Kje na spletu kupujete oblačila?

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Zdravo,

eno zelo enostavno vprašanje :)

Ali kdo od vas kupuje oblačila na spletu?

Ali imate svojo najljubšo trgovino, kjer je razmerje med ceno in kvaliteto ok? :)

Do sedaj sem nekaj malega kupil na About You, ampak hitro opazil, da kvaliteta ni ista kot v drugih trgovinah (je pa ceneje).

Da dam točen primer: Gate Calvin Klein so zelo opazno slabše kakovosti :p - vizualno pa iste kot v fizični trgovini v Sloveniji.

Zdaj me pa samo zanima ali je to zgolj slučaj ali je pač zato lahko About You cenejši?

No, napišite seveda tudi katera trgovina je vam všeč :)

Lp, SSS
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Zdravo,

eno zelo enostavno vprašanje :)

Ali kdo od vas kupuje oblačila na spletu?

Bestsecret

Koda za registracijo:

Hello, here is your personal invitation link to become a member of the exclusive fashion community BestSecret. Simply click to register and start shopping!

 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Ne štekam nakupov oblačil in obutve preko spleta... Pa ja moraš probat... Pa da se jim da vračat in hodit na pošto...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Ne štekam nakupov oblačil in obutve preko spleta... Pa ja moraš probat... Pa da se jim da vračat in hodit na pošto...

Vprašaj na kateri koli pošti, kaj si mislijo o paketih teh trgovin ;)

PS: na nekaterih poštah so uvedli celo kabine za preoblačenje, da lahko stranke kar tam preverijo velikost in takoj vrnejo, če ne ustreza... :bonk:
 
  • Wow
Reactions: aljoman

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
jah, ce si nek standrd, pomoje se gre...
To je loterija... Številke zelo velikokrat niso enake... Pa tudi, če si "standarden". Pa material je treba ja mal pošlatat, no...

Kupovanje "WAU efekta". :zavijazocmi:

Imam svoje mnenje o tem, a bom moral k spovedi, če ga napišem... :zardelalter:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Naročajo svojo številko in eno večjo in eno manjšo. Potem tisti dve, ki jim nista prav, vrnejo. Ali pa vse tri, če jim nobena ni všeč.

Na pošti pogosto vidim, kako stojijo v vrsti in vračajo pakete. Večinoma About You in Bestsecret.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
no sej to.

Jest se izogibam Pošte na veliko. Grem le ko dobim pozdrave od redarjev - to je 1x na dve leti.

Da bi nekaj naročal, se obremenjeval s prevzemom in potem to probaval doma in pakiral nazaj v škatle in nosil na pošto, čakal in izpolnjeval obrazce... ne, hvala.

Grem raje v štacuno.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Kako zadanete številko?

Vec ali manj iste firme kupujem. Povsod imas ze mere napisane, jaz na pamet vem vse obsege in dolzine ze. V opombah ti piše, a so male ali velike stevilke, ce kaj odstopa... Materiali so napisani, na fotkah se tudi dovolj dobro vidi, o cem je govora.

Meni je zakon po posti narocat. Od nekdaj sovrazila po stacunah hodit. En kup enega casa to pozre. Res se pa vsakodnevno vozim mimo 2 pošt in ce usput se paket odlozim, mi vzame bistveno manj casa in dobre volje kot stacune.

Vracanje je pa zelo userfriendly postalo. Vsak paket/kuverta se uporabi nazaj, notri so ze obrazci, da samo gor nalimas. Edino na spletu moras poklikat, da vracas in kaj, da vedo ali denar vrniti ali kako drugo cifro poslat ali kaj bi pravzaprav rad.

V glavnem, velik fan... Prav v slabo voljo me spravi, se bolj kot vcasih, ce moram kdaj v stacuno.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Tudi sam sem se že močno navadil nakupovati oblačila preko spleta.

Bomo probal še BestSecret :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
na teh spletni cenenih je pač roba outdatena, čudni modeli, čudne barve, ki jih pač trgovine enostavno vrnejo in ne morejo prodat... ni to zdaj nekaj da bi dol padel. Jaz sicer 2x na leto tui kaj na klikam, ampak sem glede tega nezahteven... žene se ne prime, ona mora it v butike in tam zapravit 10x več, ker drugač ni zdrava.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Ne, niti ne... Imas tudi star model, ampak drugace pa tisto, kar je v stacunah. Ce filtriras samo -70%, potem seveda, tezko najdes aktualno, uporabno ali pa normalno cifro.

Ce pa gledas splerne trgovine posameznih znamk je pa mrbit kaki procent off, ampak ne pa zdaj bistveno ceneje. Zara, mango, salsa ipd... Pac vsaka stacuna je najkasneje v casu korone se spletno naredila.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Spodnje perilo na Astratex, vem kakšno številko moderca imam naročim, do sedaj zeloooo zadovoljna.

Drugače pa Aboutyou.
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Če ne poznam, vzamem 2 številki iste cote, po večini pa itak poznaš svojo znamko. Pač namečeš v košarico.... Paket/škatla je narejen tako, da isti paket pošlješ nazaj brez plačila poštnine, torej samo oddaš na pošti. Bestsecret pride najdlje do BOSS-a, nima pa npr. Moncler ali Dsquared2, ampak 100+ eur za majico itak ne dam, tako da je ta trgovina čist ok.
aja btw, tisto fuŁ znižano se ni prodalo in to menda z razlogom... srajce po večini na 7camicie na italijanski strani, so cenejši od naših (ja, imajo tudi tiste brez 29 gumbov :D)
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Ha, ha,.... to bo ja.... to je le zame in mojega.... drugače imaš pa cel kup slikic na njihovi internetni strani, če te že to rajca.:fredi: