Pariz 2024

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.112
5.932
113
Ooo... Joli... Pa sem ze mislila, da bom letos ostala brez, ker nisem mogla kaj dost gledat prvo polovico olimpijskih... Bodo sle OI mimo brez obcutka, da nekaj manjka :zmaga:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.028
14.936
113
Dobr da se nisem odločil za ta šport.
Hja... :fredi:

a0ed1Dn_700bwp.webp


 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.028
14.936
113
Ne drži. “Samozavest serijsko” je bil slogan nissan micre. Bejba z micro vabi ogromnega zavaljenega dedca na polaganje rok.

"Samozavest serijsko" je bil 100% slogan znamke Peugeot, ki je bil uporabljen med drugim tudi pri reklamiranju modela 206, to o micri mi pa ni znano.

Rok Turk je imel na svojem prvem dirkalnem avtomobilu, peugeotu 106 nalepko: Samozavest serijsko. To je bil takrat tudi Peugeotov slogan.
https://www.zurnal24.si/avto/snema-reklame-in-zmaguje-na-reliju-318019
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.028
14.936
113
»Samozavest serijsko,« se je pred leti glasil slogan priznane francoske znamke. Točno te besede veljajo tudi za novinca iz Koreje...

Pred časom je Peugeot uporabljal slogan samozavest serijsko...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.112
5.932
113
Copy/paste s chatgpt:

V: Samozavest serijsko slogan
ChatGPT": Samozavest serijsko Peugeot" je marketinški slogan, ki ga uporablja znamka Peugeot v svojih oglaševalskih kampanjah. Ta slogan poudarja samozavest, s katero Peugeot proizvaja svoje avtomobile. Gre za sporočilo, da so vsi njihovi modeli serijsko opremljeni s kakovostjo, inovacijami in zanesljivostjo, kar posledično gradi zaupanje pri kupcih.

Peugeot s tem sloganom želi prenesti idejo, da je samozavest vgrajena v vsak avtomobil, ki ga proizvedejo, in da lahko kupci to pričakujejo kot standard, ne glede na model, ki ga izberejo.





V: Samozavest serijsko nissan micra
ChatGPT: "Samozavest serijsko Nissan Micra" je verjetno še en primer marketinškega slogana, podobnega tistemu, ki ga uporablja Peugeot, vendar se tukaj nanaša na Nissan in njihov model Micra.

:valjamse:
 
  • Haha
Reactions: mosseero