a je?Ne vem več ali je se za to temo ali je bolj za uno o golih Slovenkah.
a je?Ne vem več ali je se za to temo ali je bolj za uno o golih Slovenkah.
Zakaj nisi prodal, nisi bil nategnjen amapk pohlepen... no saj sem bil v tem istem primeru tudi jaz amapk vsaj ne cvilimEnkrat so me že z nkbm, drugič me ne bodo.
Poglej priponko 72140
Pa ne mi sedaj nabivat, da tole je pa čist druga zadeva... Lopovi so pa isti zadaj.
Pomojem se še pogajajo kaj lahko iztržijo/izsilijo.a je?
Lahko zdaj prosim kdo od neodvisnih novinarjev, nikogaršnjih hlapcev, na naslednji tiskovki vpraša Goloba, kdo bo zdaj, ko gre človek, ki mu zaupa bolj kot SLO policiji, v zapor, skrbel za njegovo varnost?Povej mi, s kom se družiš in povem ti, kdo si.
![]()
Golobovemu svetovalcu poziv za prestajanje zaporne kazni
Miloš Milović, neformalni svetovalec predsednika vlade Roberta Goloba in drugih znanih politikov, ki je bil pravnomočno obsojen zaradi vpletenosti v fiktivni posel, je prejel poziv na prestajanje eno leto in pol dolge zaporne kazni, poroča časnik Dnevnik. Kazni mu ne bo treba odslužiti v zaporu...siol.net
Miloš Milović, neformalni svetovalec predsednika vlade Roberta Goloba in drugih znanih politikov, ki je bil pravnomočno obsojen zaradi vpletenosti v fiktivni posel, je prejel poziv na prestajanje eno leto in pol dolge zaporne kazni, poroča časnik Dnevnik. Kazni mu ne bo treba odslužiti v zaporu, če bo sodišče ugodilo njegovi prošnji za alternativno prestajanje kazni.
Da so poziv izdali, so Dnevniku potrdili na ljubljanskem okrožnem sodišču. Milović je bil spomladi pravnomočno obsojen na leto in pol zapora ter denarno kazen 15 tisoč evrov zaradi pomoči pri zlorabi položaja, ki se je nanašala na 390 tisoč evrov vreden fiktivni posel SŽ – Železničarskega gradbenega podjetja.
A niste rekli, da niso plačani iz proračuna?![]()
Nika Kovač lani "zaslužila" skoraj pol milijona evrov
Inštitut 8. marec, katerega ustanovitelj je Simon Maljevac, zdajšnji minister za solidarno prihodnost iz vrst Levice, zdaj pa ga vodi Nika Kovač, je lani imel 460.151 evrov prihodkov, kažejo bilance, ki jih je v teh dneh na svoji spletni strani spletnicasopis.eu objavil Peter Jančič. Inštitut...moja-dolenjska.si