Oskarji 2015

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.379
9.113
113
kaj 6 mesecev protestov in na tisoče izropanih trgovin bi sledilo. BLM2

je pa tudi res, da si črnc nebi upal takole javno norca delat iz belca, ker bi par rednecekov v zabačeni vasi štrike ven potegnili....to pa je druga resnica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Naslov bi boral bit OSKARJI 2022, naj nekdo že updejta staro leto, no ... :evil:

Evo, fantje, tukaj že par dni razglabljete o tem dogodku, pa ste popolnoma nepomembni (z mano vred :evil: ), potem si lahko mislite, kak vihar je to povzročilo pri pomembnežih. Ampak ziher ne brezveze. Če se mene vpraša, pa se me ne bo :evil:, je blo tole v naprej dogovorjeno.

Še ena iz malo manj slavne, pa še vedno dovolj za nas nepomembneže :evil:, sfere: a kdo mogoče misli, da je Severinin posnetek na net prišel čist slučajno? :p Rating ji je takrat močno zrasel, zaslužek pa še bolj. Naključje?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Če se dobro pogleda celotna scena, je precej verjetno, da sta tole lepo odigrala, Willovo pizdakanje je bla pa diverzija. Brez tega noben niti vedu ne bi, da so bli Oskarji, tko so pa na vseh svetovnih naslovnicah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in AndrejEnej

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.379
9.113
113
itak, še vedno trdim da so odšpilali, zdaj pa morajo odigrat do konca. Tudi če bi Will šel za 2 dni v pripor bi bilo zaigrano imho...samo da se piše o odsluženih ....
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Pozornost se išče z sceno. Tokrat z fizičnim nasiljem.
Okovano bradavičko nekje drugje ste pa že pozabili?
Da ne govorimo o napadu na invalide v vozičku.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
ooo, javila se je, ooo...
Evo, kolesje se je zagnalo.
Kot se že omenja zgoraj, če ne bi bilo klofute, bi precej malo manj ljudi vedelo, da je KODA dobila oskarje za film. Pa tudi, da je Will Smith (še vedno) igralec. Pa kdo sploh je Chris Rock, ... in tako naprej.
V glavnem, eni moraj plačat milijone za reklamo, pa še vedno niso opaženi, kot bi hoteli, Willu je bila dovolj ena poteza, zamah z roko in voila: ves svet piše o tem, Oskarji 2023 pa bodo zagotovo višje rangirani
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.379
9.113
113
res kako enostavna in poceni reklama..

oseba A pove šalo, ki to ni.
oseba B gre do njega ga kao pokne
oseba A se kislo pošali, kao da nič ni
oseba B se kao pokesa in potoči fejk solzo
oseba C ki je bila predmet šale ki to ni bila, se javi na tviterju, dramatično.

cel svet , vsi mediji in forumi se z igranim dogodkom ukvarjajo 14 dni. for free,
win win za osebo A, B in C... vsi ki tole hočeš nočeš moramo konzumirat pa zlomljene možgane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Zrežirano. Če nekoga klofneš se glava in roka ob dotiku ne premikata z isto hitrostjo v stran, ker v tem primeru ne bi bilo efekta udarca na glavi. Pri pravi klofuti se roka nekoliko zaustavi na glavi, zaradi velike mase glave. Nekaj energije se pretvori v deformacijo glave nekaj pa jo gre v gibanje glave v smeri klofute. Podoben efekt se vidi, še bolj očitno, ko krogla zadane človeka. Človeka ne vrže par metrov nazaj tako kot v filmih, ampak se vsa energija absorbira v obliki deformacija telesa in telo praktično obstane na mestu.
Sem malo razmisljal o tem, kar si rekel...se ne morem strinjat. Tvojo trditev bi mogoce videla highspeed kamera.

Ko sem na enem zadnjih dobrih pretepov dobil nogo iz obrata v prsa, nisem nikoga nic pocakal, takoj sem odletel dva metra nazaj, tako da to so bucke (silvestrovo Izola 2001 se mi zdi). Noga in roka sta vecji od metka in telo ne caka, preden se premakne..
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.379
9.113
113
točno tako, odfuka te, razen če veš in se pripraviš...kar je bilo v tem holivudskem primeru...pa tudi kako on poči, če bi res zarezal bi onega malega fsipalo, da pe še temo in bele miške bi videl par sekund, tako pa je Willi malo nakazla in potegno po faci, da se ni nič zgodilo. Holivud pač, reklama za črni njegov film, zmenjeno, zrežirano itd, mi pa lapamo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Hja sem spremenil mnenje, sem šel še parkrat gledat to klofuto. Še vedno mislim da je bilo zrežirano, je pa res videti da je bila klofuta prava, vendar je roka bolj oplazila obraz(tip je bil očitni pripravljen). Kaj se zgodi pri res močni klofuti direktno v obraz, se pa vidi v videu ki ga je nekdo prej prilimal, točno tako kot sem jaz opisal nekaj objav nazaj.
 

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Lahko bi rekel, da ga ni dobro zadel, verjetno tudi ni hotel, da bi mali padel po tleh :D
Ce bi ga zadel bolj gor proti usesu...
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Zelo dobra analiza. Predvsem mi je zanimivo, da smo si praktično vsi vse znake razlagali narobe....