Oskarji 2015

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Rock ni bil voditelj ampak podeljevalec.
Tudi barve si ne mors sam izbrat pa se delajo norca.
Se mi zdi bole žalostno, da se sploh tako počuti. Sploh v časih kjer taka frizura na ženski ni bavbav. Sploh če tako dobro zgleda.
Sicer pa imata oba take "smug" face že par let. Totalno antipaticen par
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.146
113
Zaigrano. In to slabo. Ne vem zakaj je oskarja dobil. Aja tist je bilo za film.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Zrežirano. Če nekoga klofneš se glava in roka ob dotiku ne premikata z isto hitrostjo v stran, ker v tem primeru ne bi bilo efekta udarca na glavi. Pri pravi klofuti se roka nekoliko zaustavi na glavi, zaradi velike mase glave. Nekaj energije se pretvori v deformacijo glave nekaj pa jo gre v gibanje glave v smeri klofute. Podoben efekt se vidi, še bolj očitno, ko krogla zadane človeka. Človeka ne vrže par metrov nazaj tako kot v filmih, ampak se vsa energija absorbira v obliki deformacija telesa in telo praktično obstane na mestu.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Zrežirano. Če nekoga klofneš se glava in roka ob dotiku ne premikata z isto hitrostjo v stran, ker v tem primeru ne bi bilo efekta udarca na glavi. Pri pravi klofuti se roka nekoliko zaustavi na glavi, zaradi velike mase glave. Nekaj energije se pretvori v deformacijo glave nekaj pa jo gre v gibanje glave v smeri klofute. Podoben efekt se vidi, še bolj očitno, ko krogla zadane človeka. Človeka ne vrže par metrov nazaj tako kot v filmih, ampak se vsa energija absorbira v obliki deformacija telesa in telo praktično obstane na mestu.
Ja kako bomo zdaj ugotovili?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.146
113
ko gre za pravi slap, tudi ko si pripravljen, zgleda takole:

ce pa nisi, bi pa malega rocka fu.knilo po odru pa črna faca bi utripala, ne glede na barvo.

LOL švarci sedi poleg in gleda...
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Ok mogoce ga ni hotel lih fentat :evil:

Jaz verjamem, da je blo legit, ampak ok, jaz sem verjel tudi, da bo sarc dober recednik drzave, tako da...
 
  • Haha
Reactions: novaa

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Tudi barve si ne mors sam izbrat pa se delajo norca.
Če se na koga spravijo glede barve na osebnem nivoju, je cel hudič, dotični je takoj označen za rasista in po možnosti pravno preganjan.

Zanimivo, kako znaš v določenih primerih talat odpustke, ko ti to odgovarja, v drugih primerih si pa največji policaj....
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Eh...woke pizdeki, zal je zgleda bitch tudi zraven..tam potestirajo, razgrajajo po usa ulicah, po drugi strani pa ploskajo z mahanjem dlani, da ni kdo osebno prizadet ipd... these guys are not to be taken seriously.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Če se na koga spravijo glede barve na osebnem nivoju, je cel hudič, dotični je takoj označen za rasista in po možnosti pravno preganjan.

Zanimivo, kako znaš v določenih primerih talat odpustke, ko ti to odgovarja, v drugih primerih si pa največji policaj....
Vse je odvisno od fore. Sploh če je fora. Meni ni problem se na svoj račun smejat če je dobra fora.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.576
282
113
pa včer sem še opazil, kot da bi se Rock pripravil. Prov prestopil se je v razkorak, da bo imel več ravnotežja... še glavo je dal mal naprej...

ampak... dons se je will še njemu opravičil...

sej ne veš več pol...

sicer pa je čist vseen, če je en tam šamar dobu.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
On se je nagnil naprej ker je pričakoval da mu bo Will nekaj povedal ne pa ka ga bo počil..
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Zdaj bo pa will kriv, ker je mahnil chrisa, ker je bil zaljiv.
Pac neki jivo spostovanja do cloveka je potreben, komedijanti se pac skrijejo za standup zaveso.
Tale wokerska fora "nastavi se drugo lice" je v resnici samo fora. I don't buy it. Na samem bi ga pa zbrcal :valjamse: