OKvirji pa kar po starem

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Napisal si: dolgo so rabili.

Torej kak je kriterij...kdaj je dolgo, kdaj je hitro...? Itd. Po kakih standardih in izkusnjah si to ocenil?


Kar se "standardov" tiče me bolj zanima, kakšne bodo kazni...
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Meni je bolj žalostno, da v naši državi lahko nekdo dela svinjarije 200-krat pa je še vedno na prostosti :S Takšni bi že 199-krat morali sedeti.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Kake sledi pustis ko s pestjo udarjas po zrtvi? Kako tako sled zavarujes? Dej razlozi nam ko tok obvladas to tematiko.
Izgleda, da pustiš precej sledi, glede na to, da so policisti osumljence na koncu prijeli na podlagi dokazov. Vprašanje je zgolj, zakaj mora biti pri nas dokazno breme tako visoko, da je koncu pretepenih 5 žensk, da ženske po nekajkrat prijavljajo družinsko nasilje, pa policija lahko resno posreduje, šele ko mož ženi pošlje v glavo kroglo itd.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.916
559
113
Ob pomanjkanju policajev se boš moral kar privaditi na nižji standard varnosti in si boš moral pač omisliti varnostno službo da bo pazila nate.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Načeloma je precej žalostno in pove precej veliko o Slovencih, da mora šest institucij podati izjavo, da se neki družini lahko pomaga, in da niso lopovi, morilci itd.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Nikjer ne piše, na čigavi zemlji naj bi postavili to brunarico.
wink-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.072
6.885
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Kake sledi pustis ko s pestjo udarjas po zrtvi? Kako tako sled zavarujes? Dej razlozi nam ko tok obvladas to tematiko.
Izgleda, da pustiš precej sledi, glede na to, da so policisti osumljence na koncu prijeli na podlagi dokazov. Vprašanje je zgolj, zakaj mora biti pri nas dokazno breme tako visoko, da je koncu pretepenih 5 žensk, da ženske po nekajkrat prijavljajo družinsko nasilje, pa policija lahko resno posreduje, šele ko mož ženi pošlje v glavo kroglo itd.
Odgovori na to kar sem te vprasal. Ce odgovora ne poznas (izgleda/mislim da/menim pomeni da ga ne poznas) potem prosim da ne pametujes dalje.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.072
6.885
113
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
Ob pomanjkanju policajev se boš moral kar privaditi na nižji standard varnosti in si boš moral pač omisliti varnostno službo da bo pazila nate.
Kakšno pomanjkanje ?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_number_of_police_officers
390 na 100 000 prebivalcev
Operative je cca 3000 na 2mio... torej 150 na 100000

Poleg tega so postaje na stajerskem skoraj 100% zasedene v lj pa cca 70% s tem da ima PU Ljubljana 50% kaznivih dejanj na obmocju RS...

Tok o statistiki
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Kake sledi pustis ko s pestjo udarjas po zrtvi? Kako tako sled zavarujes? Dej razlozi nam ko tok obvladas to tematiko.
Izgleda, da pustiš precej sledi, glede na to, da so policisti osumljence na koncu prijeli na podlagi dokazov. Vprašanje je zgolj, zakaj mora biti pri nas dokazno breme tako visoko, da je koncu pretepenih 5 žensk, da ženske po nekajkrat prijavljajo družinsko nasilje, pa policija lahko resno posreduje, šele ko mož ženi pošlje v glavo kroglo itd.
Odgovori na to kar sem te vprasal. Ce odgovora ne poznas (izgleda/mislim da/menim pomeni da ga ne poznas) potem prosim da ne pametujes dalje.

No, no Apollo, žrtev niso samo pretepli, temveč tudi okradli. Predalov pa najbrž niso odpirali s stisnjeno pestjo, da bi imeli rokavice ali brisali prstne odtise, pa verjetno presega njihov nivo. Njihovih prstnih odtisov imate pa verjetno polne predale.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.072
6.885
113
Prstne sledi se lahko jemlje z gladkih podlag npr...ce je mamca imela stare omare iz hrapavega lesa al pa kot ponavadi denar pod poustrom potem sledi papilarnih linij nimas od kje pobirat.

Sej jaz ne vem, morda je bla bajta polna nekih sledi storilcev. Ampak a se ti ne zdi neumno da o tem pametuje nekdo ki o tematiki nima pojma? Zato sem ga pa vprasal par zadev da nam jih pojasni ko ravno obvlada zadevo.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.472
2.791
113
v lokalni ostariji
zanimivo kako na alterju

eni pluvajo čez polcijo kako nič ne more nič ne zna a v drugi sapi pa takoj šibajo prijavlat ko jim en šlepar mal popiska za ritjo;)

ah ja...

jaz nevem kako in kaj.. vem pa da če sledi ni jih pač ni... če so so...