Oskarji 2015

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ne morem verjet, da nismo nič načeli letošnjih oskarjev...

Mene zanima predvsem kaj od teh filmov bo sploh prišlo v naše kinodvorane (razen tistih par, ki so bili), da vem kaj bo treba potegnit dol.

Imitation Game grem gledat na Hrvaško, ker ga pri nas zgleda ne bo (smajli_ki_bruha), The Theory Of Everything pride naslednji teden...

Birdman in Whiplash sta že zgleda takšna, ki ju ne bomo doživeli v kinu
bonk.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Bomo pač potegnili dol iz torrentov. Jaz grem rad v kino, samo to kar je zadnje čase pri nas je obup.
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Whiplash in Birdman sta že na disku, pa me ni sram niti linkov dat, če kdo rabi, ker če ni v kinu se naj jeb**o
tongue-1.gif

Jst sem oba gledala v kinu
grims-1.gif
Sekcija predpremiera, ti ponavadi potem pridejo tudi v kino.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Dajte še malo počakat z oskarji, jaz sem čisto nekje zadaj ostal
grin1.gif


Videl sem samo Boyhood in Birdmana.
Imam pa na to do listi:
budapest hotel, whiplash, am. sniper pa the imitation game

Tam nekje do septembra bo to prečrtano
smile-1.gif
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Kaj je z Boyhoodom posebnega, razen tega, da so ga 12 let snemali? Mene ni dosti ganil, je bila lanska Nebraska veliko boljša
smile-1.gif


Birman je top shit, specifičen top shit.
grin1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.092
895
113
Emona / Carnium
Ne vem, letos (sem ugotovil, da) so mi zelo všeč (tudi) filmi, ki se ne "prelomijo" ali "lomijo" na enem dogodku in ni nekega orto twista in whatnot...in so nekakšen, ne preveč strnjen, približek real lajfa in situacij, odnosov,... Tko nekak no.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.230
6.514
113
ksz...

V čem je finta, da toliko "črnih" zvezd iz filmske industrije bojkotira letošnje oskarje? Vidim samo naslovnice, kaj dosti pa se mi ne da googlat na to temo, zato tu vprašam če kdo kaj več ve
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.587
14.260
113
Men pa dol visi za te oskarje edino to me zanima ali ga bo DiCaprio že dobil enkrat ali še kar ne
grin1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.230
6.514
113
Saj zato, ker meni tudi, nisem šel googlat, mi pa je zanimivo da vidim vsak dan novico ali dve o enem črnem, ki bojkotira oskarje.

Težka bo, brad pitt je tudi letos igral v uspešnici
wink-1.gif
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
ksz...

V čem je finta, da toliko "črnih" zvezd iz filmske industrije bojkotira letošnje oskarje? Vidim samo naslovnice, kaj dosti pa se mi ne da googlat na to temo, zato tu vprašam če kdo kaj več ve
smile-1.gif

Ker je kao med nominiranci premalo temnopoltih igralcev.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
ksz...

V čem je finta, da toliko "črnih" zvezd iz filmske industrije bojkotira letošnje oskarje? Vidim samo naslovnice, kaj dosti pa se mi ne da googlat na to temo, zato tu vprašam če kdo kaj več ve
smile-1.gif

Zato ker naj bi bilo PREMALO "črnih" zvezd nominiranih za oskarje (menda ni noben/a nominiran/a v kategorijah glavni igralec/ka, ter stranski/a igralec/ka - velja za oba spola).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.230
6.514
113
In potem je to že kao zarota proti črnim ali kaj? Za koga pa se oni smatrajo, da bi "moral" biti nominiral oz da je škandal, da ni bil?
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ne vem...to naj bi bil razlog...pa da že par let zapored se to dogaja...ne vem
smile-1.gif
sam to je potem kot da bi se belci pritoževali nad tem da je v NBA preveč črncev, pa premalo belcev. Ali pa finale šprinta, k so sami črnci....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.230
6.514
113
Ja tam je z razlogom tako, ker so pač belci zanič kar se tiče teh športov.

Zato pa me zanima s čim črnci to opravičujejo, če je res kakšna vloga, ki bi si zaslužila nominacijo pa so jo (namerno) pregledali.