optika (najcenejša)

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
¸fotr je postal slaboviden na bližino.Zdaj pa se je odločil , da si bo kupil očala.
Zdaj ga zanima katera optika v Ljubljani ima najcenejšo ponudbo očal.
Zato se obračam na vas ,ker je odgovor najkorektnejši.

hvala že v naprej
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Optika -50% je zelo ugodna, glede kvalitete pa ne vem, ker mi na srečo še ni treba nositi očal.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
In je tudi hudo drag, čeprav ni dvoma, da vejo kaj delajo.

Moj glas za Mestno optiko.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik tony pravi:
In je tudi hudo drag, čeprav ni dvoma, da vejo kaj delajo.

Moj glas za Mestno optiko.
Moj tudi
smile-1.gif
. Do zdaj vsa očala kupil tam in sem bil vedno zadovoljen, tudi cenovno so 1A, vsaj kar se tiče mojih izkušenj (sem vedno dobil lep popust).

Sicer pa, če ata rabijo samo za čitat, bojo pomoje dobre tudi kake iz najbližje lekarne ali drogerije.
 

teckica

Zelenc'
14. nov 2007
9
0
1
Ne vem no....kokr se men zdi Clarus nama (še) trenutno nobene akcije.
Niti niso tko pocen, je pa res da ti svetujejo u nulo.
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
sam tega ne.
kriminlal je to, da se pri nas prodajala na veliko v vsaki malo bolje azloženi trafiki očala za vid.
s tem si samo zjebeš vid in ne narediš nič dobrega zase. pri malo manj banana republikah nikakor ni dovoljeno tako prodajanje ampak pri nas pač še vedno lahko.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Ne si kupovat tistih ocal iz trafike, a dajete kej na svoje zdravje al nc? Pa se oci, ki so najbolj pomembne... Moj glas gre Clarusu al pa LookLook se pogojno no...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kvalitetna očala so stvar za par let, zakaj bi tu šparal, das malenkost več pa mas solidno zadevo.

Pri vseh teh financiranjih pa na 24 obrokov in nevemkajvse dajejo, si lahko solidne špegle kupi vsak.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
No jaz pa sem zelo zadovoljen z optiko Krstič. So na Tržaški v lj in v Leclercu. Ko sem iskal očala in sem jih hotel iz titanfleksa so imeli takšno izbiro kot vse ljubljanske optike skupaj, cena pa je bila za vsaj 50% nižja. Prav tako te sami pregledajo.
Tako, da z moje strani glas zanje.

lp
 

garbo

Pripravnik
8. avg 2007
204
0
16
Jaz sem zadnjič dobila za nakup pri Krstiču še 20% popusta na leclerkovo kartico v njihovem centru
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
napišite še cene ;
moja očala stara en mesec
kovinski okvir (mala ovalna) stekla platična z antirefleksom dioptrija -2.5 -3 cilinder na obe očesi,stanjšana stekla 62€ brez recepta .Ker sem nekaj čez šesto zvečer razbil stara očala se mi je mudilo za nova in na mojo srečo sem ob osmih zvečer že imel nove.
zmaga.gif
Ker mi je stekla dal iz zaloge jim manjka foto prevleka .