P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Torej, če naredimo povzetek:

nekoč, za devetimi gorami, se rodi mladi bodoči uspešen poslovnež, mamica in očka mu pripopata ime Rokec. Vmes vas, niti mene, ne zanima, kaj se je z njim dogajalo, a lepega zgodnjega, poletnega jutra iz sedaj že velikega Rokca, to je Roka, šine ideja o nakupu Mitsubi .... oprostite, iPhonov serije 4. Ker mladi uspešnež ve, kam rine slovenček, mu ponudi izredno vroč posel: nakup iPhona pred večino ostalih, gadžeta željnih Slovencev. In to za "minimalni" avans, recimo 150 EUR. Teh avanserjev je kar nekaj, tako da zbere karn čedno vsotico denarja. In uresniči skrito željo po nakupu Evota. Škoda le, da mu niso dali še malce več, ker bi se revež lahko vozil celo z IX, če ne že z X generacijo.
Seveda, sedaj so vsi doumeli, da telefonov pač NE BO. In tudi to, da morda ne bo niti avansov.

A je to to, a sem še kaj spregledal? Naj vsaj nekdo napopa sliko tega poslovneža, da jo pošljem Dnevniku, ravno te dni namreč poteka izbor Gazele leta, priznanje najboljšemu podjetju (niku) ...

Moj izbor je že znan:

Podjetje: Pridi k nam
Direktor: Rok Brumen
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Pozabil si vmes mnozico smsov in mailu v stilu:

"don't fcuk with me pendejo!!!"
 

milenkocare

Zelenc'
27. sep 2010
3
0
1
Vedit je treba, da je šlo to v zadnjem mescu mimo prestavljanja rokov in naivnega poslovanja (kakor se je po mojem mnnju ta kalvarija začela) in gre sedaj za popolno prevaro.

Denarja ni več dovolj, da bi se poplačali avansi, ki so še ostali. Denarja ni dovolj niti, da bi se z izvržbami poplačala podjetja, ki so izvajala takšne in drugačne storitve. In tisti, ki denarja ne bodo dobili med prvimi pred izvržbo bodo naleteli na blokiran račun podjetja. Potem ti pa samo še tožba in kazenska ovadba ostane.
 
Nazadnje urejeno:

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Citat:
Uporabnik milenkocare pravi:
Potem ti pa samo še tožba in kazenska ovadba ostane.

Nekaj si še pozabil...
Polek tega ostanejo še batine, uničenje avta, batine, blatenje imena, batine...
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
Citat:
Uporabnik milenkocare pravi:
Potem ti pa samo še tožba in kazenska ovadba ostane.

Nekaj si še pozabil...
Polek tega ostanejo še batine, uničenje avta, batine, blatenje imena, batine...


Torej, v eni besedi: Crnogorci? :D Kolk to sploh stane danes? A je dovolj, da se jim razlozi kako je tip folk nategnil, pa se jim pove da lahko dobijo 15% od vsega kar iz njega izvlecejo, pa par 100 EUR za zacetne stroske?
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Ah, vedno je tako da se samo veliko govoro in govori, naredi pa se bolj malo. Me res zanima če se bodo ogoljufane stranje zbrale in šle nad tega Brumna -> less likely. A se res splača vlečt po sodiščih nad izgubljenimi 150 EUR ?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Se. Zarad principa, ne zarad €.
Čeprov jz se na njihovem mestu nebi zajebaval s policijo,ampak kar direktno z njim.
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Direkt je še najhitreje in najceneje
smile-1.gif
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Odyssey pravi:
A se res splača vlečt po sodiščih nad izgubljenimi 150 EUR ?

zmaga.gif


Upam, da nisi zadnji, ki je to dojel.
Absolutno pa je prvi to dojel naš podjetnik leta ...

In zgodbica gre dalje ... pravzaprav niti ne.

Telefonov ne bo. Itaq.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Kater izgovor je ta teden? Črnogorci k jih je najel za @Jest-a , so prefukali njega in mu spizdili navodila,sedaj prevaja ponovno?
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Ker je zdaj ta lev al ta desen?


brisano na željo uporabnika
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.