Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
Nilč ni nedotakljivo, samo takega nesposobnjaka, kot so Golob & Co. noter poslali, bi se lahko vzdržali. Edino dejstvo je, da interesa ni, ne pa da se ne da.

dobr, pol je interes kriv, ne pa vlada. ker interes ima verjetno veliko dolgih lovk razpredenih tudi v politiki. in to odsekat bo bolece, ampak enkrat bo treba.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.484
2.822
113
v lokalni ostariji
2 dni. Malo razlike med obrtniki in podjetji pa le mora biti.
Jasno je od koga se pobere več za državno malho
. Kaj pa je ločnica med podjetjem in obrtnikom? Kam spadam jaz z mojimi zaposlenimi, krepkim strojnim parkom, npr imam par 8t bagrov ampak pogoj je 9. Tukaj jih bo dosti padlo ven, kdor nima 10t... pri meni je ravno to hec...

No razloži mi prosim, zakaj pa vseeno ne bi dali posla manjšim obrtnikom, ki imajo kar nekaj opreme (morda en 20t bager, en ali dva tovornjaka)? Ter zakaj razpis ni bil promoviran ter vsaj 1 teden trajajoč?

Upam, da si ne zatiskas oči , da je tale razpis namenjen čemu drugemu kot polnjenje žepov določenim izbrancem...
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.164
2.787
113
Lublana
Obišči stran
Tebe bi gotovo povabili direktno v Stockholm, če bi te kdo opazil. Po tvoje mentalno prikrajšana punca si je kot edina Evropejka prislužila Obamovo štipendijo, Francozi so jo pa proglasili za Evropejko leta. Kaj bi šele dosegla, če bi bila normalno inteligentna. :jok::bonk:
A to so kakor neki dosežki? Talanje nagrad tistih, ki imajo neko korist. Pa te neke "osebnosti" leta... haha. V preteklosti so je že za marsikoga izkazalo, da so takšne titule dobili čisto neupravičenao oziroma za brez veze...To je pač nek show za povprečno zabito raje, da se imajo o čem pogovarjati....in kvazi novinarji o nečem pisati...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
dobr, pol je interes kriv, ne pa vlada. ker interes ima verjetno veliko dolgih lovk razpredenih tudi v politiki. in to odsekat bo bolece, ampak enkrat bo treba.
Ne nakladaj. Še tistega Jamnika je notri dal. Korupcija,klientelizem našizem to je problem pri vseh politikih v Sloveniji,sam razlika je,da kvazi levi politiki še manj naredijo za državo kot in kvazi desni politik ki da vsaj drobtinice. Je Jabe lepo napisala,vsi so katastrofa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
36.401
10.222
113
. Kaj pa je ločnica med podjetjem in obrtnikom? Kam spadam jaz z mojimi zaposlenimi, krepkim strojnim parkom, npr imam par 8t bagrov ampak pogoj je 9. Tukaj jih bo dosti padlo ven, kdor nima 10t... pri meni je ravno to hec...

No razloži mi prosim, zakaj pa vseeno ne bi dali posla manjšim obrtnikom, ki imajo kar nekaj opreme (morda en 20t bager, en ali dva tovornjaka)? Ter zakaj razpis ni bil promoviran ter vsaj 1 teden trajajoč?

Upam, da si ne zatiskas oči , da je tale razpis namenjen čemu drugemu kot polnjenje žepov določenim izbrancem...
Če skupaj stopite, bi šlo?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.310
6.496
113
pri taščici
. Kaj pa je ločnica med podjetjem in obrtnikom? Kam spadam jaz z mojimi zaposlenimi, krepkim strojnim parkom, npr imam par 8t bagrov ampak pogoj je 9. Tukaj jih bo dosti padlo ven, kdor nima 10t... pri meni je ravno to hec...

No razloži mi prosim, zakaj pa vseeno ne bi dali posla manjšim obrtnikom, ki imajo kar nekaj opreme (morda en 20t bager, en ali dva tovornjaka)? Ter zakaj razpis ni bil promoviran ter vsaj 1 teden trajajoč?

Upam, da si ne zatiskas oči , da je tale razpis namenjen čemu drugemu kot polnjenje žepov določenim izbrancem...
Saj izbranc bo delal s podizvajalci. Tu prides pa ti v igro. Da bos pobral drobtinice kruha pod mizo
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.484
2.822
113
v lokalni ostariji
Saj izbranc bo delal s podizvajalci. Tu prides pa ti v igro. Da bos pobral drobtinice kruha pod mizo
Ni to moja igra, delam praktično ves posel neposredno in celoten posel, nisem podizvajalec na ure.

Ko so med pandemijo nabirali zaščitno opremo ki je ni bilo globalno na trgu so novinarji lovili vsako piko. Kolesarilo se je na polno. Sedaj pa se tudi vpraša ne ali je to smotrna izvedba ali bodo sredstva porabili racionalno...
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Ni to moja igra, delam praktično ves posel neposredno in celoten posel, nisem podizvajalec na ure.

Ko so med pandemijo nabirali zaščitno opremo ki je ni bilo globalno na trgu so novinarji lovili vsako piko. Kolesarilo se je na polno. Sedaj pa se tudi vpraša ne ali je to smotrna izvedba ali bodo sredstva porabili racionalno...
Jaz sem v mojem poslu tudi premali za državne razpise.
Problem je v meni ne v državi.
Da pa so razpisi velikokrat lopovščine pa se ne rabimo pregovarjat.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.409
2.159
113
Ni to moja igra, delam praktično ves posel neposredno in celoten posel, nisem podizvajalec na ure.

Ko so med pandemijo nabirali zaščitno opremo ki je ni bilo globalno na trgu so novinarji lovili vsako piko. Kolesarilo se je na polno. Sedaj pa se tudi vpraša ne ali je to smotrna izvedba ali bodo sredstva porabili racionalno...
Zdej so naši gor, oni delajo vse brez zmote

V vrhovnega komandanta se ne dvomim
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.484
2.822
113
v lokalni ostariji
Jaz sem v mojem poslu tudi premali za državne razpise.
Problem je v meni ne v državi.
Da pa so razpisi velikokrat lopovščine pa se ne rabimo pregovarjat.
No, jaz pa nisem premajhen. Ker kandidiram in tudi dobim kar nekaj razpisov. Kateri seveda niso pisani tako, da se lahko prijavi samo določeni... če ti ne vidiš problema, ne pomeni da problem ne obstaja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Pepe