Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Torej ti priznavaš, da si potomec opice?
Nam lahko zaupaš, ali si potomec opice po mamini ali po očetovi liniji?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Kaj na nižji nivo, ne gre
stupid-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Predvidljiv si..nam ti lahko zaupas, kako si skozo osnovno solo prilezel brez osnovnega znanja biologije? Ker pri biologiji smo se ucili o izvoru cloveka. In ce to nisi znal, si imel cvek.
Za kasnejse partijske tecaje se ve, da kaksnega posebnega znanja ni bilo treba, ampak OS?
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
apolo bo, če pridm še jst kot gradbinc, kamelči kot indijanc, gato kt vojak, štibr kt motorist rabimo sam še kavbojca. stardec se javiš?
aplauz.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Predvidljiv si..nam ti lahko zaupas, kako si skozo osnovno solo prilezel brez osnovnega znanja biologije? Ker pri biologiji smo se ucili o izvoru cloveka. In ce to nisi znal, si imel cvek.
Za kasnejse partijske tecaje se ve, da kaksnega posebnega znanja ni bilo treba, ampak OS?
Dečko gatič, kaj si pa zdaj užaljen? Sam si namenoma v svoj lastni drek stopil, te nisem jaz silil.
Veš kako je s tem znanjem biologije v osnovni šoli in podobnim učenjem......
Marsi kaj so nas učili in naučili. Ampak eni nismo vsega verjeli. Smo pač morali pred tablo povedat kar so učili, če si hotel dobit 5 pri biologiji. Ampak pameten človek, ki zna uporabljat tudi svojo glavo, ne verjame vsakemu prav vse. Saj veš, Bog je dal človeku lastne možgane da jih uporablja
. So me v šoli učili tudi samoupravljanje s temelji marksizma in sem tudi dobil 5. Znal sem, ampak verjel pa nisem. In kot vidiš se nisem motil jaz, motil se je profesor ki me je učil. Čas je to pokazal in dokazal.
Tako je to kolega gatič veš.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Zeh..stardec, kar si verjel ali nisi, to je tvoja stvar..ocitno si celo zivljenje nekaj delal, v kar nisi verjel. Zdaj se pa zamisli-zdaj si star, pa opletas s to cerkvijo in bogom..a verjames v to?

ce te ne bi poznali, bi ti se kdo verjel
hysterical-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Nikol nisem trdil da verjamem vse kar v cerkvi govorijo. Določene stvari verjamem, določene pa ne. Saj sem rekel, imam svoje možgane. In nisem tako neumen, kot nekateri ateisti in komunisti, ki besede katere izgovarjajo župniki v cerkvah, razumete dobesedno.
Gato, ne smeš pridige pri maši razumet dobesedno. Veliko simbolike je tam ali, kako se že temu reče? Aha, figurativno.
In pameten človek z lastnimi možgani, če le ni komunist, to ve in loči.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ampak torej pod črto, verjameš, da je človeka ustvaril Bog in posledično ne priznavaš evolucije?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ampak torej pod črto, verjameš, da je človeka ustvaril Bog in posledično ne priznavaš evolucije?
Priznavam evolucijo.
Ampak to evolucijo si je nekdo izmisli, jo sprogramiral, povzročil...... Nekdo je moral, ali nekaj je moralo to evolucijo izumit. Ker sicer evolucije ne bi bilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Torej ti priznavaš, da si potomec opice?
Nam lahko zaupaš, ali si potomec opice po mamini ali po očetovi liniji?

Torej ti zanikaš, da si potomec opice? Si kot človek oz. moški ustvarjen direktno od boga, ženski del pa je nastal iz moškega rebra, da pač moškemu ni dolgčas na tej plošči od Zemlje, ki stoji na nekih želvah pa slonih pa nevemkajševse?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Str dec verjame v tisto, kar je trenutno in- nekoc v Titeja, zdaj pa v Jansa in cerkev.
@ strdec- tisti, ki imamo mozgane, ne rabimo nobene simbolike in figuratitivnega razlaganja stvari, ker so kakrsne so. Se manj pa posrednikov med "nebesi, bogom " in ljudmi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
Odgovor na moje vprašanje zelo enostaven - lahko dogovoriš zgolj z DA ali pa z NE. Torej?
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Pa kaj se morete s temi ukvarjat, odprite novo temo.

V tej temi so ritopiki aktualni...
cheer.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:

@ strdec- tisti, ki imamo mozgane, ne rabimo nobene simbolike in figuratitivnega razlaganja stvari, ker so kakrsne so. Se manj pa posrednikov med "nebesi, bogom " in ljudmi.
Tukaj se celo do določene mere lahko strinjava. Res ne bi bila potrebna figurativna razlaga. Ampak to samo v tistem delu, kjer je zadeva razumljiva, čista, jasna. Ker pa naš kozmos, svet in celoten nastanek tega sveta in biti, še zdaleč in še dolgo ljudem ne bo jasen, pa je figurativna razlaga edino logična.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ampak torej pod črto, verjameš, da je človeka ustvaril Bog in posledično ne priznavaš evolucije?
Priznavam evolucijo.
Ampak to evolucijo si je nekdo izmisli, jo sprogramiral, povzročil...... Nekdo je moral, ali nekaj je moralo to evolucijo izumit. Ker sicer evolucije ne bi bilo.

priznavaš evolucijo ampak nisi pa potomec opice? Pa ne koplji globje, ker se že tukaj zatakneš oz. si kontradiktoren. Pač samo zanima me ali verjameš, da je človeka ustvaril bog ali smo pač logična posledica evolucije ( ne sprašujem kaj je nastanek evolucije)
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ampak torej pod črto, verjameš, da je človeka ustvaril Bog in posledično ne priznavaš evolucije?
Priznavam evolucijo.
Ampak to evolucijo si je nekdo izmisli, jo sprogramiral, povzročil...... Nekdo je moral, ali nekaj je moralo to evolucijo izumit. Ker sicer evolucije ne bi bilo.

priznavaš evolucijo ampak nisi pa potomec opice? Pa ne koplji globje, ker se že tukaj zatakneš oz. si kontradiktoren. Pač samo zanima me ali verjameš, da je človeka ustvaril bog ali smo pač logična posledica evolucije ( ne sprašujem kaj je nastanek evolucije)
Nisem jaz tisti, ki naj bi začel s takimi simpelj razlagami. Ti, Gato in še nekateri drugi tukaj so začeli z tistimi strelami in grmenjem. Jaz sem samo uporabil enako razlago proti njim, kot so jo oni proti meni s tem bliskanjem in grmenjem.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Jaz se oglašam prvič in sprašujem zelo enostavno vpršanje, ki se pa kar izogibaš odgovoru. Ampak ok, tvoja izbira. Lp