OKvirji pa kar po starem

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Sicer je pa rešitev enostavna; otroci naj hodijo v šolo, tam imajo brezplačno malico in kosilo, stari naj se odpovejo cigaretam in luksuznim avtom. Če se lajko ljudje, ki hodimo v službo, vozimo z avtom za par jurjev, ne vem zakaj se ne bi cigani...
Jap, rešitev je zelo enostavna: naj nekdo, ki vodi to državo (torej vlada) predstavi jasen načrt z jasnimi datumi, do kdaj mislijo rešiti problem neintegracije Romov v družbo in konkretno kako - trenutno imamo na eni strani idiotske rasiste, ki jih romska problematika rajca, saj v življenju niso našli drugega smisla, na drugi strani pa skupino ljudi, ki je odvisna od državne pomoči in živi v večnem krogu revščine in kriminala.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Rešitve je zastavila že Marija Terezija...

Zdajle je bilo na Svetu, A-kanal; kanalizacija za 8 (osem) ciganskih hiš bo "stala" 500.000 (petsto tisoč) evrov.
cheer.gif


Dobro a ne?

Ampak cigani je nočejo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Madona, kaka rana:
bonk.gif


http://www.dolenjskilist.si/2013/09/05/102597/novice/kronika/FOTO_Na_Ruperc_vrhu_spet_vroce/

Citat:
Tudi danes okoli poldneva so posredovali policisti,

Citat:
ti pa so zaradi istega spora posredovali že včeraj, in to kar trikrat

In potem se čudimo, če rabijo do mesta prometne nesreče, ko jih rabimo davkoplačevalci, toliko časa.

Citat:
Prijavitelju so zaradi lažne naznanitve prekrška s področja javnega reda in miru izdali plačilni nalog.

Škoda časa in papirja...

Citat:
in dodal, da je v vseh primerih dogajanja glede na vidne zunanje znake in obnašanje vpletenih oseb botroval alkohol.

Čudno kajne, konju jedan, če že za hrano nimajo...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.831
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Rešitve je zastavila že Marija Terezija...

Zdajle je bilo na Svetu, A-kanal; kanalizacija za 8 (osem) ciganskih hiš bo "stala" 500.000 (petsto tisoč) evrov.
cheer.gif


Dobro a ne?

Ampak cigani je nočejo.
Ne, cigani in sokrajani vedo, kaj sledi potem, priseljevanje ciganov od drugod, za kar so še lokalni cigani rekli, da jih nočejo
evil.gif
.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Najpomembnejše si pozabil citirat:
Citat:
Balažkova je ob tem poudarila, da številke o prejemkih z odločb v realnosti ne vzdržijo, saj gre pri nemalo družinah denar z bančnega računa naravnost za razne davčne in sodne prepovedi ter jim tako za hrano ne ostane dovolj.

Kolikor vem se razne sodne zadeve ne morejo obesiti na dohodke iz sociale - ali sem kaj zamudil?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Najpomembnejše si pozabil citirat:
Citat:
Balažkova je ob tem poudarila, da številke o prejemkih z odločb v realnosti ne vzdržijo, saj gre pri nemalo družinah denar z bančnega računa naravnost za razne davčne in sodne prepovedi ter jim tako za hrano ne ostane dovolj.

Kolikor vem se razne sodne zadeve ne morejo obesiti na dohodke iz sociale - ali sem kaj zamudil?

O, se lahko.
aplauz.gif


Edino na otroške dodatke se ne morejo.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Glede na komentarje daješ občutek (ne samo ti, vas je kar nekaj), da ste pravkar prišli iz munchenske pivnice, 1923.
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
smile-1.gif

tebi še ogromno ni jasno o življenju . ko boš začel delati, pa davke plačevati - če boš seveda imel službo, boš verjetno drugače gledal na zadeve.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Iz članka:

Citat:
Vallsa pa je danes kritiziral tudi njegov kolega iz vlade Arnaud Montebourg, češ da teorija, da se Romi ne bodo nikoli vključili v družbo, ne drži. Ob tem je spomnil, da je bil sam Valls rojen v Barceloni in so njegovi starši v Francijo pobegnili pred 
Francovim režimom.

Očitno imajo tudi v Franciji krave in konje.
bonk.gif


Mislim, primerjat ministra in cigane...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.471
2.791
113
v lokalni ostariji
uf tamara vonta se je čist zapustila... sem bil zihr da sem od "patriota" prjatlco (romsko svetnico) videl;))

drgača pa zanimiva tale liljana.. lohk bi tud srajco kr pozabila gor dat;)
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
ni mi jasno, zakaj si jih domov ne peljejo, če jih imajo tako radi

Saj pravim, konjski sindrom. Jaz iz par 100 km oddaljenega fotelja vem bolje kot ti, ki živiš z njimi.