Plačanci?

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Zoper Jankoviæu poteka tudi preiskava zaradi suma zlorabe položaja v Mercatorju
Durs naj bi kazensko ovadil Jankoviæa
samo par zadetkov zoper Opankarja
+ zemljišča
+................................

+ žnj izvršb mafijske familije...

Ej a ti žviš v SLO?
hysterical-1.gif
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Počak še kak teden dva , da to doumejo še policaji in ostali retardiranci. Meni osebno je bila ponujena nadrada 27 .11 .

Če dobro razumem ti je nekdo ponudil nagrado, če greš (nasilno ?) protestirat? Ali kaj drugega?
Predviidevam, da si že kje pisal o tem, pa nisem prebral, saj ne spremljam vseh tem. Je pač preveč vsega tega in premalo časa.

Če ti ni težko, lahko vsaj približno poveš za kaj je šlo. Ali pa še raje - prilepiš kak link.

Hvala.


Pa še to, če smem...
Res ne vidim potrebe po zmerjanju z retardiranci ipd. A ne bi raje skušali obdržati vsaj minimalni nivo debate, pa kritizirali dejanja, morda besede, ne pa ljudi?
Se ti ne zdi nekoliko pretirano ozmerjati z retardirancem vsakega, ki ne misli enako kot ti?
Na ta način ne spodbujaš debate, temveč jo zapiraš.
Glede na to, da sodeluješ na javnem forumu, predvidevam, da je tvoj cilj konfrontacija mnenj, ne pa eliminacija drugače mislečih.
Če pa želiš slišati le strinjanje in pritrjevanje, pa je najbolje da odpreš svojo temo in povabiš vanjo somišljenike.
V njej pišite v njej do nezavesti, da bo enoumje popolno pa si še ploskajte
aplauz.gif
drug drugemu.

Mi, ki radi razmišljamo s svojo glavo, pa se je bomo v širokem krogu izognili.
Toliko v razmislek.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Prav razumeš. Citirani tekst je odgovor na provokacijo in če želiš razumet kontekst moraš brat temo kak post prej , pa navezava na temo BOSTE VOLILI tudi ne bo škodila tam se namreč vse skup začne, tam sem podkupnino prvič omenil.
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
še kar neko bluzenje o volitvah, (seveda tudi ivan bluzi o volitvah) tričetrt protestnikov ob protestih sploh ni pomislilo na volitve, ker imajo VSEH DOVOLJ, TUDI TURKA IN PAHORJA, eni pa bodo še kar naprej bluzili o nekih povezavah med demonstracijami in predsedniškimi volitvami
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ah , tvoje razumevanje. Bil sem vpršan, odgovoril sem, poskusil pojasnit kontekst, ti pa spet kar nekej nabijaš ...
Me pa čudi da sem bil samo jaz deležen ponudbe ? Nas je vendar kar nekaj tle, pa da nihče ni bil plačano na protestih skor ne verjamem. Kaj meniš ?
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
bo zelo zanimivo danes, ali se bodo pojavili jurišniki na protestu v ljubljani?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Zoper Jankoviæu poteka tudi preiskava zaradi suma zlorabe položaja v Mercatorju
Durs naj bi kazensko ovadil Jankoviæa
samo par zadetkov zoper Opankarja
+ zemljišča
+................................

+ žnj izvršb mafijske familije...

Ej a ti žviš v SLO?
hysterical-1.gif

Spet nakladaš. Proti Zokiju je podanih točno 10 ovadb. Tista, ki se je skrivala v Postojni in devet Jazbinškovih. Vse drugo je zaenkrat nakladanje in naj bi..., pa zaenkrat ni. Pa naj Google najde kar hoče. Pa od ovadbe do obtožnice je še dolga pot.
In ja, žal živim v Sloveniji, polni fantazij in laži
evil.gif
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Torej dursovo ne šteješ jo je dau Jazbinšek.... ne samo ovadba.. teže že predkazenski postopek.

Tvoje iluzije so res neverjetne, kot to da bo Jurček plačal......

potem, kako veš dani plačal in podobne fore?
Samo staviti nočeš, ker nočeš niti nase... no se ve zakaj, lažeš, da sam seb verjameš, na takega ni za stavit, se strinjam.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
V prejšnjem postu napišeš, durs NAJ BI vložil ovadbo, sedaj pa, da je to že predkazenski postopek. Odloči se že, kako si boš zmišljal.
stupid-1.gif
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
DURS tožilcem naznanil Jankoviæa
Specializirano državno tožilstvo je prejelo naznanilo kaznivih dejanj v primeru Zorana Jankoviæa. Teče predkazenski postopek.

in še nekaj, gre se za prodajo Elekte svojima sinčkoma, zakaj se je spomnil da jo je prodal, zaradi rubeža. Seveda o davku ne sluha ne duha...

+ ostalo
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.970
6.673
113
Zdaj se jih ne potrebuje več, takrat je bil čas volitev, zdaj je čas...zatona demonstracij, tako da res nima smila netit nemire.