Opozorilna tabla na avtocesti in pravila.

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Folk pridrsa v peti brzini s 50km/h na začetek pospeševalnega, pol se pa pelje še polovico pasu z blagim pospeševanjem, preden se spomne da bi se blo dobro počas vključit. Pol pa ni čudno, da ne gre.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik tado pravi:
1.To je prehod za reševalna/intervencijska vozila.
2. Podobno mnenje kot mnenje Killa.
1. tako je
2. ne le nesposoben, tudi nekulturen (bedak)

Ma dej ne seri, kaj sem jest nesposoben in nekulturen ce se nekdo kot je napisano pripelje v peti brzini 50km/h na uro, caka da se odmaknes ti in moras potem bremzat in izvajat nepotrebne manevre, da pol ta ki se pripelje oziroma vklopi na avtocesto na voznem pasu, kr naenkrat pohodi gas kot je to treba in moras ti izvajati isto spet zarad njega?

Odmikate se povecini serifi k mislite da ste carji ker ste se že avtomaticno odmaknl, kao dajes prednost nekomu ki je full slabsi od tebe ki itak kao nezna, ce pa temu mogoce res ni tako, potem ste pa pac bedaki ki ogrozate ostale v prometu zaradi takih nenadnih akcij.

10 let nazaj takih manevrov jest v zivljenju nisem videl niti od tistih ki so se vklapljali s prikoicami za na morje na vozni pas.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
kaj zdaj mutiš, saj so ti napisali. če je levi pas prost, se umakneš in nekomu olajšaš vključevanje v promet, če ni, se pač ne umakneš. pa ne gre samo za bonton, tudi za lastno varnost. pred časom mi je en domžalčan zapeljal direkt na vozni pas pred mene s hitrostjo ~80km. že zaradi takih bedakov se jaz raje umaknem na levo, če se le da.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik tado pravi:
1.To je prehod za reševalna/intervencijska vozila.
2. Podobno mnenje kot mnenje Killa.
1. tako je
2. ne le nesposoben, tudi nekulturen (bedak)

Ma dej ne seri, kaj sem jest nesposoben in nekulturen ce se nekdo kot je napisano pripelje v peti brzini 50km/h na uro, caka da se odmaknes ti in moras potem bremzat in izvajat nepotrebne manevre, da pol ta ki se pripelje oziroma vklopi na avtocesto na voznem pasu, kr naenkrat pohodi gas kot je to treba in moras ti izvajati isto spet zarad njega?

Odmikate se povecini serifi k mislite da ste carji ker ste se že avtomaticno odmaknl, kao dajes prednost nekomu ki je full slabsi od tebe ki itak kao nezna, ce pa temu mogoce res ni tako, potem ste pa pac bedaki ki ogrozate ostale v prometu zaradi takih nenadnih akcij.

10 let nazaj takih manevrov jest v zivljenju nisem videl niti od tistih ki so se vklapljali s prikoicami za na morje na vozni pas.

Lej, jokaj kar hiočeš, ampak iz tvojega pisanja je jasno le dvoje: da ti manjka vozniških sposobnosti in vozniške kulture.
Posledično pač sklepa, da ti manjka tudi kulutre nasplošno in da v glavi stvari itak nimaš pošlihtanih.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik tado pravi:
1.To je prehod za reševalna/intervencijska vozila.
2. Podobno mnenje kot mnenje Killa.
1. tako je
2. ne le nesposoben, tudi nekulturen (bedak)

Ma dej ne seri, kaj sem jest nesposoben in nekulturen ce se nekdo kot je napisano pripelje v peti brzini 50km/h na uro, caka da se odmaknes ti in moras potem bremzat in izvajat nepotrebne manevre, da pol ta ki se pripelje oziroma vklopi na avtocesto na voznem pasu, kr naenkrat pohodi gas kot je to treba in moras ti izvajati isto spet zarad njega?

Odmikate se povecini serifi k mislite da ste carji ker ste se že avtomaticno odmaknl, kao dajes prednost nekomu ki je full slabsi od tebe ki itak kao nezna, ce pa temu mogoce res ni tako, potem ste pa pac bedaki ki ogrozate ostale v prometu zaradi takih nenadnih akcij.

10 let nazaj takih manevrov jest v zivljenju nisem videl niti od tistih ki so se vklapljali s prikoicami za na morje na vozni pas.

Lej, jokaj kar hiočeš, ampak iz tvojega pisanja je jasno le dvoje: da ti manjka vozniških sposobnosti in vozniške kulture.
Posledično pač sklepa, da ti manjka tudi kulutre nasplošno in da v glavi stvari itak nimaš pošlihtanih.

Sam da mas ti stvari poslihtane v glavi, jest se nobenga nisem ogrozal na avtocesti ali kje drugje tako da kr v jok pa na drevo.