Planet Golob

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Povsem v skladu s tvojo trditvijo, da bi morali narediti javno naročilo za sanacije, ki so morale biti opravljene v 14 dneh. :jok:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.856
10.560
113
kod Džej-Zija
Kje je bila to MOJA trditev? Moja je samo pripomba, da so se v preteklosti vnemale debate na temo kriznih sanacij brez javnega naročila. Pa so bile sanacije ravno tako krizne, le obseg je bil bolj omejen in prizadetih manj ljudi. Čeprav je bil tisti plaz precej bolj smrtonosen kot poplave letos.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

netko

Guru
25. jul 2007
6.891
2.186
113
a dej dej.

si le še en zatežen prdeč petdesetletnik.
naroči si enkrat študente pa boš videl kaj pride... pa govorimo o zelo enostavnem delu kot je deklariranje, prvo presenečenje te čaka že ko te pokličejo po telefonu
kar se pa ostalega tiče 50 še nisem, prdim zelo redno, žena pravi prekoredno, zatežen pa kakor kdaj in kakor do koga
 

B81

22. jul 2007
36.401
10.221
113
Le ce imas sreco, dobis studenta, ki zna poprijet za delo in ima nek interes, ceprav studira nekaj cisto drugega.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kje je bila to MOJA trditev? Moja je samo pripomba, da so se v preteklosti vnemale debate na temo kriznih sanacij brez javnega naročila. Pa so bile sanacije ravno tako krizne, le obseg je bil bolj omejen in prizadetih manj ljudi. Čeprav je bil tisti plaz precej bolj smrtonosen kot poplave letos.
Vedno se najdejo ljudje, ki vsemu oporekajo. Najnovejši so sedaj, ko trdijo, da prostovoljna dajatev ne more biti obvezna.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri