Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.161
113
Kaj pa pri nas, ko povsod pristavljajo svoj lonček in se vtikajo v vsako stvar? :jok:
Kje ti to vidiš?
Jaz tega sploh ne opazim, zelo očitno pa vidim kako me vsakodnevno MSM posijljujejo s to izprijeno sceno - LGBT, whatever

Teh oseb niti ni veliko v splošni populaciji, so pa zelo ˝barviti˝ in s tem toliko bolj očitni. Imamo pa kot izgleda v levi politiki ogromno izprijencev, ker to sceno zelo očitno porivajo naprej že kar veliko let.
S kakšnim namenom se propagira to degenizirano sceno mi pa ni jasno.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Predlagam, da s paradami začnejo tudi mehaniki, naslednji dan drvarji, tretji dan levičarji pri nogometu, četrti dan skakalci v višino, peti dan vozniki avtobusov... Ni hudič, da ne najdemo 365+1 razlog za parado...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Tistih 14 besed v 7. členu pa res očitno zahteva posebne razlage. Ti si trdil, da se napačno razlaga. Pa ga ti pravilno razloži, da bomo tudi butli razumeli. :cool:
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Predlagam, da s paradami začnejo tudi mehaniki, naslednji dan drvarji, tretji dan levičarji pri nogometu, četrti dan skakalci v višino, peti dan vozniki avtobusov... Ni hudič, da ne najdemo 365+1 razlog za parado...

Japajade. Kljub dodatnim 365+n paradam bodo težave z eno samo.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
778
896
93
Enako kot na cesti. En bedak provocira in vedno sprovocira nikogar drugega kot še večjega bedaka. V katero grupo (če sploh) kdo paše pa naj se vsak sam odloči.
Vsak ima določeno mejo tolerance. Če mu jo bedak s svojo ekstremistično provokacijo preseže in ta pove svoje mnenje, ni zaradi tega večji bedak, ampak človek s hrbtenico.
Če človek razmišlja, da je vse skrajno desno kar je desno od skrajno levega, tudi to niti približno ne pomeni, da je res tako, samo zato, ker ena snežinkica tako misli.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Jako toleranco rabiš, da si rečeš ajde pokazal ste se, super za vas, se vidimo prihodnje leto ali pa raje ne.

Ne, lažje je nabrat še 20 tepcev kolerikov in it na ulico branit kajže? Maloumje? Da ne govorim o tem katera grupa zgleda bolj bizarno in bolj gej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
778
896
93
To nima veze s toleranco.

Zakaj posiljujejo s tem normalne ljudi? Zakaj se morajo razkazovati (na pol) nagi sredi ulice in v fetišistični opremi? Kater straight človek se sprehaja tak po ulici!? Koga briga kaj in s kom počno za 4 stenami? Zakaj je vsako leto bolj ekstremno? Zakaj v te bolanije vlačijo še otroke?

Zakaj me s tem sranjem posiljujejo a reklamami v mestu, na tvju, na internetu, ipd.!?

Boli mene če si ga dva tipa tiščita v auspuh, se sabljata ali pa, če se dve babi igrata s straponi ali pa igrata škarjice. Ali pa če si en tiča odreže. To je njihova stvar, in bi jo morali zadržati zase.

Kakšen moraš biti to, da pričakuješ, da bo druge zanimala tvoja spolnost!
Kaj počneva jaz in moja žena je najina stvar. Zakaj bi o tem morala vedeti cela Slovenija!? Pa naj bodo to normalni ali pa te snežinkice, ki iščejo pozornost na teh paradah.
 
Nazadnje uredil moderator:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Očitno ti ni vseeno če imaš toliko za povedat. Pa noben ti nič noče. Jaz tudi ne protestiram ko ima božiček sprevod čez Ljubljano.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Pri vas ki ste skoz nekaj proti itak ni pravega bistva. Razen da ste proti ker pač ni tako kak so vas starši učili.
 
  • Haha
Reactions: Morgoth