Planet Golob

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Pa kaj? Ali je treba takoj po tragediji nabirat politične točke? Če delajo, naj delajo in se ne nastavljajo fotografom. :jok:
Posnetek zaslona 2023-08-05 171304.png
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.138
-1.416
63
No svizec, vidiš da v hudem vsi skupaj stopimo. Tudi ti bi lahko malo umiril retoriko v teh časih.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy

sad

Guru
24. avg 2007
20.665
9.317
113
Evo predsednica je že napredovala.
Od včerajšnjih ZAGOTOVIL, kako bodo (ona res) rešili vse, ji je danes bilo toplo pri srcu, kako si ljudje med seboj pomagajo, kako ŽENSKE kuhajo hrano za reševalce. Ob tem se je še poscala na vse podrejene, ki so ji prenašali informacije s terena, ker ŠELE SEDAJ, ko je v živo šla na izlet/pardon teren verjame, da je to pa res najhujša naravna nesreča. Prej je očitno vse, kar so ji povedali in je gledala po tvju bil samo MSM bullshit.
Jaz resno ne vem, kaj je s temi ljudmi na oblasti. Ali so resno tako nesposobni ali pa dejansko odrezani od realnosti in mislijo, da si lahko privoščijo vse, ker so nad vsem.
Hvala bogu za strokovne službe in reševalce, gasilce, itd., ki delajo sami. Škoda da se ti nesposobni politični papki sploh slinijo okrog njih pred kamerami, ker jim samo čas tratijo.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.284
2.220
113
SV SLO
Ce je stopil v lužo ko je šel na slikanje ter prijel umazano šaflo, še ne pomeni da je kaj delal, janšist zabit.
No tu se začnem spraševati kje je moderator, da dopusti žaljenja in javno blatenje "Janšistov", ko pa se omeni GOLOB pa se takoj ukine PARLAMENT. Dajte zdaj tega pajaca sonija na mrzlo za kako leto. recimo. Zakaj, ker je nestrpen do vsega kaj ni golob.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.284
2.220
113
SV SLO

Velecenjeni Golob in njegova muka in blaznost vladanja. Proti poplavam z odprtjem trgovin ob nedeljah in pa ob škodi več kot pol milijarde evrov pomoč s 10 milijoni evrov. BLAZNOST na katero plešejo plesalci. Sem imel upanje, da nam bo golob pokazal kako in kaj ob naravni katastrofi pa od tega nič razen da kaže svojo blaznost in narcisoidnost pred kamerami.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.828
5.743
113
Velecenjeni Golob in njegova muka in blaznost vladanja. Proti poplavam z odprtjem trgovin ob nedeljah in pa ob škodi več kot pol milijarde evrov pomoč s 10 milijoni evrov. BLAZNOST na katero plešejo plesalci. Sem imel upanje, da nam bo golob pokazal kako in kaj ob naravni katastrofi pa od tega nič razen da kaže svojo blaznost in narcisoidnost pred kamerami.
Pa kaj je s tabo? Ljudje, ki so mnogi ostali brez vsega, morajo priti do osnovnih življenjskih potrebščin. Na Črni so morali gasilci vdreti v Mercator, da so prišli do hrane in pijače. Nimajo elektrike, nimajo pitne vode.

gasilci vdrli v mercator.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.579
-404
83

Velecenjeni Golob in njegova muka in blaznost vladanja. Proti poplavam z odprtjem trgovin ob nedeljah in pa ob škodi več kot pol milijarde evrov pomoč s 10 milijoni evrov. BLAZNOST na katero plešejo plesalci. Sem imel upanje, da nam bo golob pokazal kako in kaj ob naravni katastrofi pa od tega nič razen da kaže svojo blaznost in narcisoidnost pred kamerami.
Evo, tvoj post je še en dokaz da ste janšisti idioti.