P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Pravkar sem zvedel, da obstajajo ljudje, ki so mu plačali celoten znesek (640€) in jih isto nateguje kot avanserje
stupid-1.gif

epic fail
hysterical-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Pravkar sem zvedel, da obstajajo ljudje, ki so mu plačali celoten znesek (640€) in jih isto nateguje kot avanserje
stupid-1.gif


Pa to so pa res eni cepci,sej za ta keš, bi ga že zdavni dobil iz UKja.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.865
751
113
www.jernej.org
No evo... še malo novic
smile-1.gif


Zgoraj omenjena oseba (ki je vplačala 640eur) je šla danes na policijo (ker je Brumen zavlačeval z vračilom denarja). Ko so policaji poklicali Brumna, je pa le-ta takoj nakazal denar in poslal potrdilo o nakazilu (čeprav je že včeraj pravil, da je nakazal)
smile-1.gif


Tako da vsem, ki imajo problem z vračilom denarja, svetujem, da se odpravijo na policijo...
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.159
341
83
39
evo, iz financ. sam sem sam copy paste naredu brez naslova
smile-1.gif


Applov mobilni telefon iPhone 4 je za zdaj v Evropi naprodaj le v Veliki Britaniji, Nemčiji, Franciji, Švici in Italiji. Stane od 600 do 780 evrov. Kdaj - če sploh - bi ga lahko videli v ponudbi slovenskih mobilnih operaterjev, ni jasno.

Bi radi klepetali po novem iPhonu Naročite ga lahko tudi v Sloveniji, a se pozanimajte za garancije.
Kdor se otepa kupovanja telefona v tujini, ga lahko kupi pri neuradnih prodajalcih. Vendar ne pozabite preveriti, kakšno garancijo imate in kam boste hodili na servise.

Cena: 630 evrov
Za 630 evrov lahko iPhone četrte generacije naročite pri podjetju Pridi k nam. "Dobili smo že več kot 400 naročil. Naročniki nam morajo vnaprej plačati 150 evrov, telefon pa bodo dobili med 10. in 13. avgustom," pravi Rok Brumen iz omenjenega podjetja. Telefone jim bo dobavil britanski dobavitelj, o njegovem imenu pa Brumen ne govori.

Pravi, da servis tudi uredijo pri njih, prav tako zamenjavo telefona. Na servis bodo telefon ob morebitni okvari poslali pooblaščenim serviserjem v tujini, na popravljen telefon pa boste čakali, obljublja Brumen, največ dva tedna. Če vam ga bodo zamenjali, bo čakalni rok sedem dni. Priznava, da v ZDA lahko kupite telefon ceneje, "a je tovarniško zaklenjen. Če ga boste odklepali z ilegalnim programom, garancija ne velja",

Pri Tušmobilu o ponudbi iPhonov pravijo, da zdajšnjim in morebitnim novim naročnikom po najboljši možni ceni ponudijo tisto, kar si najbolj želijo. Tušmobil je sicer edini slovenski operater, ki ima v svoji ponudbi iPhone 3GS, vendar nikoli ni razkril, kdo mu jih dobavlja (kot zanimivost: njegov moto je Čisti računi).

"O novostih v ponudbi javnost pravočasno obveščamo," na vprašanje, ali prodajajo iPhone, odgovarjajo na Mobitelu. Prodaja Applovega iPhona jih zanima: "Čeprav iPhoni uradno niso na voljo, se zavedamo, da so jih nekateri ljubitelji kupili drugje. Zato zagotavljamo podporo tem izdelkom. V svojo ponudbo smo uvedli kartice microSIM, ki jih uporabljata tudi Applov iPad in iPhone četrte generacije."

Tudi pri Simobilu bi v svojo ponudbo radi vključili iPhone. Ponujajo tudi kartice microSIM, potrebne za uporabo iPada in njegovega modela iPhone 4.
 

B81

22. jul 2007
36.396
10.214
113
Hvala za C/P.

Tale Brumen pa je dobro zabredel....RVC bo po mojem mnenju manjša, kot pa ima stroškov in jih bo še imel naprej, avti pa tudi niso zastonj...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
KSZ:

za vse tiste ki še vedno čakate in upate....get real, brezobrestno financirate placebo.

evil.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.758
160
63
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
KSZ:

brezobrestno financirate placebo.

Vbistvu lahko po zakonu o obligacijskih razmerjih si upravičen do obresti pri plačilu avansa. Se pravi za čas od plačila avansa do dobave izdelka. (nisem ziher da je ta zakon).

lp
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Vprašanje kako so bili ti avansi vplačani...če je to nekaj na roke, brez ustreznih potrdil...na koncu da pa firmo v stečaj pa je, pa so vsi najebal.

Kje si že vidu, da rabs avanse za vroče žemljice.
A tisto bučo ste že slišali, da on naroča direktno od Appla in da mu Apple ne da večje količine na zalogo, zato ker nima strank vpisanih... kot da prodaja avtomobile in jih mora registrirati.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
včeraj sem vašega nateguna videl v Novem mestu...ga ne moreš zgrešiti z njegovo Micko in probnimi tablicami
smile-1.gif
 

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
Dokler je folk pripravljen vnaprej nakazati (prek objav na forumih) 150-650eur novoustanovljenemu podjetju "pridi k nam d.o.o.", pri nas ni gospodarske krize.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem opazil ravno na salabajzer.si ...

Bom se tukaj napisal komentar, ki sem ga ze tam:

Sedaj mi je jasno, zakaj sem od g. Brumna danes dobil en zelo lep SMS, kjer so bile napisane take stvari, ki jih ne bi izrekel niti najhujsemu sovrazniku. Sem pa na podlagi tega SMSa in maila od prejsnjega tedna, ki je objavljen na tisti strani (do katere link je na strani, ki je objavljena nekaj sporocil visje) naredil prijavo na policiji, da bodo vsaj vedeli, koga iskati, ce me najdejo kje v kaksnem obcestnem jarku …
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.