Planet Golob

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
Kako si pa tole razlagamo? :oops1:
IMG_4508.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
Bil je tudi pri Slaku. Zdravstvene reforme v tem mandatu očitno ne bo (to je povedala včeraj Musarjeva v UKC). Golob zdaj pravi, da je on že ob izvolitvi startal na dva mandata in da bodo spremembe v zdravstvu postopne. Število ljudi brez osebnega zdravnika se je medtem povečalo.

To sem vam jaz ze maja lani povedala, ko je zacel takoj prec "red delat", stvar kakega tedna najbrz po njegovem...

Cakamo naslednjega, ki bo zacel na suho lapat o dvozivkah in istocasno o nizanju cakalnih dob, pospremljeno s seznamom plac zdravnikov, da se mu vse skupaj vrne nazaj v ksiht... ker tako je pac razumevanje situacije. Problem 2 mandatov, ja. Ker drugi ne bo njegov. Če ni, še Golob ne vzame.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
To sem vam jaz ze maja lani povedala, ko je zacel takoj prec "red delat", stvar kakega tedna najbrz po njegovem...

Cakamo naslednjega, ki bo zacel na suho lapat o dvozivkah in istocasno o nizanju cakalnih dob, pospremljeno s seznamom plac zdravnikov, da se mu vse skupaj vrne nazaj v ksiht... ker tako je pac razumevanje situacije. Problem 2 mandatov, ja. Ker drugi ne bo njegov. Če ni, še Golob ne vzame.
A Golobov program za naslednje volitve bo, “volite me, da dokončam vse kar sem obljubil pred 4 leti?”
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.792
3.514
113
Ne vem čemu so bili potrebni prtički in maske, če pa je šlo zgolj za lažno epidemijo z namenom tlačiti ljudstvo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.302
2.683
113
Čakam da se začne uporabljati izgovor, ker poplave.
Zdravstvo naj bi bilo tocka, kjer obstane ali pade. Pa o ministru se nič, vrste se daljšajo, dr.ji odhajajo iz bolnišnic, itd. Katastrofa vedno večja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in jonny77

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
To sem vam jaz ze maja lani povedala, ko je zacel takoj prec "red delat", stvar kakega tedna najbrz po njegovem...

Cakamo naslednjega, ki bo zacel na suho lapat o dvozivkah in istocasno o nizanju cakalnih dob, pospremljeno s seznamom plac zdravnikov, da se mu vse skupaj vrne nazaj v ksiht... ker tako je pac razumevanje situacije. Problem 2 mandatov, ja. Ker drugi ne bo njegov. Če ni, še Golob ne vzame.

ocitno je zdravstvo res nedotakljivo, in ostaja neresena uganka tudi za to vlado.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in jonny77

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
Ta vlada sicer ni merodajna, zanjo je neresljivo vse, tudi kar ne rabi resevanja. Ampak za zdravstvo bomo pa res rabili enega, ki ima kaj pojma o njem in ima poleg tega še cilj kaj spremeniti in ne še enega padalca, ki se zaleti ko mutav na telefon in se ponavlja vedno isti scenarij z vedno enakim razpletom. Ko "Alo, Alo" v zivo v realnem casu.