Planet Golob

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Tina je bila odlična že v osnovni šoli.


"Toda kljub dejstvu, da se cene drog znižujejo, te še zmeraj niso poceni. Gram kokaina v Ljubljani stane okoli 70 evrov. Žal si ga ne morejo privoščiti vsi, dejstvo, da večina estradnikov v Sloveniji ni bogatašev, pa je jasno," je med drugim zapisala. Kaj točno je mislila z besedico "žal"? "Temo sem si izbrala, ker do drog nikoli nisem imela tolerance in že v uvodu diplomske naloge povem, da substanci, ki uničuje toliko življenj in mladini ubija sanje, ne bomo prizanašali," je v odgovoru novinarju Dela najprej pojasnila Tina Gaber. "Zato je lahko vsakomur, ki ni škodoželjen, jasno, da je ta "žal" očitni besedni lapsus mlade študentke. Če bi pa takrat vedela, da bo nekega dne to "zgodba" in bo o tem nagajivo tvital tudi prvak opozicije, bi secirala vsak svoj stavek," je še dodala. Naj dodamo, da je v nadaljevanju študija Gabrova uspešno magistrirala, in to z najvišjo možno oceno. A šoli, kot sama pravi, je bila vselej zelo naklonjena.

"Šola je bila pri meni zmeraj na prvem mestu. Na koncu osnovne šole mi je ravnatelj podelil priznanje za popoln odličen uspeh. Štirica pri meni ni bila opcija. Čeprav se starši nikoli niso ukvarjali z mojo šolo, rekli so, Tina, učiš se zase, ne zaradi nas," je razkrila partnerka premierja Roberta Goloba.

Pa bosta s premierjem v prihodnje postala tudi starša? "Obožujem otroke, kaj bo življenje prineslo, pa ne vem," je pojasnila danes 37-letna Tina Gaber, ki je včeraj na dobrodelni tekmi v Stožicah partnerju Golobu delala družbo.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.410
2.159
113
Lahko zdaj prosim kdo od neodvisnih novinarjev, nikogaršnjih hlapcev, na naslednji tiskovki vpraša Goloba, kdo bo zdaj, ko gre človek, ki mu zaupa bolj kot SLO policiji, v zapor, skrbel za njegovo varnost?
Bo šlo?
Državljane nas upravičeno skrbi za varnost našega preCednika vlade.
Mene čisto nič ne skrbi zanj. Lahko gre plavat z nutrijami.... Kaj več pa ne upam napisat....
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.418
3.848
113
Ljubljana
hmpg.net
Kaj vse pravijo:
- da sta se razšla
- da je filmček
- da je odprl račun v Romuniji
- da je diploma enega, danes upokojenca, ponarejena
-- da sodba v Avstriji ne omenja njih
.....

veliko stvari pravijo.
Nekatere se z lahkoto preverijo, ene pač ne.
Pa niti ne trdim, da kaj od tega ni res - samo, veliko pravijo, nekaj bo že res, ker tudi slepa kura zrno najde.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Četrtek bil slabi dan za ukz, pravijo v Uri moči.
Bo kar držalo. Ena od stvari, ki so UKZ poslabšali dan so bili nedvomno očitki Nataše Boršič, ki je vztrajala pri mnenju svoje službe, da so koalicijski poslanci maja in junija rušili ustavna načel delitve oblasti. Klakočar Zupančičeva je namreč dolgo časa opoziciji prikrivala mnenje pravne službe, da so kršili ustavno ureditev in oblast, s tem pa je v zlorabi oblasti kot predsednica tudi osebno sodelovala. Ščititi je poskušala Mojco Pašek Šetinc, Janjo Sluga in druge koalicijske poslance in ne načel pravne države in poštenega ravnanja. To je za predsednico državnega zbora precej nerodno* ravnanje. Še posebej, ker je pravnica.

*zelo milo rečeno
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.001
2.521
113
Zgleda, da imamo 'pravega' zdravstvenega ministra.

Covid zdravi morska voda in sonce.
Astmo zdravi prenehanje uživanja mesa.
Kar naprej v gipsu in z berglami. Ne zna hodit? Je revež?
 
  • Haha
Reactions: mr_

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Tu gre za višje cilje, podobno kot ESG pri investiranju.

Tudi zato cilj kvot ni zgolj spreminjanje upravljavskih struktur, temveč tudi vplivanje na družbo z željo po izkoreninjanju stereotipov.

Prihodnje leto so v EU volitve, ki utegnejo spremeniti nekatera razmerja. Očitno se sedaj zelo mudi izpolniti nekatere agende obstoječega vodstva EU.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.040
4.956
113
Nuku`Alofa

Po novem bodo tudi v gospodarstvu pozicije potalane glede na spol, ne pa glede na najprimerjnejšega kandidata. Real life netflix.

In kje bodo dobili dovolj nebinarnih kandidatov? Ali pa bodo le-ti diskriminirani?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Znan je poskus, ko so kadroviku prikrili spol intervjuvanca. Vseeno je bilo izbranih več moških kot žensk. Potem so ugotovili, da kadroviki prisluškujejo hoji, če se sliši kako udarjanje petk. Ko so izločili še ta element, se je izkazalo, da je izbranih približno enako moških kot žensk. :p
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri