Omejeno poslovanje Sberbanke

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Mi je jasno, da bi/bo končna postaja NLB. To me niti ne bega toliko, kot je zmedeno sedanje poslovanje. "Uslužbenka" N Banke govori eno, NLBjevec drugo, vmes je pa vse nedorečeno.

Ne vem kako sploh ljudje poslujejo z gotovino, saj stranke N Banke za vse dvige pošiljajo na bankomate. Kako je s pologi še nisem uspel ugotoviti.

Če bom moral na NLB odpreti nov račun in starega zapreti, bom raje odšel na drugo banko. Z NLBjem imam zgodovino in čedalje bolj opažam, da je še vedno isto sranje.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.628
989
113
Ti ne boš rabil nič odpirati, avtomatsko ti ga bodo. Če nočeš biti na NLB, pojdi že sedaj kam drugam.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Mi je jasno, da bi/bo končna postaja NLB. To me niti ne bega toliko, kot je zmedeno sedanje poslovanje. "Uslužbenka" N Banke govori eno, NLBjevec drugo, vmes je pa vse nedorečeno.

Ne vem kako sploh ljudje poslujejo z gotovino, saj stranke N Banke za vse dvige pošiljajo na bankomate. Kako je s pologi še nisem uspel ugotoviti.

Če bom moral na NLB odpreti nov račun in starega zapreti, bom raje odšel na drugo banko. Z NLBjem imam zgodovino in čedalje bolj opažam, da je še vedno isto sranje.
A to jih boš kaznoval? Se jim boš maščeval? Ti kr. Fajn je, da svolj gnus objaviš tu na forumu. Si predstavljaš, da ga ne bi? Da ne bi imel nikogar, kaeremu bi zaupal svoje težave?
Vsak se sam odloči, kje bo hranl denar in skaterimi karticami bo posloval.
 
  • Haha
Reactions: delavec44

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Nič se ne bom maščeval, zakaj bi se. Zanimivo se mi zdi, da sploh upravičijo svoj šiht. Ne odpiranje računov, ne izdajanje kartic, ...
Kaj sploh delajo? Pošiljajo stranke na bankomat po gotovino? Plačujejo položnice, ki jih lahko že na vsakem vogalu? Res ne vidim dodane vrednosti, da se N Banka imenuje banka.

Sem poskusil še enkrat v drugi poslovalnici, pa tudi ni šlo skozi, tako da sem sedaj dal poslovanje z banko v "ler" in bom samo čakal, da se računi "samodejno" pretvorijo v NLB. Tja sigurno ne bom hodil.
Vmes bom seveda gledal kakšno bo stanje s krediti pri drugih bankah in me dobijo tam kjer bo kredit najugodnješi. Se pravi nižja obrestna mera, krajša doba odplačevanja. Itak ni (več) v planu odplačevanje do leta 40.
Za otroke in moje ostalo poslovanje bom pa odpiral razne Fintech račune kot so MBills, Revolut in N26.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
A kdo ve, kaj je/bo z Ideal MasterCard? Imel sem jo na radarju kot potencialno uporabno kartico, ki bi jo narocil, ker je bila dalec pred vsem ostalim povprecjem, ki je v Sloveniji na voljo. Sedaj pa vidim, da pise, da narocilo "trenutno" ni na voljo...
(Saj sem sicer ze pred casom domneval, da Nomenklaturi Ljuba Banka (NLB) ne bo dopustila, da bi si z Idealom kanibalizirala lastno ponudbo...)
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Sem pa mislil, da bodo pustili do nadaljnjega tako... da po vojni vrnejo nazaj Sberbank. :fredi:
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Vrnili bodo zagotovo, vendar ne v naravi, pac pa v denarju, ki ga bodo zvlekli iz zepov vseh nas ..
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Enkrat, nekoč, ko se bodo ponovno vzpostavili diplomatski odnosi, se bodo začeli izdajati računi za nazaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Katastrofa.

Poslovna Sberbank -> Hal EBank

Ne vem kako se sploh navadit na ta program.

A je poslovna EBanka pri NLBju tudi preko Hal EBanka?
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
580
171
43
40
Sem enakega mnenja kot ti.
Katastrofa.

Poslovna Sberbank -> Hal EBank

Ne vem kako se sploh navadit na ta program.

A je poslovna EBanka pri NLBju tudi preko Hal EBanka?
Tud men je tole adijo pamet.
Js mam se ta problem ker mi je trenutna kartica od sberbank potekla. Nova od NLB banke mi pa zacne veljati sele s septembrom:/
Pa se to mi je mimosun, ker sta poslovna in osebna bancni kartici identicni na pogled…razen bancnega racuna seveda.
Zaenkrat sami minusi za NLB :p
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Sem enakega mnenja kot ti.

Tud men je tole adijo pamet.
Js mam se ta problem ker mi je trenutna kartica od sberbank potekla. Nova od NLB banke mi pa zacne veljati sele s septembrom:/
Pa se to mi je mimosun, ker sta poslovna in osebna bancni kartici identicni na pogled…razen bancnega racuna seveda.
Zaenkrat sami minusi za NLB :p

pokliči na helpdesk halcoma pa boste skupaj vklopili njihovo spletno aplikacijo multipay

dost lepš zgleda
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Od danes (spet) na NLBju.
Lepo so mi polinkali tastov varčevalni račun v Klik na katerega sem že pozabil, da bi mi pa dodali kreditno kartico je pa prezahteven projekt.
01/4772000 itak pregoreva.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Mislim, da so na Nbanki ostali tako samo tisti, ki so še imeli kredit. Ostali smo šli pred prehodom na NLB ;)
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Mislim, da so na Nbanki ostali tako samo tisti, ki so še imeli kredit. Ostali smo šli pred prehodom na NLB ;)
Itak kredit. Ga kolnem po dolgem in počez.
Jaz sem počakal na "avtomatski" prehod. Da bi imel vse račune podvojene, potem pa hodil zapirat račune in zraven še plačevati za zaprtje mi ni ne pade na misel.
Spet kolnem NLB. Sem imel namen nenameščati NLB Pay, ki ima itak slab renome pri delovanju in updejtih in sem si za potrjevanje plačil uredil Rekono, ki ga itak rabim za druge zadeve, pa vidim, da je NLB spet posebna in z njihovim računom ne moreš uporabljati aplikacije FLIK, kot imajo to urejeno druge banke. :(