Omejeno poslovanje Sberbanke

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.222
5.239
113
SEPA nakazila iz Nbanke (oz bivše Sberbanke) na N26 so zavrnjena... torej jih nemci še vedno jemljejo kot Sberbank...

Jp... Do prejsnjega meseca je slo normalno, zdaj pa konec. Support na n26 seveda ne nic o nicemer, to je ta druga banka kriva. Tudi tok niso, da bi vedeli, da blokirajo "ruske" racune po novem. Pac malo denarja, malo muzike.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.652
7
38
Ljubljana- okolica
Mene je tudi zmotilo to.
+ Je kdo ze pošiljal denar v Srbijo ali kaksno drugo državo izven evrope?
Meni noce sprejeti srbskega ibana... Ker niso v SEPI.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.610
1.526
113
Meni je tu zanimivo, da vodilnih pri sberbank oz nlb to niti najmanj ne gane. Kot da je nezmožnost nakazil izven slovenije najmanj pomembna stvar na svetu. Nonstop pošiljajo neka obvestila, ki so v 90% brezvezna, da bi pa to napisali v obvestilu...to pa ne.
Sem jim pisal 2 dni nazaj wtf in kdaj bo to rešeno...ni odgovora. Počakam do ponedeljka, potem zaprem račun
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.222
5.239
113
Ne vem ce jim je ravno vseeno, dejstvo pa je najbrz, da se kaj dosti ne bo nikamor premaknilo, dokler:
- se ne bo dvignilo prepovedi
- nbanka ne bo menjala trrjev

Kar pac prej pride. Posebej nekega algoritma neobank in drugih, ki bo filtriral nbanko, pa ni za pricakovati. Vsaj jaz ne, tako da sem zdaj po novem zacela placevati banko in dajem nlbju 2,89€ na mesec, da mi lahko nekateri racune placajo. Kaj bodo storili ljudje na nbanki, ce se to kmalu ne uredi, je pa predvsem odvisno, koliko sitnosti bo s tem. Eni nimajo nobenih, eni so v zadnjem mesecu dobili par klicov, zakaj racuni niso placani, oni jih pa sploh ne morejo placati.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.610
1.526
113
Njihov odgovor
IMG_20220520_113217.jpg
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Je tukaj kdo, ki je komitent N Banke? Kako ste kaj zadovoljni?

Meni je danes dvignilo pritisk.

Za otroka sem želel odpreti račun za mladoletne. Odgovor: ne odpiramo novih računov. Pojdite tamle do kolegov na NLB banki, da vam tam odprejo račun.
WTF? Na NLB naj grem odpreti račun za otroka in dodatno še zase, da bom lahko preverjal stanje na Kliku?
Naj si naredim dvojne stroške (plačevanje uporabe dveh računov)?
Naj zaprem račun pri N Banki in vse prestavim na NLB? Tudi kredit, trajnike, kartice? Če delam to, je potem že bolje, da grem na čisto x banko, saj sem z razlogom pred leti ušel od NLBja, Klika in njihovih ostalih "naprednih" storitev?
Nočem niti pomisliti kaj bi se zgodilo, če se mi slučajno razmagneti bančna kartica.
Če prideš dvigniti gotovino te pošljejo kar na bankomat.
Do znanstvene fantastike - beri menjava kun v EUR in nakazilo na N Banka TRR - sploh nisem uspel priti. :bonk:
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Na spletu normalno "prodajajo" storitve ...

1664999824402.png


ko pa klikneš na Oddaj vlogo pa bridko sporočilo:

1664999851184.png


Mislim, da je tole dokončno crknilo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.222
5.239
113
Za zraven... Namesto, da placujes NLB, na revolutu odpres racun zase in malega zastonj. Nbanko obdrzis
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
NLB in N Banka – ena ekipa, ene sanje, neskončno priložnosti.

»Z današnjim dnem (3.10) zaposleni N Banke pozdravljajo svoje stranke na novih lokacijah, ki so v izbranih poslovalnicah NLB. Prvi obiski strank kažejo, da so stranke spremembo sprejele dobro in z razumevanjem,« so sporočili iz NLB, ki je lastnica N Banke oziroma nekdanje Sberbanke.

Kredit boš odplačal NLB.