Planet Golob

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.535
-1.384
63
Verjetno bo kar vzgoja kriva.

Pod drugo pa na kozlanje mi gre, ko vidim brezdelneže in luftarje kako živijo bolje kot delovni ljudje
Brezdelneži, lenuhi in luftarji, so pa rak rana vsake družbe. Nekdo ki je na sociali, zraven pa dela na črno, ni lenuh. Rečemo, da se znajde. Problematičen je ta, ki mu tako delo omogoča.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.409
2.159
113
Imamo srečo, da se lahko brezskrbno naslonimo nazaj saj imamo dejane_, ki nas bodo z golimi rokami rešili pred udbo in komunizmom, dačoti pa medtem obranili še slovenski jezik in kulturo.

Lepo je.
Jaz te ne morem rešiti z golimi rokami.
Lahko pa navajam gola preverljiva dejstva in opozarjam na katastrofalno vodenje države.

In sem pri tem zelo kulturen, da se izognemo vnovičnim Toplicam.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.409
2.159
113
ja pa saj do sedaj je pa ja že vsakemu jasno, da na koncu itak mi vse plačamo?!

Ja, bojo prevalil na lokalne komunale, ki bojo spet imele priročen izgovor za dvig cen storitev, ki jih plačuje kdo?

Kako bi pa ti to razdelil med fiizične osebe, da bi bili povečini vsi zadovoljni?
Zdajle je idealen čas, da se naredi reorganizacija države, se optimira javno porabo, skrči državni aparat ...
V bistvu bi pametna vlada sedaj lahko izvedla vse nepriljubljene ukrepe, ki so nujno potrebni, pod krinko pomoči po naravni katastrofi.
In s tem naredila boljšo državo za vse nas.

Če bi to lepo zavili v medijski celofan in ljudem pravilno servirali bi rešili kup problemov, nategnili folk in sindikate, ter si zagotovili zmago na naslednjih volitvah....

Samo za kaj takega moraš biti sposoben, kar pa trenutni niti približno niso.

Tako da dajmo se raje veseliti n+1 novih davkov v tej svobodi
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Samo za kaj takega moraš biti sposoben, kar pa trenutni niti približno niso.
Daj napiši sposobne. Imena in priimke prosim in ne politikov ampak državotvornih državnikov.
Samo takšni ljudje lahko uresničijo tvoje in moje sanje.

Za izhodišče, Janša je dober politik, je pa daleč od sposobnega državotvornega državnika.
Golob pa je pokop na celi črti.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.752
645
113
Sej ni hudga bo prišel
IMG_0675.jpeg
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.752
645
113
Čeprav mam občutek da je mesija že tu, vsaj kako se nam bo ob nutrijah na denarnici poznalo
IMG_0676.jpeg
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Nista poklica, si pa z aktivnostmi na tem področju pretendent za dobro državno službo v svobodi.

Ker tega nisi opazil do sedaj? Ker ni očitno? Ali se samo delaš?

Recimo, najbolj očiten primer - Nikica

Ta punca je brez podpore staršev in vsega pompa okrog nje mentalno primerna za kak ˝skrajšan program˝ - beri nima vseh 100 pik, oziroma je malo boga - če me razumete.
Predstavljena je pa kot novi mesija in jo zato kot tako vidi veliko ljudi.

Izkrivljen pogled skozi medije
Pa še za Siol piše:))
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Jaz te ne morem rešiti z golimi rokami.
Lahko pa navajam gola preverljiva dejstva in opozarjam na katastrofalno vodenje države.

In sem pri tem zelo kulturen, da se izognemo vnovičnim Toplicam.
Včasih bi bilo dobro kakšnega rešit z golimi rokami v tejle državici. Mogoče bi potem bolje sprejemali odgovornost za svoja dejanja in besede.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.371
9.716
113
40
MB
Zdajle je idealen čas, da se naredi reorganizacija države, se optimira javno porabo, skrči državni aparat ...
V bistvu bi pametna vlada sedaj lahko izvedla vse nepriljubljene ukrepe, ki so nujno potrebni, pod krinko pomoči po naravni katastrofi.
In s tem naredila boljšo državo za vse nas.

Če bi to lepo zavili v medijski celofan in ljudem pravilno servirali bi rešili kup problemov, nategnili folk in sindikate, ter si zagotovili zmago na naslednjih volitvah....

Samo za kaj takega moraš biti sposoben, kar pa trenutni niti približno niso.

Tako da dajmo se raje veseliti n+1 novih davkov v tej svobodi

to ne morejo naredit iz več razlogov.

1. niso sposobni
2. to so njihovi volilci
3. niso sposobni
4. itak bodo začeli komaj v naslednjem mandatu delat, pa sma spet pri prejšnjih točkah. :valjamse:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Nista poklica, si pa z aktivnostmi na tem področju pretendent za dobro državno službo v svobodi.

Ker tega nisi opazil do sedaj? Ker ni očitno? Ali se samo delaš?

Recimo, najbolj očiten primer - Nikica

Ta punca je brez podpore staršev in vsega pompa okrog nje mentalno primerna za kak ˝skrajšan program˝ - beri nima vseh 100 pik, oziroma je malo boga - če me razumete.
Predstavljena je pa kot novi mesija in jo zato kot tako vidi veliko ljudi.

Izkrivljen pogled skozi medije
Tebe bi gotovo povabili direktno v Stockholm, če bi te kdo opazil. Po tvoje mentalno prikrajšana punca si je kot edina Evropejka prislužila Obamovo štipendijo, Francozi so jo pa proglasili za Evropejko leta. Kaj bi šele dosegla, če bi bila normalno inteligentna. :jok::bonk:
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in aljoman