Okolju prijazni avtomobili

Steve

Guru
13. avg 2007
9.913
1.806
113
Ja, vsaj nekdo, k skrbi za umsko šibke, da ne kupujejo neumnosti. Ti bi pa raje vsakemu prodal 3.0+ stroj z enormimi stroški, sam da ropota in da je tvo je tvoju egu zadovščeno.

As i said numerous times, can't cure stupid. Steve-o je šolski primer tega.

Daj mi citiraj en moj post, kjer bi jaz bilokomu kaj prodajal
Ti čutiš neko blazno potrebo po vsiljevanju kitajskega in romunskega šrota. Pa še nisem pogruntal zakaj. Mogoče ker si ga sam ne moreš privoščit?

Aja pa še pro tip: če pišeš v vsakem postu angleške stavke, ne izpadeš bolj pameten
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in jest5

jezek

Guru
24. jul 2008
3.078
1.308
113
Vag je pač prišel do tocke, ko razen par škod nima niti enega modela ki bi bil zanimiv. Morda amarok od vw, pa oni id tavelik...potem pa se kodjak pa oktavijan. Ostalo je pac neka brezoblicna konfekcija, ki v nicemer ne odstopa od kitajckov
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
957
278
63
Daj mi citiraj en moj post, kjer bi jaz bilokomu kaj prodajal
Ti čutiš neko blazno potrebo po vsiljevanju kitajskega in romunskega šrota. Pa še nisem pogruntal zakaj. Mogoče ker si ga sam ne moreš privoščit?

Aja pa še pro tip: če pišeš v vsakem postu angleške stavke, ne izpadeš bolj pameten

In ti očitn čutis grozno potrebo po izrazanju nestrinjanja nad mano. A če ne napises kak kontra post proti meni ali kritiziras, nekaj kar ti ne pas, mas potem tezav z korenjakom v spalnci? Sj lohk poves, bomo potem tvoje umotvore bistveno lazje razumel in toleriral.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in jest5

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
957
278
63
Vag je pač prišel do tocke, ko razen par škod nima niti enega modela ki bi bil zanimiv. Morda amarok od vw, pa oni id tavelik...potem pa se kodjak pa oktavijan. Ostalo je pac neka brezoblicna konfekcija, ki v nicemer ne odstopa od kitajckov
Ironično tanov amarok ni nič druga kot ford ranger z drugo preobleko in značkami. Se motorji niso vagovi...
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.041
692
113
EU
Kar se mene tiče, so se pri ICE premije začele z Audijem; danes pa je vse to že zabrisano, ker so si avti tako podobni oz. si delijo večino delov.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.853
9.531
113
Ampak to, da ponujejo "eko polnjenje" pa ni slabo...itak je problem teh AC da prehitro nafilajo, gre človek v službo in mora vmes skočit avto odklopit.
Seveda, to je problem. To, da drugemu zasedaš polnilnico ni problem. Samo tvoja rit je tvoj problem.

VAG lahko zaradi mene lahko tudi ta zadnjo tovarno zapre...
Malo poglej koliko Slovencev (in Evropejcev) živi od VAGa, pa potem še enkrat razmisli.
Je pa zanimivo videti, kako se ljudje, za katere sem mislil, da so precej realni, ekstremizirajo.
Očitno je najbolje, da se kar vse zapre in preseli na pucen Kitajsko. In bomo živeli v raju. Samo ta raj bo samo za Kitajce, kar očitno nekaterim ni jasno. Kako ta raj izgleda, si lahko v živo pogledaš v Rusiji.
Pa da se razumemo: tudi jaz imam slabo mnenje o VAGu po dieselgateu.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.312
6.090
113
Malo poglej koliko Slovencev (in Evropejcev) živi od VAGa, pa potem še enkrat razmisli.
Je pa zanimivo videti, kako se ljudje, za katere sem mislil, da so precej realni, ekstremizirajo.

Pojma nimam, koliko jih zivi od vaga. Vem, da jih kar nekaj od avtomobilske industrije in nekateri najbrz vezani na ICE (kar bo kmalu problem), ampak da jim pa VAG eksistenco daje, pa ne vem.

Ekstremiziram samo VAG. S tem, da meni dizelgejt malo dol visi, razen tega, da ponazarja osnovni problem - mislijo, da lahko počnejo karkoli hočejo. Ta karkolihocejo, ki je mene extremiziral, so bili pa poskusi na zivalih (celo primatih) in ljudeh mimo vseh zelo ostrih pravil in regulacij na hitlerjanski nacin. Ker pac VAG dela kar hoče... In se kot razvajen psihopatski otrok pase mamici Nemčiji za kiklo, ki ga vedno iz sranja ven vleče. Kar me pa se najbolj čudi - s podporo zavozenega folka. Ki je tudi pripravljen sprejeti karkoli, samo da bo pasat. Seveda za krinko - kaj pa (slovenske) sluzbe (boli jih k* za njih), pa sej to ni nič tacga, ali pa to je pa ja fajn, da nekdo raziskuje (in se gre znanost levela alterja)...

Tako da še enkrat - VAG zaradi mene lahko crkne. In manipuliranja na način, koliko jih zivi od njega, si ne dovolim. Odgovor je - nobeden. Najbrz bi za koga bil to lahko setback za kaki mesec, dokler druge sluzbe ne dobi. VAG je dalec od vsemogočnega...