Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
dejva razcistit da mene placuje drzava vsi drzavljani pa placujemo davke. Ko me bos placeval ti direktno bo tarifa precej visja. In kdaj jaz na alterju pisem se tebe pac ne tice.
Da enkrat za vselej razcistiva. Vceraj sem bil v treh razlicnih taborih, po umoru veljana sem bil v brezju na hisnih preiskavah nekaj ur. In poleg ciganov imam opravka tudi z veliko t.i. Civili. In ko enga lopova, klenega slovenca dobis kako prodaja ukradeno robo a ves kaj ponavad rece? Mene zapirate ciganov pa ne upate. Niso za vse krivi cigani in najtezji kalibri nasilnezev na dolenjskem in drugod po sloveniji so kar lepo cistokrvni slovenci. ti s svojimi izbruhi tule gor dokazujes da si cist isto kokr cigoti. Znas zalit, ko pa si pozvan k argumentom pa lajas kako drugi to in to in to. Dejstvo je, da policija ne more fizicno varovat mercatorjevih trgovin. Za to naj najamejo zasebne varnostne sluzbe. Ne more zato ker ce je 6 policajev v NM naenkrat na sihtu in se 4-je ukvarjajo z druzinskim nasiljem ko pijani dolenjci doma zenske pretepate, dva pa na sodisce prisilno privajata cigana, potem pac fizicno ni mogoce da bi nekdo od teh 6 repliciral se v stacuno kjer je nek cigo sunil hrano. In za namecek ko ste taki revezi tam dol, vprasaj uboge trgovke ki ne klicejo koliko robe izgine potem ko cigani ze grejo in se potem za vse obtozi cigote. Zakoni v sloveniji so kakrsni so in policija je z njimi omejena. Ko pa bo enkrat zakonito da nek patriot spila lokalnega serifa zato ker je cigan kriv ze samo zato ker je cigan bom se pa odselil in si poiskal drug siht. Je pa dejstvo da ce bo tak zakon kdaj obstajal da bo tudi tvoj rok trajanja omejen saj se podobni "serifi" hitro najdete in sprete in slej ali prej bo en hitreje potegnil od tebe.
Mal pozno ampak vseeno ne morem mimo tega posta!!!
Tud drugi mal poznamo policijo in policijsko delo tako da. V večini primerov, se storilcev (govorim o krajah), kjer se sumi, da so cigani, ne išče. Zakaj??!! Zato, ker .... ali se policaji nočjo ubadat z njimi, bodisi zato, ker itak ne boste nč našli pr njih (roba na varnem), bodisi zato, ker jim itak sodišče vse oprosti.
In če bi bili policaji, (vodja okoliša) bil prav policaj in če bi hotel stvari pošlihtat bi jih. Ampak, kdo se bo pa ukvarjal z njimi. Je tako??
Verjamem, da si že bil v njihovem naselju (nisi edini), ampak.... napiši še, kaj si tam delal?? Cel da hišna preiskava?? Cel dan eno barako pregledovat?? Ne mislim te z temi besedami kritizirat, ampak nekak vsi šablonsko razmišljate!!
Naj ti povem, da pred leti v dveh romskih naseljih, ki sta tudi v tej temi omenjena, sta polcaja, ki stvar mal drugače rešvala , kot pa ti opisuješ. Sam jajca treba imet. Prvi je prvi dan, ko je prišel v naselje, potegnil ven starega grešnika, ki mu prej itak nič ni bilo dokazano, če mu je pa bilo pa nč nikol plačeval. In to potegnil ven iz barake tako , da cigotu verjetno še danes ni jasno. Pred vsemi mu je lepo glasno (da je celo naselje slišalo) stvar razložu, da za vsako stvar, ki se bo zgodila in če nekdo samo omeni cigane jim bo jeb.l mater vsem po spisku. Pa še mal je pometal z njim. Pa še nekajkrat, jim je prišel na nočni obisk, in če katerega ni blo v postelji.... je bla že pizdarija... celo naselje "auff".. kje je , kaj dela, zakaj ga ni... itd. In če verjameš al pa ne, čez dva tri mesece, so sami sebe štel, pa kje je kdo, pa da ne bo kdo kako pizdarijo naredu, ker pol bo spet pršu "gusput policaj" pa bo hudic. Vsega ne vem kako jih je uspel držati, ampak verjami... tisto obdobje, je bilo takšno, kot da cigoti ne obstajajo. (še v trgovino jih ni pustil vstopiti več kot tri naenkrat) Se niso upal nč.
Drugi jim je pa po "predstavitvi" naslednji dan racijo prpravu. (mu še brada ni začela rasti, pa jim je dal vedet, da za njih ne rabi brade) Pa slikanje, pa kdo je kdo, pa kako si ti od te če ja pe on od tam... bla bla.... žlahta skup, žlahta narazen, ... tako jih je sfuk.l v enem dnevu, psihično, da še sami niso vedeli čigavi so in kdo je njihov. Ob vsakem negodovanju, so jih pa mal na trdo prijel...
( je rekel, da se nekdo ni hotel slikati in v naslednjem trenutku ga je drugi tako nabil za tisti zid, da bi se potem še kr slikali.. )
Tudi v tem naselju dolgo ni bilo z njimi problema.
Danes so pa spet problemi , ker pr prvi pizdariji policaj prpele, (če prpele) vpraša kdo je to in to storil , seveda ne vedo nič, in se odpelje.
In če bi imel mal več jajc, pa reševal problem notri pri njih, jih zunaj ne bi imel tolko.
OK sej vem, da se ne boš strinjal, ampak vseeno... nisem mogel mimo.
Tukaj delate napako policaji.