Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.939
52
113
saj pravm meni je to v rem momentu totalno out.

kt če bi rekel glej sem simpatizer sds, sm volu janšo pa tu gor sm par uporabnikom pomagal ko so nekaj rabili (kr delikat zadeve), dočir talevi forumaši so samo palamudili, in smetili forum... se ti zdi to tko oskej, sprejemljivo, al nekak te zadeve niso ravno kompatibilne?

ne vem no, meni je kul da pomagajo, samo vse ostalo pa nekak mi ni..o ostalih ala lukec pa škoda govort

seveda, lepo da pomagajo! ampak s propagiranjem tega se zdi, da pomagajo le zato, da nabirajo tocke.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.393
5.677
113
Cigani, pa ne dolenjski

Janša 2021 plan 0,78 miljarde za oborožitev vojske.
Levica: ven iz NATA, referendum, rušit Janšo, blablabla


Golob 2023 plan 1,5 miljardi za oborožitev vojske (ja, 700 miljonov € več).
Levica: hja, za ceno miru v koaliciji ne bomo direktno nasprotovali odločitvam vlade.
 
2. okt 2007
3.640
2.108
113
Jah ...eni delajo...golobičar se pa slika z jožnoameriškimi podganami v ljubljani...

saj vaš ljubljeni vodja bi se lahko tudi slikal, namesto da twita, eni smo bili na terenu in nimamo niti ene slike, razen blata...

kje si npr. ti bil zadnje dva dni, razen da serješ po forumih... na terenu nihče ne sprašuje kdo je koga volil, vsi so solidarni, pomagajo,...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
koalicija - ne vemo še čist točn kako bo glede trgovin v nedeljo(btw to je jutri - lahko strokovnjak za te zadeve - šerif, razloži kako to poteka da bo vse v skladu z zakonom) in prosim ne preveč naglas govort da smo zmanjšal sredstva za urejanje vodotokov pred enim mescom.
nataša musarati je zaključila bowling in se preoblekla ter zamenjala kuliso in ne špreha več iz avta na trotlbobn, celo brala ni tolk kot sem pričakoval. :zmaga:
janša izkoristil za (neokusno) nabiranje točk, na srečo vseh le na tvju z besedami. če preslikamo na prejšnjo krizo kaj veš kaj bi bilo sedaj če bi bilo obratno - bi videli kolesarje ki bi nalašč kvarili avte CZju, fejkali klice na pomoč? kdo ve, a vemo česa vse so bili sposobni...
kdo ve kje je bratušk - na morju al vikendu?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.828
5.743
113
Lovec, glasilo Lovske zveze Slovenije, julij / avgust 2023. Okusi narave: recept za pečeno meso nutrije z zelenjavo.

peceno meso nutrije z zelenjavo.png