P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Nigga-Please.jpg
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
35
Sigurno jih ne bo nikoli. Uspeh bo že, če bo vsem uspel povrnit avanse
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Jaz sem dobil mail, da bo končno na voljo EN telefon, ki si ga bodo avansarji morali vsak teden med seboj menjavati.

Za ostale telefone žal še vedno niso napisana navodila za uporabo. Ko bodo, bodo tudi telefoni tukaj, najverjetneje že tekom tega tedna!
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Se zdaj tudi če ga dobiš si ven...

pred tremi mesci si še bil IN, sedaj je pa vseeno tudi če ga nimaš
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jap - pred 3. meseci bi bil glavni na vasi, zdaj pa bi bili glavno tele na vasi, ker so te nabrumili... :p
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Ampak nihce ne odgovori na najpomembnejse vprasanje:

Ali so telefoni ze prisli, ali je tokrat, res zadnji datum XX.xx.2010, ker je carina izgubila kljuc do skladisca v katerem so telefoni in zdaj cakajo na novega ki ga mora narediti originalni proizvajalec kljucavnice v Nemciji, ampak zato rabi podpis direktorja carine iz casa, ko je bila kljucavnica narejena. Aja, pa bumperji se niso prisli, in ker je to res nujno, in ker hoce res dobaviti kar najboljse za stranke bo treba se to pocakati?

In, seveda, kaj se je zgodilo s polentojedozerko?
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
pa ne pozabi, soglasje za prodajo mora dati tudi vratar luke koper. je pa baje na porodniški, ker ga je en gaylord poseksal in je zdaj noseč. ker gre za medicinski čudež ga bodo dali v oxfordsko univerzo v formaldehid, tako da se lahko zgodi, da iz zadeve ne bo nič.
jebiga...
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik elo pravi:
pa ne pozabi, soglasje za prodajo mora dati tudi vratar luke koper. je pa baje na porodniški, ker ga je en gaylord poseksal in je zdaj noseč. ker gre za medicinski čudež ga bodo dali v oxfordsko univerzo v formaldehid, tako da se lahko zgodi, da iz zadeve ne bo nič.
jebiga...

Joj, pa sem res enega bRumnil, ker sem tole pozabil. Zdaj sem se pa pred vsemi bRumiral.
uf-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.