Pariz 2024

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.379
113
Pejt probat, tko da boš vedu kako je to. Boš znal spoštovat vsakega ki vsaj proba vrhunski šport.
Prijatl, tukaj pa se zelo in močno motiš. Toliko kot sem jaz prešportal verjetno ti in tvoji sinovi skupaj ne boste. In ja, če me nebi po*jebala poškodba bi tudi jaz bil danes morda vrhunski športnik. Sicer pa to ni debata niti o meni, niti o tebi. Next.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.101
9.212
113
Prijatl, tukaj pa se zelo in močno motiš. Toliko kot sem jaz prešportal verjetno ti in tvoji sinovi skupaj ne boste. In ja, če me nebi po*jebala poškodba bi tudi jaz bil danes morda vrhunski športnik. Sicer pa to ni debata niti o meni, niti o tebi. Next.
E vidiš. Morda bi bil. Malo jih pride čez to sito, zato si pa zaslužijo spoštovanje. In verjamem da si vrhunsko prešportal več od mene, ker nismo mi neka športna familija z eno redko izjemo, ki pa gre tud zdaj čez prelomnico, al bo babe jagal al treniral, ker ko si enkrat čez 15 je treba it all in ali pa nič, vmesne poti žal več ni.

Glede teme da manjka v zaključkih pa tole. V preteklosti so moral, da so se prebil naprej vedno kako boljšo in kvalitetnejšo reprezentanco dobit na levi nogi in zato ponucat tok energije, da je pol zmanjkal, ker je prišlo zarad izčrpanosti nosilcev igre do razpada sistema. Dons lohk vidiš, da so se z Danci, ki so bli favoriti prvenstva, zelo enakovredno po kvaliteti boril in tud klop je dosti širša kot v preteklosti. Zmankal je poleg kake napake manj tud mal športne sreče, tko je. In ta generacja bo žal ostala brez tako željene medalje, je pa na klopi že nova, tko da ni skrbi.
Kar se pa Šeškota, zicerja in penalov tiče pa tole. Yamal se rodi enkrat na miliardo, Šeškoti se rojevajo mal bolj pogosto. Za njega je čist odvisno kako si bo vzel zicer, al bo šel iz tega močnejši, al ga bo pa potolklo. Bomo bili videli. Tud oni so končno igral, ne bunkiral in to ne proti kar eni reprezentanci, ampak proti Portugalski, tko da je tud tukaj prihodnost.
Mal pozitive nebi škodlo v tem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in AvtoFun

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
336
-730
28
E vidiš. Morda bi bil. Malo jih pride čez to sito, zato si pa zaslužijo spoštovanje. In verjamem da si vrhunsko prešportal več od mene, ker nismo mi neka športna familija z eno redko izjemo, ki pa gre tud zdaj čez prelomnico, al bo babe jagal al treniral, ker ko si enkrat čez 15 je treba it all in ali pa nič, vmesne poti žal več ni.

Glede teme da manjka v zaključkih pa tole. V preteklosti so moral, da so se prebil naprej vedno kako boljšo in kvalitetnejšo reprezentanco dobit na levi nogi in zato ponucat tok energije, da je pol zmanjkal, ker je prišlo zarad izčrpanosti nosilcev igre do razpada sistema. Dons lohk vidiš, da so se z Danci, ki so bli favoriti prvenstva, zelo enakovredno po kvaliteti boril in tud klop je dosti širša kot v preteklosti. Zmankal je poleg kake napake manj tud mal športne sreče, tko je. In ta generacja bo žal ostala brez tako željene medalje, je pa na klopi že nova, tko da ni skrbi.
Kar se pa Šeškota, zicerja in penalov tiče pa tole. Yamal se rodi enkrat na miliardo, Šeškoti se rojevajo mal bolj pogosto. Za njega je čist odvisno kako si bo vzel zicer, al bo šel iz tega močnejši, al ga bo pa potolklo. Bomo bili videli. Tud oni so končno igral, ne bunkiral in to ne proti kar eni reprezentanci, ampak proti Portugalski, tko da je tud tukaj prihodnost.
Mal pozitive nebi škodlo v tem.
Daj ne seri že :bruh:
kje so dokazi:fredi:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

jello

Guru
22. sep 2008
9.883
3.748
113
45 vs. 15 minut je najboljša alternativa. Za mene pa velja: time is money. Zakaj zaradi tega serem po športnikih? Saj na Franji na kronometru niso športniki, tam so sami amaterji in rekreativci, ki mislijo, da so Pogačarji. Vključno z organizatorjem Penkotom, ki je zmagal po vukojebinah juge, zdaj pa misli da je bog in batina. Ne vem, zakaj moraš za en odgovor objaviti dva posta. Očitno ne znaš odgovor in smajlija združiti v enega. Aja, trolček si.
Da si trol si ravnokar sam pokazal in dokazal. Bednik. O biciklizmu veš toliko kot vidiš iza volana. Malo manj kot nič.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.473
5.866
113
Kako porečete na zaključno proslavo? Precej manj queer zastopana kot proslava pri odprtju, sem triggered :fredi:


Pa Kavinsky je nastopil. Z špico iz filma Drive, kateri se dogaja v Los Angelesu - kjer bodo naslednje igre. Lepa skrita referenca (za razliko od drag queen zadnje večerje).
 
27. jan 2022
5.465
2.117
113
Kako porečete na zaključno proslavo? Precej manj queer zastopana kot proslava pri odprtju, sem triggered :fredi:


Pa Kavinsky je nastopil. Z špico iz filma Drive, kateri se dogaja v Los Angelesu - kjer bodo naslednje igre. Lepa skrita referenca (za razliko od drag queen zadnje večerje).
Za nepoučene je šlo za bakanalije, ki so na več upodobitvah znanih slikarjev, pa tudi manj znanih upodobljene na tak način, še preden je Leonardo naslikal svojo zadnjo večerjo.

main-qimg-30ab9f005c25ef51c65ad7c1e4754720.jpegbacchanalia-mayfair-more-than-just-a-name-1.jpgistockphoto-696186172-612x612.jpg
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.473
5.866
113
"Dude, še Thomas je priznal, da je povzel zadnjo večerjo."
In tekst iz tvoje slike :

Poglej priponko 90512

To je tisti moder tip na krožniku bil...

Preberi si celi članek raje...



“For the ‘Festivities’ segment, Thomas Jolly took inspiration from Leonardo da Vinci’s famous painting to create the setting,” producers said in the statement. “Clearly, there was never an intention to show disrespect towards any religious group or belief … [Jolly] is not the first artist to make a reference to what is a world-famous work of art. From Andy Warhol to ‘The Simpsons,’ many have done it before him.”