Paradižnik Lušt

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Tudi jaz opazil.

Opazil pa tudi, da res ni za kupit drugje kot v hoferju.
confused-1.gif
Prvič cena, drugič vedno diši že ko do zeljenavnega pulta prideš ali celo sadja.

Boli me patak a je hibrid, GSO ipd. (kar sem tudi 100% da ni). Folk tudi ne razume, da optimizacija sadik, reja "šampionskih" živali še ne pomeni, da je slabo za kupca, če je dobro za proizvajalca.

Raje vzamem GSO brez da je škropljen kot 100x presvinjano okolju neprimerno rastlino.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.859
98
48
štajerska
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
....
Raje vzamem GSO brez da je škropljen kot 100x presvinjano okolju neprimerno rastlino.
problem je v tem, da se GSO tudi škropi. ponavadi s še hujšimi zadevami kot običajne rastline. GSO naredijo da je odporen na
ti. totalne herbicide ( aka boomefekt ) in posledično škropijo s tem. Ni vse v tem, da je GSO lep in da izgleda zdrav
Je vseeno bolje hibrid, ki je lahko tudo eko pridelan ( posebej če je iz ratlinjaka )
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.376
160
63
Opozoril bi predvsem na Spar.

Da ko modelko stehta tam na tehtnicah ne pritisne gor Lušta, pa tudi, če ga sploh nimajo tisti dan.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hja, zadnjič so imeli rumeno papriko pod "Babura". Jaz sem pritisnil seveda rumeno papriko, na blagajni me je pa popravila in mi je potem bilo malce nerodno.
Kakor jaz vem, je Babura tista temno zelena in masivna
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Moja tašča pravi da ne, pa je iz foha. Pravzaprav je rekla, da je možno več variant. Zdej grem pa gledat na gugl.
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

d055.gif


Mimogrede, moja banda fino napreduje, ima že 2 vrsti listov. Sonce rabimo.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Hofer danes 1.7 evra, sm ga vzel in je dober, kot pa oni za 1 evo, ko zgleda/okus kot plastika. Mercator ga je imel po 3.5 evra, tam tam.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.220
1.846
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Hja, zadnjič so imeli rumeno papriko pod "Babura". Jaz sem pritisnil seveda rumeno papriko, na blagajni me je pa popravila in mi je potem bilo malce nerodno.
Kakor jaz vem, je Babura tista temno zelena in masivna
rolleyes-1.gif

V Mercatorju fo folk 'lovili' na Lušta
evil.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Hofer je poden od podna. Zatakne naj si nekam, pa čeprav ima tistih 30 centov ceneje Lušta kot ostali...
Čedalje slabši je, najcenejši pa že dolgo ne več. Tistih nekaj artiklov stalnega asortimana naj si tudi zatakne, da ima pa nekaj zanimivega/dobrega vsake pol leta za en teden pa tudi ni vredno...
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Razsveli nas, kje je po tvoje najcenejše, seveda da je kvaliteta koliko toliko na nivoju.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.389
2.471
113
še v SLO - ampak komaj
Pri meni na vrtu - ampak samo zame.

ON: ravno kuham paradžnikovo omako iz Lušta. In sem malo "razočaran" - ni bil čisto zrel. Očitno morajo hitreje pobirati kot bi bilo "prav". Je pa še vedno "boljši" kot ostalo kar se dobi pri nas po človeški ceni.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Hofer je poden od podna. Zatakne naj si nekam, pa čeprav ima tistih 30 centov ceneje Lušta kot ostali...
Čedalje slabši je, najcenejši pa že dolgo ne več. Tistih nekaj artiklov stalnega asortimana naj si tudi zatakne, da ima pa nekaj zanimivega/dobrega vsake pol leta za en teden pa tudi ni vredno...

Hofer.
grin1.gif
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Hofer je poden od podna. Zatakne naj si nekam, pa čeprav ima tistih 30 centov ceneje Lušta kot ostali...
Čedalje slabši je, najcenejši pa že dolgo ne več. Tistih nekaj artiklov stalnega asortimana naj si tudi zatakne, da ima pa nekaj zanimivega/dobrega vsake pol leta za en teden pa tudi ni vredno...
cheer.gif