Planet Golob

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.504
113
Njegovi otroc, tako pravi, pojma nimajo o stvari!
Pazi! Njegova žena ima uradno namestnico, ki pa je ljubica.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.755
6.198
113
Nek zakon je bil že sprejet:


Ampak pričakovano ni obrodil sadov, zato interventni zakon:

 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.636
113
F05svReWYAIQ_yj.jpg
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
ja lej, treba se je pravilno izražat.
recimo če bi jim kak extremno radikalen desničar rekel kokodajske je to popolnoma neprimerno, v nekaterih primerih mogoče celo za na sodnijo.
če pa recimo kot dežurni slinavec lef.tardov rečeš nekomu kurba ali kokoši je pa ok ker svoboda izražanja.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Danes je bilo po radiu rečeno, da je to nekaj zaradi korone, večinoma pa zaradi selitve proizvodnje evropskih proizvajalcev v azijske države.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.636
113
Danes je bilo po radiu rečeno, da je to nekaj zaradi korone, večinoma pa zaradi selitve proizvodnje evropskih proizvajalcev v azijske države.
Ni bilo pa rečeno zakaj se čudežno čez vse naše meje zdravila dobijo.

"Evropo pesti pomanjkanje zdravil"
- Em, me je zdravnik poslal v Opčine po zdravila, tam so vse imeli...
"Kje smo se izgubili?... Dobavitelji pravijo, da vso Evropo pesti pomanjkanje, to je jasno dejstvo."
- Ko smo šli na morje na Hrvaškem so tudi vse imeli.
"A boš nehal težit pa podtikat neke polresnice, VSO Evropo pesti pomanjkanje, so ti lepo povedali dobavitelji!"
- Zadnjič mi je prijateljica vse prinesla iz Bosne, česar pri nas niso imeli.
"Bosna ni v Evropi!"

Tako da je vse ok.
 
  • Haha
Reactions: sad

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Ni bilo pa rečeno zakaj se čudežno čez vse naše meje zdravila dobijo.

"Evropo pesti pomanjkanje zdravil"
- Em, me je zdravnik poslal v Opčine po zdravila, tam so vse imeli...
"Kje smo se izgubili?... Dobavitelji pravijo, da vso Evropo pesti pomanjkanje, to je jasno dejstvo."
- Ko smo šli na morje na Hrvaškem so tudi vse imeli.
"A boš nehal težit pa podtikat neke polresnice, VSO Evropo pesti pomanjkanje, so ti lepo povedali dobavitelji!"
- Zadnjič mi je prijateljica vse prinesla iz Bosne, česar pri nas niso imeli.
"Bosna ni v Evropi!"

Tako da je vse ok.
Rad bi te razumel, pa ne vem kaj si skupaj sklamfal:sprasujemse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Kamele0N

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.755
6.198
113
Ampak jih zmanjkuje povsod po evropi!


Italy's list is even longer — with over 3,000 drugs included, though many are different formulations of the same medicine.

Čeprav na Občinah dobiš vse kar pri nas ne dobiš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.378
113
"Ping":
V Novi Sloveniji so vložili zahtevo za sklic nujne seje komisije za nadzor javnih financ ter terjajo, da računsko sodišče in KPK preverita upravičenost izplačila denarne nagrade pesnici in pisateljici Svetlani Makarovič, ki jo je prejela kot del Prešernove nagrade za življenjsko delo. Ker je umetnica nagrado leta 2000 zavrnila, je z besedami poslanke NSi Ive Dimic terjatev v tem času že vsaj štirikrat zastarala, zato za izplačilo ne obstaja pravna podlaga.

"Pong":
Na ministrstvu za kulturo »v celoti in ostro zavračajo navedbe predlagateljev sklica nujne seje komisije DZ za nadzor javnih financ«, so zapisali v odzivu za STA. »Ministrstvo za kulturo meni, da gre pri zahtevi nujnega sklica komisije DZ za nadzor javnih financ le za ustvarjanje političnih pritiskov na ministrstvo za kulturo. Namigovanja na znake korupcijskih tveganj ter namigovanje na kaznivo dejanje zlorabe uradnega položaja pa služijo le načrtni in zlonamerni diskreditaciji ministrice Aste Vrečko ter nabiranju političnih točk pred začetkom parlamentarnih počitnic,« so zapisali v odzivu.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.880
2.178
113
Naj NSi raje zahteva vrnitev nagrade od svojega pofuklja. :jok:
Je pofukelj zavrnil nagrado? Ali v pravilih pise, da pofuklji ne morejo dobiti nagrade? Je pofukelj kriv da je stara baba alergicna na pofukljovo organizacijo

In kdaj bos dojel, da pofukelj nima nic z njenimi bolanimi reakcijami in vrh vsega ce bi hudic imel enega svojega pofuklja ne bi bla tako zagrenjena ze svoje celo zivljenje
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.284
2.672
113
Golob zamudil priliko reagirat kot mu pritice ob neurjih.
Da vidimo koliko časa bo rabil za pokazat skrb in solidarnost.Vsaj intervju z ljubico, kako mu je hudo ko ljudem odnese streho.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
"Ping":


"Pong":

Tako ja.
100 sej, tvitov, 100 strani Alter komentarjev za eno starko, ki se je komčno prigrebla do svojih 8 jurjev, vmes nam bodo pa milijone/100 milijone pokradli.
Ovce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn in msenjur

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Tako ja.
100 sej, tvitov, 100 strani Alter komentarjev za eno starko, ki se je komčno prigrebla do svojih 8 jurjev, vmes nam bodo pa milijone/100 milijone pokradli.
Ovce.
A veš koliko sej, tvitov in Alter komentarjev je blo, ko je Pivčeva na krasu dobila zastonj kozarec terana in kanapejček s pršutom? Na koncu je zarad trega morala odstopit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N