Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:

Tale bog je torej ustvaril (verjetno pomotoma) tudi homoseksualce in jih tudi pobil z nekakšnim orožjem za množično uničevanje. Zgleda pa, da je bil precej šlampast. Zanimivo je tudi, da se mu ne zdi nič narobe ponuditi nedolžni mladi hčerkici mestu v zabavo ali pa kakšen incest ali dva.

Saj po tej knjigi je prvo krvoskrunstvo nastalo že takoj na začetku. Če so se pa med sabo parili Adamovi in Evini otroci.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Ejej capko, ti si res čist taprav komunist
smile-1.gif
Hvala za kompliment
morn pa priznat, da sem komunist po vaši zaslugi.....sem se prej nagibal na desno in sem želel komunicirat z sdsovci, pa koker nisem bil 100% za vsako bedarijo in nelogičnost, ki so jo bleknili, so me določili in zmerjali s komijem......tak de.....če ti tolk ljudi pove da sem komunajz, bo pa že moralo tak bit.......in evo menepod rdečo zvezdo
cheer.gif


Pr komunajzih je lažje.....ni problema, če se s parado v obliki kot je, ne strinjam, nihče me zato ne preganja.
Tudi meni se zdi neukusno paradiranje v tistih cotah in zalizevanje samo zaradi publike. Zdi se mi celo norčevanje iz delavstva, ki si kupi najcenejše cote, pa ni važno kako izgledajo. Paradarji pa se preseravajo v cotah kupljenih prav v ta namen, medtem ko delavstvo še za pošteno in zdravo hrano nima.
Rečmo.....če bi protestirale ženske za neke svoje pravice, bi verjetno prišle normalno, vsakdanje oblečene in ne bi nase navlekle cunje primerne samo za eno ekstravagantno privatno zabavo.
Prin tem ga res mimo sekajo, če bi hodili v paradi normalno oblečeni in normalnega obnašanja, bi še marsikdo, ki je danes proti njim, rekel ,,pa sej v bistvu ni nič narobe z njimi,, tak pa si misli svoje.

nooo, to sn hotu rečt, tovariši komunisti mi mojega mnenja ne zamerijo in me še nobeden ni zmerjal z jajoistekom ali farškim
smile-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Ni v tem point, point je v tem, da iz nekih bizarnih razlogov vztrajno vabiš folk na neke pijačke
bonk.gif

A zdaj si pa užaljen ker tebe nihče ne povabi?

Lej si pač oseba, katere si nihče ne želi spoznati v živo.
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Ejej capko, ti si res čist taprav komunist
smile-1.gif
Hvala za kompliment
morn pa priznat, da sem komunist po vaši zaslugi.....sem se prej nagibal na desno in sem želel komunicirat z sdsovci, pa koker nisem bil 100% za vsako bedarijo in nelogičnost, ki so jo bleknili, so me določili in zmerjali s komijem......tak de.....če ti tolk ljudi pove da sem komunajz, bo pa že moralo tak bit.......in evo menepod rdečo zvezdo
cheer.gif


Pr komunajzih je lažje.....ni problema, če se s parado v obliki kot je, ne strinjam, nihče me zato ne preganja.
Tudi meni se zdi neukusno paradiranje v tistih cotah in zalizevanje samo zaradi publike. Zdi se mi celo norčevanje iz delavstva, ki si kupi najcenejše cote, pa ni važno kako izgledajo. Paradarji pa se preseravajo v cotah kupljenih prav v ta namen, medtem ko delavstvo še za pošteno in zdravo hrano nima.
Rečmo.....če bi protestirale ženske za neke svoje pravice, bi verjetno prišle normalno, vsakdanje oblečene in ne bi nase navlekle cunje primerne samo za eno ekstravagantno privatno zabavo.
Prin tem ga res mimo sekajo, če bi hodili v paradi normalno oblečeni in normalnega obnašanja, bi še marsikdo, ki je danes proti njim, rekel ,,pa sej v bistvu ni nič narobe z njimi,, tak pa si misli svoje.

nooo, to sn hotu rečt, tovariši komunisti mi mojega mnenja ne zamerijo in me še nobeden ni zmerjal z jajoistekom ali farškim
smile-1.gif
aplauz.gif
Capl še vedno stare partijce (stardec, dsf ...) scat pelje s svojimi posti.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ne, preganjat jih ne rabimo. Zakaj?
Moramo pa dat vedet in povedat, da pač perdri ne morejo imet otrok med sabo. Eni to pač ne vedo oziroma ne veste.
no ja marsikje jih kar preganjajo. oziroma so jih 100 let nazaj. tudi dobri kristjani z duhovniki na čelu... zgleda je res tako da jih je veliko šlo med duhovnike pa jih cerkev nekako tolerira sedaj...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Capl še vedno stare partijce (stardec, dsf ...) scat pelje s svojimi posti.
Nekaj je res na tem. Moram reč, da capl mene s svojimi posti celo srat lepo pelje.
Ko preberem kakšen njegov post me zmeraj srat pritisne. Pa patriotov post tudi.
Kadar me daje zapeka in zaprtost, samo kakšen patriotov ali caplov post preberem, pa se zmeraj lepo potem pokakam in nimam več problemov s zaprtostjo..
Zelo odvajalno delujeta capl in patriot.
Na tej točki ju moram pohvalt.
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Do 70 let nazaj so dobri kristjani z duhovniki na čelu preganjali ne le homoseksualce, ampak vse nezakonske otroke, njihove matere,, komuniste, revne ljudi, ljudi nižjega stanu, ločene, ateiste, žide, črne, cigane, ženske (predvsem tiste "s hrbtenico"),... oz. vse razgledane in tiste, ki niso z njimi tulili v isti rog.

Po vojni so pa preganjali njih. No, teh 45 let je pa kot kaže po politiki, alterju ... edino problematično obdobje v zgodovini slovenskega naroda.
hysterical-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ne, preganjat jih ne rabimo. Zakaj?
Moramo pa dat vedet in povedat, da pač perdri ne morejo imet otrok med sabo. Eni to pač ne vedo oziroma ne veste.
no ja marsikje jih kar preganjajo. oziroma so jih 100 let nazaj. tudi dobri kristjani z duhovniki na čelu... zgleda je res tako da jih je veliko šlo med duhovnike pa jih cerkev nekako tolerira sedaj...
Ne bi vedu, kam so včasi perdri hodili.
Zadnji čas perdri definitivno hodijo k politični levici.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Capl še vedno stare partijce (stardec, dsf ...) scat pelje s svojimi posti.
Nekaj je res na tem. Moram reč, da capl mene s svojimi posti celo srat lepo pelje.
Ko preberem kakšen njegov post me zmeraj srat pritisne. Pa patriotov post tudi.
Kadar me daje zapeka in zaprtost, samo kakšen patriotov ali caplov post preberem, pa se zmeraj lepo potem pokakam in nimam več problemov s zaprtostjo..
Zelo odvajalno delujeta capl in patriot.
Na tej točki ju moram pohvalt.

No, pa se je potrdil rek, da je 'vse za nekaj dobro'...omenjena sta očitno dobra alternativa laxativom
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Ni v tem point, point je v tem, da iz nekih bizarnih razlogov vztrajno vabiš folk na neke pijačke
bonk.gif

A zdaj si pa užaljen ker tebe nihče ne povabi?

Lej si pač oseba, katere si nihče ne želi spoznati v živo.

Aha, sta ti in buco vendarle obupala? I'll drink to that.
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:

Tale bog je torej ustvaril (verjetno pomotoma) tudi homoseksualce in jih tudi pobil z nekakšnim orožjem za množično uničevanje. Zgleda pa, da je bil precej šlampast. Zanimivo je tudi, da se mu ne zdi nič narobe ponuditi nedolžni mladi hčerkici mestu v zabavo ali pa kakšen incest ali dva.

Saj po tej knjigi je prvo krvoskrunstvo nastalo že takoj na začetku. Če so se pa med sabo parili Adamovi in Evini otroci.
pa tudi večkrat kasneje... ni čudno da je bil incest potem precej razširjen med duhovščino recimo aleksander 6. pa vrjeno ni bil edini...