Pečenje na pokritih žarih - tehnike in recepti

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Za vse ki uporabljamo žare s pokrovom. Plinske ali na oglje, ki omogočajo indirektno IN direktno peko mesa in drugih zadev. Tema ni namenjena promociji brandov zato se izogibamo imenovanju proizvajalcev in se raje pogovarjamo o tehnikah peke in receptih.
Osnovno ločimo med direktnim in indirektnim načinom peke in na visoko temperaturno hitrejše pečenje in na počasno pečenje pri nizkih temperaturah, kjer dodamo dim iz kosov aromatičnega lesa - BBQ smoking.
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik rs1975 pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
a majo webre konc sezone kje znižane? Bi morda letos kupil enega, na oglje pa vsaj 57.

pa kateri modeli imajo termometer v pokrovu?

http://www.electronic4you.si/weber-one-touch-premium-57cm-schwarz-127917.html
http://www.electronic4you.si/weber-one-touch-original-57cm-schwarz-125549.html

Enake cene kot na kupi-zar.si, seveda.

Seveda, ampak za 10 cm večjega
grin1.gif
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Zadnjič ste me tako zrajcali s temi linki od Majdiča, da se nisem mogel upreti.
Tako sem v enem tednu prodal mojo 47ko ter končno nabavil ŽAR in popravil napako, ki sem jo naredil, ko sem pred leti kupil ta malega.

Evo par slikc:





Suha proba:

 

gorazdo

Pripravnik
6. avg 2007
323
1
18
Ljubljana
Super!
Daj še "after" sliko nalimaj! Kdo bo ta ogle gledu
smile-1.gif


Tudi sam imam v planu razširit floto Weberjev z eno 57tko za večje zadeve. Smouki đou je zakon (pa prenosen itd..), sam ne gre več kot 1.5 kg not.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Evo, pa ga imam tudi jaz
grin1.gif


Danes sem šel mimogrede v Celovec. Zadeva je bila celo cenejša kot pa ob naročilu na spletni strani - stal me je 195,74€ in ne 199€.

Jutri generalka
grin1.gif
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Bravo. Glede slik pa sej veste. Ko je oglje gor in ko se peče se čas ustavi. Ko je treba pojest pa maš preveč mastne roke in usta, da bi mislil še na slike.

Bo drugič bolje.
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Evo danes eno poročilce od vikenda, da izpolnim obljubo. Tokrat samo lepe slikce.
Odločil sem se za preskušen recept: pulled pork . Potrebno je samo potrpljenje, pa vzdrževanje nizke temperature. Vse skupaj je trajalo nekaj manj kot 9 ur. Ja težka je ta BBQ-varska.

Tole je po dveh urah.



Pravkar pečeno



Natrgano



Pa še v žemlji z omakco. Njami.

 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Jaz nimam fotk, ampak piknik uspel za 12 ljudi.

Pekel pa sem najprej na polovički indirektno kurje habice in krače, kakih 45 minut, potem pa še direktno 5 minut, da so se zapekle. Potem pa sem pekel drugo rundo rebrce (narezane) indirektno in vzporedno direktno vratovino.

Tretja runda so bili čevapi direktno, šampinjoni polnjeni indirektno in potem naprej direktno, na koncu pa še malo piščanca indirektno.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.494
246
63
Bom kar tule vprašal. Je še kakšna alternativa webrovemu "čimniju". Lani vem da ga je imel hofer podobnega za pol man denarja, letos ga očitno ne bo imel. Nekako se mi ne daje 30€+ za dimnik, da bom lažje prižgal brikete...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Po mojem si že zamudil. Jaz sem kar dva vzel lani, pa potem še enga za doma v lidlu. Vsi so bili po 5€. Je res, da je bistveno večji webrov, ampak v tega spravim 40 briketov, če je pa to premalo jih pa dam v roštilj še kolkr je pač treba in s temi presujem in se hitro vžgejo.
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Jaz sem imel dve leti hoferjevega, ampak sem letos šel in nabavil originalnega. Meni se zdi, da je kot dan in noč.

Že sam sebi se zdim ko ena blesava reklama za webra, a očitno so američani znali to dobro pogruntat. Se pa da brez problema tudi s Hoferjevim. Slabosti so majnša prostornina, če želiš cel čimni briketov in pa majhne luknje.