Pariz 2024

netko

Guru
25. jul 2007
6.833
2.133
113
pa napačnega vodenja lebronu vsaj enkrat niso piskali in favl jokiča nad davisom medtem, ko je padla trojka je vsaj malo vprašljiv... tam se je tekma prelomila jokič od tam naprej ni bil niti na 60% ker se je nazaj držal zaradi favlov

nisem sicer ljubitelj srbske košarke
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.582
1.258
113
Samo Izoliranc
Ta posnetek nima veze z včerajšnjo tekmo.
To je že staro...


Drgač pa super tekma, škoda za Srbijo, da ji ni uspelo.


Danes pa rokomet SLO : Danska......ufff ta bo težka, ampak upanje ostaja :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.156
59
113
aha, torej bojo sodniki krivi za poraz...

ce bojo usa tko igral v finalih, francozi ne bojo imel dost dela...
 
27. jan 2022
5.433
2.089
113
aha, torej bojo sodniki krivi za poraz...

ce bojo usa tko igral v finalih, francozi ne bojo imel dost dela...
Niso sodniki krivi, mogoče pa so vseeno malo pripomogli k bremzanju srbov in pospešku amerigosov.

Po moje francozi spušijo bolj kot srbi. Dejansko so američani dokaj na izi pritisnili v 4. četrtini in postavili stvari na zanje pravo mesto.

Dajmo se raje veselit v pričakovanju uspeha Pie Babnik, Tonija Vodiška in Janje Garnbret. Konec koncev imajo avstrijci kot večja in finančno močnejša nacija samo dve medalji.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.156
59
113
Niso sodniki krivi, mogoče pa so vseeno malo pripomogli k bremzanju srbov in pospešku amerigosov.

Po moje francozi spušijo bolj kot srbi. Dejansko so američani dokaj na izi pritisnili v 4. četrtini in postavili stvari na zanje pravo mesto.

Dajmo se raje veselit v pričakovanju uspeha Pie Babnik, Tonija Vodiška in Janje Garnbret. Konec koncev imajo avstrijci kot večja in finančno močnejša nacija samo dve medalji.

kot sem rekel, pejt brat na rtv komentarje... hahaha...

no ja, usa so res slabo igrali, ne da so kaj pritisnili.

za nase pa itak vedno drzimo pesti...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.427
9.908
113
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou