Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Jaz se oglašam prvič in sprašujem zelo enostavno vpršanje, ki se pa kar izogibaš odgovoru. Ampak ok, tvoja izbira. Lp
Če si ti šele zdaj uletel v to izredno zanimivo debato, potem ti svetujem da čekiraš nazaj in bereš, kaj sem že napisal do zdaj. Morda boš lahko razbral, da sem že odgovoril na tvoje vprašanje.
Res se mi ne da še enkrat razlagat, še posebno ne zato, ker tukaj vidim, eni zelo zelo slabo štekate. Preveč bii moral klofat.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Stari, zdej pa takle, pustmo cviček in nalijmo čistega vina
10.gif

je Bog ustvaril vse živo in neživo? se strinjaš?
se prav se strinjaš, da je ustvaril tudi perdre,
in ti? ti si proti božjemu delu, dvomiš in sovražiš božje delo
10.gif

Grešnik nizkotni licemerni
10.gif


Pa še tole, da ne boš mislu, da lahko kaj skriješ pred njim
10.gif

še udba ve, da hodiš k maši samo zato, da buljiš v mladinke v kiklcah, kak ti sploh pade na pamet, da Bog tega ne bi vidu
bonk.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
No ja, mladenk ravno ni, so pa osnovnošolske deklice... Torej bi lahko rekli celo pedofil... Razen če je pripadnik PESov tale stardec, potem je to stvar kulture in navad...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Stari, zdej pa takle, pustmo cviček in nalijmo čistega vina
10.gif

je Bog ustvaril vse živo in neživo? se strinjaš?
se prav se strinjaš, da je ustvaril tudi perdre,
in ti? ti si proti božjemu delu, dvomiš in sovražiš božje delo
10.gif

Grešnik nizkotni licemerni
10.gif

hysterical-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Kaj je tamal? a je paranoja popustila, pa si spet korajžen?
cool-1.gif

Mislim, da prej paranoja daje tiste, ki vas nekaj zapisanih besed tako vrže iz tira, da začnete ljudi, ki imamo drugačno mnenje od vašega, zalezovati v nekakšnem groteskno-obvešæevalnem (ste paæ tako nesposobni, da niste niti za v tisto komedijo o policiji z rowanom atkinsonom) krjaveljskem stilu.
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ampak pameten človek, ki zna uporabljat tudi svojo glavo, ne verjame vsakemu prav vse.

Zelo dobro povedano, ampak buco je kot kak politkomisar brez...pardon, iz Jajca. Nekritično srka vase vse pravljice z ene strani in avtomatsko zakrne svojo kognicijo, kot se oglasi druga stran.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Pa kaj se morete s temi ukvarjat, odprite novo temo.

V tej temi so ritopiki aktualni...
cheer.gif

no, saj je eden glavnih akterjev major buco, kaj bi še rad, s parado ponosa sta on in stahopetec iz biræne vasi še bolj obsedena kot z župniki in J-em. Samo priznati si sama sebi ne upat, kaj sta.
grin1.gif
Potem pa vabita alterjevce na neke pijačke, seveda neuspešno.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Vsak alterjevc, ki smo šli na pijačo, je preživel..ne vem, zakaj eni cvikate..
cool-1.gif
in si zmišljujeta bizarne razloge.

ostalo pa bla bla..
 

ngc2392

Guru
4. okt 2007
2.167
509
113
kranj
iz naravnega vidika je alter scena...eee...homo/lezbo scena "nenaravna", saj ne zagotavlja reprodukcije. seveda se tudi materi naravi včasih zalomi in tudi tam obstajajo primerki iz "parade ponosa". ampak živali z razliko od človeka ne paradarijo na paradah, ker je to pač kul in "in" in spljoh kul. pri njih odloča nagon. ja, tudi alterjevce včasih oz. pogosto vodi nekakšen nagon...
iz človeškega vidika je pa zadeva žal precej kompleksna...ker vsak vidi svojo resnico. ja, 2000 let nazaj je bilo normalno, če si je kakšen pitagora med tuhtanjem o svojem trikotniku krajšal čas s kakšnim otrokom. kasneje se je to sicer prenehalo (ali pa le potihnilo), med dušnimi pastirji pa se je zadeva prav razspasla...in seveda, tudi to je bilo-očitno-normalno. in njihov nauk o konzumiranju zakona in otrocih je tukaj malce zgrešen...ampak, ajde, dokler nekdo ni rekel, da to početje NI normalno, je bilo mirno tolerirano. in tako naprej...človeška narava pač zaradi popuščanja (ker je to moderno in liberalno...) dopušča vedno več stvari, ki so bile "nenormalne". in čez xx let bo očitno/verjetno nekaj popolno normalnega, če boš sredi ulice natepaval živali, odet v žival in prepeval na golici.....(karikiram)
(okej, japonski vojaki so na kitajskem med drugo vojno tudi natepavali race, goske in kure....češ, kriza...pa jih tudi nihče ni poučil, da to ni normalno...)
osebno nimam nič proti tej sceni. strinjam se, da so pred zakonom enaki-enakopravni. tudi posvojijo naj otroke lahko. težko bodo sicer pojasnevali na kaki uri biologije, iz katere luknje so "padli", ampak, to pač pride zraven v paketu, kajne. itak pa bo to nekaj čisto navadnega čez xx let-torej, se ne sekiram.
moti me le to, da se morajo čisto vedno nekaj ven metati. jaz imam recimo rad airsoft...ajde, gremo naredit parado za ljubitelje airsofta. ja, v prvi minuti bi bil ožigosan za militantneža, ipd itn. pa sem enak-enakopraven v tej pravici kot pedri. aja, a ne?
skratka...naravno in normalno je pri vsakemu drugače zapisano. moraš pa spoštovati, kaj je naravno in normalno po zakonu ali ustavi. v svoji državi. in spoštovati mnenje drugih.
ampak, le dokler mi s tem spoštovanjem ne mahajo direkt pred nosom
smile-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kzs
no če nebi bili naravni bi jih evolucija/bog kar kdor koli vrjame ne ustvarila. če pogledamo globje, kot bi stardec rekel, ker ni dovolj staršev za vse sirote je zgleda bog v vsej svoji modrosti ustvaril neplodne ter homoseksualne da bi poskrbeli za te sirote. človek v svojem kretenizmu še ni doumel tega...
grims-1.gif
)
čisto tako ena možnost, če bi kdo v tej vročini malo v to smer razmišljal.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.334
2.316
113
SV SLO
nič res nič nimam proti homoseksualcem. Vse je OK dokler so med sabo. Ampak nastane problem in moja nestrpnost ko bi se spravili na mene ali pa na katerega koli otroka. Kdo do vas pamenjakovičev bi rad živel brez naravnih staršev v "družini" dveh mam ali dveh očetov?

Včasih so problematične že naravne družine iz takšnih ali drugačnih razlogov.

Če imaš pač nagnjenje k istemu spoli imej še toliko razuma in logike, da v svojo okolico ne vlačiš še nedolžne otroke. Otroci niso hišni ljubimci to so ljudje.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ti si tudi ena usrana reva. najbolj me razjezijo blodnje, ki se zacnejo z znacilnim stavkom> nic nimam proti pedrom in lezbam AMPAK...

ce si dec, povej kaj te moti. ne pa nikogar nicesar, nic ne moti?!
uf-1.gif
jamranja pa toliko, da cloveku slabo, ko poslusa sodelavce, kolege, forum...

tipicna slovenska lastnost > cloveka piz.. brezjajcnika in zarukanega kmeta, in ljubljanske srajce (doma copate), ki na stiri oci ne upa nicesar razcistiti in nikomur v obraz povedati kar mu gre.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.743
3.463
113
ggg: torej imam proti (čemurkoli in karkoli - da posebej ne naštevam). In ravno zato ne rabim opravičevat in razlagat.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
nič res nič nimam proti homoseksualcem. Vse je OK dokler so med sabo. Ampak nastane problem in moja nestrpnost ko bi se spravili na mene ali pa na katerega koli otroka. Kdo do vas pamenjakovičev bi rad živel brez naravnih staršev v "družini" dveh mam ali dveh očetov ?

Včasih so problematične že naravne družine iz takšnih ali drugačnih razlogov.

Če imaš pač nagnjenje k istemu spoli imej še toliko razuma in logike, da v svojo okolico ne vlačiš še nedolžne otroke. Otroci niso hišni ljubimci to so ljudje.
zanimivo. sto let nazaj je bila naravna družina mati, oče, kakšen stric, teta, dedek, babica... vse v eni hiši. kakšnih 10 000 let nazaj je bila naravna družina celo pleme... kaj je naravno in kaj ne je stvar debate in družbeih norm, ki pa se spreminjajo.
menda se po delih sveta uveljavljajo heterosksualne družine s po 2 ali več mamami s po več očeti... tako 4-6 odrsasilh v skupnosti... zhleda spet nekaj nenaravnega... potm muslimani, mormoni povsod poligamija. zgleda nenaravni...
če nisi pogruntal da je naravno družino izumila religija.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
nekateri ne razlikujejo naravnost in nravnost in moralo . niti pedri, ki danes pederajsijo na paradi. nihce tam danes.

ampak na alterju skoda besede, ker ljudje nimate osnovnih pojmov razlozenih. nekateri se nismo razvili iz opic in nismo zivali kot se radi izrazate oprani evolucionisti. najbolj smesno je, kako se budala smeji budali v severni koreji. ceprav je en i.diot drug pa debi.l. mene pa vse skupaj najmanj zalosti. zato, ker moram ziveti v svetu inferiornih umov. pravzaprav uma sploh ni.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
nekateri ne razlikujejo naravnost in nravnost in moralo . niti pedri, ki danes pederajsijo na paradi. nihce tam danes.

ampak na alterju skoda besede, ker ljudje nimate osnovnih pojmov razlozenih. nekateri se nismo razvili iz opic in nismo zivali kot se radi izrazate oprani evolucionisti. najbolj smesno je, kako se budala smeji budali v severni koreji. ceprav je en i.diot drug pa debi.l. mene pa vse skupaj najmanj zalosti. zato, ker moram ziveti v svetu inferiornih umov. pravzaprav uma sploh ni.
seveda se se ti nisi razvil iz opic ampak tvoji predniki pred milijoni let so bili opicam podobna bitja.
 
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
nekateri ne razlikujejo naravnost in nravnost in moralo . niti pedri, ki danes pederajsijo na paradi. nihce tam danes.

ampak na alterju skoda besede, ker ljudje nimate osnovnih pojmov razlozenih. nekateri se nismo razvili iz opic in nismo zivali kot se radi izrazate oprani evolucionisti. najbolj smesno je, kako se budala smeji budali v severni koreji. ceprav je en i.diot drug pa debi.l. mene pa vse skupaj najmanj zalosti. zato, ker moram ziveti v svetu inferiornih umov. pravzaprav uma sploh ni.
seveda se se ti nisi razvil iz opic ampak tvoji predniki pred milijoni let so bili opicam podobna bitja.

evo splošno znano dejstvo. Človek je rabil milijone let, da se je razvil iiz opice v človeka.. Reverzibilni proces v gostilni pa traja lahko samo par uric in smo spet tam kjer smo bili prrd milijoni let
nahrung002.gif