekako zračunaš, da prideš skozi. Tam pa je zadeva drugačna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe