Planet Golob

sicer pohvalno od članov sds, se mi zdi da pa trenutno ni čas za razlagat čigav kdo kaj dela. Še enkrat pohvalno, ampak maš tud prostovoljce, prostovoljne gasilce, sosede itd ki ravno tako pomagaajo, pa strankarske pripradnosti (vsaj trenuntno) ne obešajo na velik zvon. Za to bo čas, ko se bodo zadeve umirile

o lukcu pa raje ne bi.....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.934
49
113
fak ste zoprni s tem politicnim drekanjem ob taki katastrofi!

pa kaj ti naj pove? da bojo sanirali vse, seveda po prioritetah. vmes se bojo itak se 3 vlade zamenjale, preden bo vse sanirano.

in pol bos kaj? bos kaj bolj srecen? pomirjen? al bos najdu enga novga ministra, ki se ti ni oglasil in tistega blatilm


zdele je treba pustit CZ in Gasilce in vojsko, da spravijo stvari pod kontrolo, potem pa naprej. ne pa da se stalno neki politiko vmesava v vsako odlocitev in dejanje.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.934
49
113
sicer pohvalno od članov sds, se mi zdi da pa trenutno ni čas za razlagat čigav kdo kaj dela. Še enkrat pohvalno, ampak maš tud prostovoljce, prostovoljne gasilce, sosede itd ki ravno tako pomagaajo, pa strankarske pripradnosti (vsaj trenuntno) ne obešajo na velik zvon. Za to bo čas, ko se bodo zadeve umirile

o lukcu pa raje ne bi.....

no, tudi jj ni izpustil priloznosti in se je pohvalil po tv, da njegovi pomagajo v mozirju in da ne kolesarijo po lj! :valjamse: zihr je bil ukaz iz vrha.

#reveznemoreizsvojekoze
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri
no, tudi jj ni izpustil priloznosti in se je pohvalil po tv, da njegovi pomagajo v mozirju in da ne kolesarijo po lj! :valjamse: zihr je bil ukaz iz vrha.

#reveznemoreizsvojekoze
saj pravm meni je to v rem momentu totalno out.

kt če bi rekel glej sem simpatizer sds, sm volu janšo pa tu gor sm par uporabnikom pomagal ko so nekaj rabili (kr delikat zadeve), dočir talevi forumaši so samo palamudili, in smetili forum... se ti zdi to tko oskej, sprejemljivo, al nekak te zadeve niso ravno kompatibilne?

ne vem no, meni je kul da pomagajo, samo vse ostalo pa nekak mi ni..o ostalih ala lukec pa škoda govort
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.126
-1.420
63
A pol se je treba z lopato slikat pa objavit na fb, twiterju, instagramu, tik toku... da boste veseli?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy