OKvirji pa kar po starem

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Okvirji imajo konkurenco?

Ljubljančanoma zasegli 41 pokrovov za jaške

Policisti so obvestilo o kraji pokrovov za jaške v trzinski industrijski coni dobili v petek malo pred polnočjo. Kmalu zatem so pred izvozom na regionalno cesto ustavili fiat punto, v katerem sta sedela 24- in 26-letnik. V vozilu se je skrivalo osem pokrovov. Policisti so pokrove zasegli, opravili pa so tudi preiskavo na Letališki cesti v Ljubljani, kjer so našli še 33 drugih pokrovov za jaške.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Se mi je zdelo znano-na prejšnji strani sem linkal novico iz prejšnjega tedna.

Sicer pa pohvalno, da se še komu drugemu zdi butasto, ne samo meni.
pozdrav.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ne moremo vam vrniti ukradene prikolice, ker bi s tem krsili cloveske pravice kriminalcem. Prvo jim moramo najti drugo
hysterical-1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Kdo pa pravi da jedo ježe in pse tisti ki živijo v teh vilah? Pa mogoče celo jih, ker zakaj bi kupoval hrano in trošil denar, če pa lahko zasonj ježa požreš?
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38

Še nekaj na to temo:
http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/za-pecenko-zivega-v-krop-da-se-stegne

Rom, ki samega sebe kliče Cigan, svoje rojake pa tudi imenuje Cigane, pravi: »Nekateri so občutljivi, a v tem ne vidim nič slabega, taki smo,« mi je razlagal. Mimogrede sem ga prosil, naj komentira govorice, da na Dolenjskem Romi napeljujejo naivne prebivalce k temu, da vložijo denar v nekakšno pralnico denarja v Italiji, seveda pa denarja nikoli več ne vidijo. Možakar mi je odgovoril hudomušno: »Maaaa ... prosim vas. Kako lahko ljudje verjamejo Ciganu? Sami so si krivi, sam ne bi zaupal Ciganu niti evra.«

O ježu kot ciganski specialiteti pa mi je po telefonu razložil: »To je za nas res tradicionalna jed, moji predniki so verjeli, da ima ježevo meso čudežno moč, da zdravi revmo in podobno. Sicer pa ježa oderemo za juho. In skuhamo.« Čudodelna moč ježa in ježevega mesa spada med starodavno, gozdovniško ljudsko mitologijo. Ježi so sorazmerno zelo pogosti, hkrati pa skrivnostni in s svojim arhaičnim videzom burijo domišljijo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.072
6.885
113
Dejansko so nategovali dolencke da naj pomagajo pri pranju denarja. Kao ti das 10000 eur vrnejo ti pa 20000 eur opranih. Ti das gotovino in dobis nazaj gotovino.

V kaj tako butastega lahko verjame res neumen in pohlepen clovek. Seveda so pri takih poslih s cigani sodelovali ljudje ki sicer za sankom zelo radi pljuvajo po cigotih. Ampak ko je bla pa sansa za dnar zasluzit so pa z veseljem z njimi poslovali
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.072
6.885
113
Napisal si: dolgo so rabili.

Torej kak je kriterij...kdaj je dolgo, kdaj je hitro...? Itd. Po kakih standardih in izkusnjah si to ocenil?
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
V roku enega meseca so udarili petkrat, predvidevam, da so pustili naokoli ogromno sledi (glede na opis zločinov) in vsi so že bili obravnavani (skupaj 200 kaznivih dejanj) - torej sta na mestu dve možnosti: ali niso pustili nobenih sledi (malo verjetno, glede na to, da so razbijali vrata in s pestmi tepli žrtve), ali pa policaji niso opravili svojega dela.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.072
6.885
113
Kake sledi pustis ko s pestjo udarjas po zrtvi? Kako tako sled zavarujes? Dej razlozi nam ko tok obvladas to tematiko.