Pivo (obicno, tako z alkoholom :D )

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Če bo slučajno komu koristna informacija, Hoferjevo BERGKÖNIG pivo v modri piksni je po novem polnjeno v Laškem, cena pa enaka kot prej, 63 centov
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.322
3.751
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Guli pravi:
Kje v SLO je možno kupiti Sarajevsko premium? Pa kje je najugodnejša cena?

Včeraj sem ga pil v SEM-u v Ljubljani. ni najcenejši (4 EUR), je pa dober.

Prid jutr zvečer še na enega. :D

Kaka posebna priložnost?
smile-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.466
-8.395
113
Citat:
Uporabnik prjatu pravi:
Če bo slučajno komu koristna informacija, Hoferjevo BERGKÖNIG pivo v modri piksni je po novem polnjeno v Laškem, cena pa enaka kot prej, 63 centov
Vrjetn bo pol zdej notri laški pils?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.100
3.436
113
Laško je res naredu biznis, v zadnje pol leta vso trgovsko konkurenco povozu.

Tuš = Laško ..66c
Spar = Laško ..56c
Mercator = Laško ..63c
Hofer = Laško ..63c

Samo različne stopnje alkohola so ... Tuš se mi zdi 4,5, Spar 4.2 , Mercator 4,0, Hofer 4,9
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Guli pravi:
Kje v SLO je možno kupiti Sarajevsko premium? Pa kje je najugodnejša cena?

Včeraj sem ga pil v SEM-u v Ljubljani. ni najcenejši (4 EUR), je pa dober.

Prid jutr zvečer še na enega. :D

Kaka posebna priložnost?
smile-1.gif

Ma kr tko. Da eno rečemo :p
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Ta laško, ki se zdaj prodaja pri nas je žalitev za ime pivo. Union gre pa po tej poti. Sam ti lopovi prodajajo v Italijo in Avstrijo za pol cene pravo pivo, ki nima okusa po scalnici, Slovenčke pa lepo nategujejo, saj nam/jim je vseeno, kaj teče po grlu, sam da teče. Potem pa slišiš traparije, kot je, da je navaden pale ale butično pivo, groza, kaj so nardil iz piva pri nas.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ksz...

Jaz sem zadnjič v Šparu v Kamniški Qlandiji nabavil Kozel (temno češko) v 0,5l piksni, Staropramen temno v 0.33 steklenici in Holsten svetlo v 0.5 piksni. Kozel super pivo, staropramen dober, ampak ne tako kot Kozel, Holstna pa ne kupim več.

Kolega pa mi je zadnjič natočil Paulanerja, naravno motnega iz piksne (baje so jih v Hoferju imeli v eni akciji) in je bil super. Sem ga ponavadi na Gardskem jezeru pil. Moram zdaj malo v nabavo
grin1.gif
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Kolega pa mi je zadnjič natočil Paulanerja, naravno motnega iz piksne (baje so jih v Hoferju imeli v eni akciji) in je bil super. Sem ga ponavadi na Gardskem jezeru pil. Moram zdaj malo v nabavo
grin1.gif
Paulanerja pšeničnega v pločevinki imaš pri nas redno najceneje v Leclercu, cena 1,09EUR, nekaj ti še na kartico vrnejo, tako da je dejansko potem pod 1EUR.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sem jih dans 6 nabavil v Sparu v Kamniku, sicer 1,29 ampak ne bom umrl, bom pa drugič pozoren v Leclercu, samo tam sem lih vsaka dva mesca enkrat.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ja Becksa imajo kar redno sedaj. Ampak mi ni niti pol tolk kot Paulaner. Sem pa včeraj komaj opazil, da ima Kozel samo 3,8%. Paulaner pa ima 5,5%.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.364
972
113
Titograd
Letos bil znova v Belgiji, sem dve polni veliki vrečki prinesel piva..... malo tega, malo onega, trappist rochefort tripel, westmalle dubbel in tripel, leffe temnega, jupiler svetlo, tengerlo rdeče, ene par češnjevih (tengerlo, mort subite itd.), pa še ene par..... po degustaciji lahko rečem znova da imajo belgijci zame najboljša piva
smile-1.gif


Šit no, to naše sploh ne moreš rečt da je pivo, ko nekaj takega poskusiš
bonk.gif
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Šit no, to naše sploh ne moreš rečt da je pivo, ko nekaj takega poskusiš
bonk.gif

True dat!

BTW, eno vprašanje... Zakaj iz Belgije nosiš tudi tisto kar lahko tu kupiš?